Перейти до змісту

Канада - волохатий совок


Recommended Posts

В нас обіцяють оголосити завтра післязавтра кінець цим тупим обмеженням

Але протести вже вийшли за межу таких відмін,зараз аже йдуть політичні вимоги заміни премєра провінції і відставки Трюдо.Причому народ все більше піднімається.

В нас збираються вКалгарі по суботам в парку і потім марш в центр міста.Вчора було тисяч 10.тиждень перед цим 2000.Побачимо скільки буде наступного тижня.

Сьогодні с магазині до мене баба якась домахалась до мене чого я без маски( не персонал). Я їй пояснив по пунктам ,вона тихо закрилась а народ сміявся.Касир молода дівчина почала дякувати за покупку,просила заходити ще і тішилась.Їм теж остопизділо в намордниках по8 год

Link to comment
Share on other sites

В нас обіцяють оголосити завтра післязавтра кінець цим тупим обмеженням

Але протести вже вийшли за межу таких відмін,зараз аже йдуть політичні вимоги заміни премєра провінції і відставки Трюдо.Причому народ все більше піднімається.

В нас збираються вКалгарі по суботам в парку і потім марш в центр міста.Вчора було тисяч 10.тиждень перед цим 2000.Побачимо скільки буде наступного тижня.

Сьогодні с магазині до мене баба якась домахалась до мене чого я без маски( не персонал). Я їй пояснив по пунктам ,вона тихо закрилась а народ сміявся.Касир молода дівчина почала дякувати за покупку,просила заходити ще і тішилась.Їм теж остопизділо в намордниках по8 год

дуже позитивно. не очікували від Канади такого молодці

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вчера утром ехал стрелять на север. Навстречу ехала колонна на митинг в даунтаун. Пацаны с хайвея съезжали. Бампер в бампер. Картинка в галерее

 

Ви хоч посилання давайте на картинку... Зайшла в Галерею - останнє від Вас за 2020 рік.

Link to comment
Share on other sites

Ви хоч посилання давайте на картинку... Зайшла в Галерею - останнє від Вас за 2020 рік.

Coри. ссылка не прицепилась

https://uapolitics.com/uploads/gallery/album_132/gallery_1718_132_57476.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дали дані водія який наїхав на демонстрантів в Вінніпегу.Анархосоціаліст,музикант,веган 

у який кровожадний веган!

а згідно вєнанській теоріі вони ж мирні як корови мають бути

 

шось спостерігаю за знайомими веганами - як раз навпаки, озлоблені

може бо голодні постійно

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Відмінили ветпаспорти і решта до кінця місяця відміеять,маски для школярів від суботи відміняюь.Це по Альберті

Копи блокують передачу їжі протестантам на кордоні але народ їм возить на конях ч квадах полями і кажуть що вони до квітня мають запасів

Link to comment
Share on other sites

Приїхав щойно з кордону.

На зараз стоять копи коло кордону,потім тракери і фермери і потім копи зробили ще один блокпост щоб не пвдвозтли їсти ,пальне.Але пропускають жителів Cutts  i MilkRiver.

То всі що привозять передачі віддають місцевим і ті везуть дальше.Копів обзивають і клянуть.Авторитет поліції йдев ноль.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В Оттаві начальник поліції попросив 1800 копів додатково щоб ьуло ким розганяти,почали лякати тракерів що ті в кого діти з ними порушуюь права дітей і модуть дітей забрати.

Reload Page to see tweet..Link..

Link to comment
Share on other sites

Я одного  не розумію: чого у вас копи такі борзі? На майдані більшість морозилось, довелось спеціально беркутню з Крима і Данєцка завозити, щоб на людей кидалась.

Link to comment
Share on other sites

Я одного  не розумію: чого у вас копи такі борзі? На майдані більшість морозилось, довелось спеціально беркутню з Крима і Данєцка завозити, щоб на людей кидалась.

Кришу рве від влади,ніколи небачили спротиву від звичайних людей,суспільство дуже дівесифіковане то вони себе не бачать як один народ з протестуючими,тд

Link to comment
Share on other sites

До речі дуже цікаво Петерсон пояснює основну причину того що відбувається...

 

проблема це величезна кількість жінок у владі.

жінка відрізняється від чоловіка для жінки safety first. Жінка завжди більш договоро спроможна, agreeable. Жінка здасть назад там де чоловік піде вперед...

Link to comment
Share on other sites

А українська діаспора в Канаді за тракерів чи за Трюдо? Мається наувазі організована діаспора - громади там, організації...

Чи як завжди співають пісні і ні в що не втручаються?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...