Перейти до змісту

Канада - волохатий совок


Recommended Posts

Top Canada university official quits after liking anti-Black Lives Matter tweets

Reuters Reuters 6 minutes ago 

OTTAWA (Reuters) - A senior official at the University of British Columbia has resigned after he liked a series of Tweets that criticized the Black Lives Matter anti-racism campaign, the university and local media said.

 

Даже не знаю как такое комментировать. Валить отсюа надо пока не поздно.

Уже толпы диссидентов, охота на ведьм, посадка неугодных, шептания на кухнях потому что любое сказанное в голос ломает жизни и карьеры. Пиздец полный.

Link to comment
Share on other sites

 

Top Canada university official quits after liking anti-Black Lives Matter tweets
Reuters Reuters 6 minutes ago 
OTTAWA (Reuters) - A senior official at the University of British Columbia has resigned after he liked a series of Tweets that criticized the Black Lives Matter anti-racism campaign, the university and local media said.
 
Даже не знаю как такое комментировать. Валить отсюа надо пока не поздно.
У

 

На марс?

Link to comment
Share on other sites

Китай-Япония-Корея если валить навсегда.

Сейчас если на ремоуте  то в Украине, Чехии, Польше, Болгарии, Греции, БАлканах очень сухо и комфортно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Китай-Япония-Корея если валить навсегда.

Сейчас если на ремоуте  то в Украине, Чехии, Польше, Болгарии, Греции, БАлканах очень сухо и комфортно.

 

китай - супер тоталітарне суспільство...... 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Это Гуельф. мужик 64 года. не пришел на суд. Полицаи пришли привести принудительно. Дядька сказал, что хочет вернуться в дом и почитать бумаги, на основе которых он должен был идти в суд. Полицаи сказали нет. мужик обиделся. ПОлицаи тоже обиделись начали его крутить-вертеть. Постановление на арест у полицаев было. НАсколько правомочно ударение человека в голову и попытка его башкой об косяк двинуть - это вопросы. Выглядит конечно отвратительно. Перила в дом выломали. 

Link to comment
Share on other sites

 

Top Canada university official quits after liking anti-Black Lives Matter tweets
Reuters Reuters 6 minutes ago 
OTTAWA (Reuters) - A senior official at the University of British Columbia has resigned after he liked a series of Tweets that criticized the Black Lives Matter anti-racism campaign, the university and local media said.
 
Даже не знаю как такое комментировать. Валить отсюа надо пока не поздно.
Уже толпы диссидентов, охота на ведьм, посадка неугодных, шептания на кухнях потому что любое сказанное в голос ломает жизни и карьеры. Пиздец полный.

 

Чисто за граматикою він звільнився сам. Може, це вже езопова мова й Ви її розумієте саме так, як реагуєте? Я прочитав чисто формально- самозабанився. Про що повідомила преса. Чому самозабанився, - був на нього тиск або цькування його- в повідомленні не сказано 

Link to comment
Share on other sites

Это Гуельф. мужик 64 года. не пришел на суд. Полицаи пришли привести принудительно. Дядька сказал, что хочет вернуться в дом и почитать бумаги, на основе которых он должен был идти в суд. Полицаи сказали нет. мужик обиделся. ПОлицаи тоже обиделись начали его крутить-вертеть. Постановление на арест у полицаев было. НАсколько правомочно ударение человека в голову и попытка его башкой об косяк двинуть - это вопросы. Выглядит конечно отвратительно. Перила в дом выломали. 

police state is a government that exercises power through the power of the police force. Originally, a police state was a state regulated by a civil administration, but since the beginning of the 20th century it has "taken on an emotional and derogatory meaning" by describing an undesirable state of living characterized by the overbearing presence of civil authorities.[1] The inhabitants of a police state may experience restrictions on their mobility, or on their freedom to express or communicate political or other views, which are subject to police monitoring or enforcement. Political control may be exerted by means of a secret police force that operates outside the boundaries normally imposed by a constitutional state.[2] Robert von Mohl, who first introduced the rule of law to German jurisprudence, contrasted the Rechtsstaat ("legal" or "constitutional" state) with the anti-aristocratic Polizeistaat ("police state").

 

Тобто поняття "поліцейської держави" та "правової держави" за автором першого поняття є протилежними ( є антонімами)

 

І це сумно. Бо я не знаю, як у рамках правової держави контролювати жлобів, що втрачають береги від борзості  

Link to comment
Share on other sites

Для тих, хто на еміграції та вже забув, що таке реальна Україна. Реальну Україну переважно населяють жлоби, жлобануті старше та жлобенятка молодше. Жлоби русифіковані та не дуже ненавидять тебе за українську, за те, що дотримуєшся дистанції під час коронавірусу та за те, що ти не є сепаром. Вони ненавидять усе українське, потім- україанську державу, потім- усе, що пов'язано з державою, яка примушує їх мити руки та бути людьми. А вони не хочуть бути людьми. Вони хочуть бути жлобами, як донецькі сепари з простих людей ( я не беру інтелігенцію чи релігійних чи коли ці якості комбінуються,- я беру категорію, що зазвичай називають совками та кацапами), що натягають на себе маску людини але іноді їх видає гримаса ненависті

 

В Україні поліцейська держава наразі є необхідною. Як і правова держава, заради якої потрібна її протилежність- держава поліцейська. Ось такі справи. Правова держава- мета, її антонім поліцейська держава- засіб досягнення такої мети. А сепарів треба якщо не утилізувати, то каструвати та ізолювати

Link to comment
Share on other sites

НАсколько правомочно ударение человека в голову и попытка его башкой об косяк двинуть - это вопросы.

Цілком законно - пред цим був захват за ногу і поліцейський втратив опору - класичний опір при затриманні. Принаймі коп так скаже, якщо не ідіот

З боку затриманого теж все цілком законно - він старший, не міг сам підвестись - схопився за ногу копа. Принаймі він так скаже, якщо не ідіот.

 

Тут питання в іншому -  як ситуація взагалі дійшла до цього моенту.

От затриманий каже: " Мені необхідно взяти листи, які отримав з суду" і тут хопа - вони лежать. От між цими моментами вся суть - хто правий, а хто ідіот.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Для тих, хто на еміграції та вже забув, що таке реальна Україна. Реальну Україну переважно населяють жлоби, жлобануті старше та жлобенятка молодше. Жлоби русифіковані та не дуже ненавидять тебе за українську, за те, що дотримуєшся дистанції під час коронавірусу та за те, що ти не є сепаром. Вони ненавидять усе українське, потім- україанську державу, потім- усе, що пов'язано з державою, яка примушує їх мити руки та бути людьми. А вони не хочуть бути людьми. Вони хочуть бути жлобами, як донецькі сепари з простих людей ( я не беру інтелігенцію чи релігійних чи коли ці якості комбінуються,- я беру категорію, що зазвичай називають совками та кацапами), що натягають на себе маску людини але іноді їх видає гримаса ненависті

напевне малось на увазі, дуже ненавидять?

Link to comment
Share on other sites

напевне малось на увазі, дуже ненавидять?

Гадаю, мались на увазі "жлоби сильно русифіковані та не дуже русифіковані"

У мене тачпад скажений, раніше відключався, але зараз- ні. Спрацьовує на знищення цілих фрагментів тексту, якщо пропустив такий момент- то виходить казна що. Лептоп НР, раніше була якась ліцензійна програмуля типу драйвера, що його відключала, а потім у неї термін ліцензії безкоштовної закінчився- і капець. Апаратно у НР тачпад не відключається ( клавішею чи комбінацією )

Link to comment
Share on other sites

Гадаю, мались на увазі "жлоби сильно русифіковані та не дуже русифіковані"

У мене тачпад скажений, раніше відключався, але зараз- ні. Спрацьовує на знищення цілих фрагментів тексту, якщо пропустив такий момент- то виходить казна що. Лептоп НР, раніше була якась ліцензійна програмуля типу драйвера, що його відключала, а потім у неї термін ліцензії безкоштовної закінчився- і капець. Апаратно у НР тачпад не відключається ( клавішею чи комбінацією )

У настройках відключіть тачпад, як заважає.  Для Win10: Пуск - Параметри - Пристрої - Сенсорна панель - Забрати галочку біля пункту "Не відключати сенсорну панель при підключенні мишки", або просто виключити 

Link to comment
Share on other sites

У ХП в левом верхнем углу тачпада есть незаметная кнопочка. Там маленькая лампочка. На ней палец подержать , загорится лампочка и тачпад отключится. Включается так же

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...