Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

 

боже каким говном их кормят

я смотрю уки про охоту за женщинами говорит а это у них тренд оказывается

 

Ти гівном називаєш інформацію про цей закон? Ти вважаєш що треба мовчати про такі речі?

Link to comment
Share on other sites

. закон гласит что нельзя абортировать если есть сердцебиение ребёнка.

 

Які нахуй тренди....... 

Закон гласить що той хто впіймає жінку при спробі аборту може збити мінімум 10 тис дол........... Це називається баунті....... Це фактично заклик ловити жінок........... 

Link to comment
Share on other sites

ебанутые сравнивают техас с талибаном :fp1:

 

Ти хочеш сказати хтистиянська теократія типу талібану неможлива? Так от заборона абортів це якраз крок в тому напрямку.......... До повного талібану ще далеко, але краще заздалегідь попереджати до чого це може дійти..........

Link to comment
Share on other sites

От тут ти помиляєшся.Якщо вважаєш що тільки жінки можуть бути вагітними то ти ідеш проти партійної лінії яка каже що і чоловіки теж можуть.не будь заскорузлим консерватором
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще один цікавий момент....... Техасці показали всим приклад як можна обходити конституцію......... За цим прикладом каліфорнія може прийняти закон яких дозволить полювати за тими хто наприклад ображає людей вивішуванням трампіських прапорів.......... 

Link to comment
Share on other sites

Ще один цікавий момент....... Техасці показали всим приклад як можна обходити конституцію......... За цим прикладом каліфорнія може прийняти закон яких дозволить полювати за тими хто наприклад ображає людей вивішуванням трампіських прапорів.......... 

у вас уже давно показали как обходить законы - сажали тех кто пытался закрасить надписи БЛМ. по сути одно и то же. так что не надо корчить из себя таких уже демократичных. про бан трампа в твиттере напомнить? и не надо мне про частные организации - помню как засудили частную пекарню которая отказалась обслуживать гей пару.

Link to comment
Share on other sites

Ти гівном називаєш інформацію про цей закон? Ти вважаєш що треба мовчати про такі речі?

не информацию про закон а твои охоты на женщин и баунти - это ваши щас истерят.

Link to comment
Share on other sites

Які нахуй тренди....... 

Закон гласить що той хто впіймає жінку при спробі аборту може збити мінімум 10 тис дол........... Це називається баунті....... Це фактично заклик ловити жінок........... 

ты нормальный? какой заклык ловлы жынок?

 

гандоны отменили? или поебушки все хотят без последствий? если вы левачьки так паритесь за жизни от "короновируса" - а жизни детей вас не колышут?

 

понятно ведь чего вы в раж вошли:

"But the measure will create nearly insurmountable obstacles for certain vulnerable populations, abortion providers said. Among them: teenagers, who often don’t realize they are pregnant until later in a pregnancy; low-income people, who need to find about $550 to cover the cost of the procedure; and people of color, including undocumented immigrants.

About 70 percent of abortions in Texas in 2019 were provided to women of color, according to the Guttmacher Institute."

 

вумен оф колор обидели... епутся и потом ПОП и фитус на помойке...

 

может думать заставят???

 

жынок ловлять, ну у тебя и имаджинейшин... прям как у достора Парнаса...

Link to comment
Share on other sites

Ти хочеш сказати хтистиянська теократія типу талібану неможлива? Так от заборона абортів це якраз крок в тому напрямку.......... До повного талібану ще далеко, але краще заздалегідь попереджати до чого це може дійти..........

 

хорошо, обьясни мне тогда почему жизни от короновируса это святое а жизни детей это не святое. почему епут детей в голливуде и это ок. а фиар моргеринг от джермсов это просто ай ай ай. где эта грань по которой ты меряешь "хорошее" и "плохое"?

Link to comment
Share on other sites

Короче Уки шутки в сторону - нет ничего абсолютного, ты так же далёк от пидарских фриков и от антифы как я от мормонского уклада жизни и абсолютной анархии.

 

просто есть вещи к которым ты чуточку ближе и от которых ты чуточку дальше.

 

например я смотрю спокойно на мормонов а от пидарских фриков буду стараться держаться подальше. у тебя наоборот.

 

тоже самое с антифой и блм и прауд бойз. ты чуточку ближе к антифе и блм а я к прауд бойз.

 

по остальному тоже самое. есть грани и полутона.

Link to comment
Share on other sites

у вас уже давно показали как обходить законы - сажали тех кто пытался закрасить надписи БЛМ. по сути одно и то же. так что не надо корчить из себя таких уже демократичных. про бан трампа в твиттере напомнить? и не надо мне про частные организации - помню как засудили частную пекарню которая отказалась обслуживать гей пару.

 

навіть якщо і допустити що все що ти сказав істина - то виходить Техас підхопив естафету...... тепер всі гуртом до беззаконня ..... і ліві і праві.......

sad.......  :(

Link to comment
Share on other sites

ты нормальный? какой заклык ловлы жынок?

 

гандоны отменили? или поебушки все хотят без последствий? если вы левачьки так паритесь за жизни от "короновируса" - а жизни детей вас не колышут?

 

понятно ведь чего вы в раж вошли:

"But the measure will create nearly insurmountable obstacles for certain vulnerable populations, abortion providers said. Among them: teenagers, who often don’t realize they are pregnant until later in a pregnancy; low-income people, who need to find about $550 to cover the cost of the procedure; and people of color, including undocumented immigrants.

About 70 percent of abortions in Texas in 2019 were provided to women of color, according to the Guttmacher Institute."

 

вумен оф колор обидели... епутся и потом ПОП и фитус на помойке...

 

может думать заставят???

 

жынок ловлять, ну у тебя и имаджинейшин... прям как у достора Парнаса...

 

Ти міркуєш з тої позиції що всі такі ж відповідальні та адекватні як ми з тобою........  Нажаль все якраз навпаки.......... Зараз відповідвльність та адекватність - це виключення з правил............. :(

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Короче Уки шутки в сторону - нет ничего абсолютного, ты так же далёк от пидарских фриков и от антифы как я от мормонского уклада жизни и абсолютной анархии.

 

просто есть вещи к которым ты чуточку ближе и от которых ты чуточку дальше.

 

например я смотрю спокойно на мормонов а от пидарских фриков буду стараться держаться подальше. у тебя наоборот.

 

тоже самое с антифой и блм и прауд бойз. ты чуточку ближе к антифе и блм а я к прауд бойз.

 

по остальному тоже самое. есть грани и полутона.

 

Свобода вибору жінок це не БЛМна та не фріківська концепція............

Link to comment
Share on other sites

Як CNN скаже так і думає

 

Це був мій особистий висновок про той закон......... як тільки я почитав про "новаторські методи енфорсменту" я зразу візуалізував нову породу техаських рейнджерів які заробляють тим що ловлять аборти....... 

так шо пропаганда тут ніпричому....... вся справа в законі....... 

Link to comment
Share on other sites

Система баунті не сьогодні і не вчора придумана.Неподобається закон- голосуй за людей які поміняють або їдь в Каліфорнію жити де аборти дозволені до останнього дня вагітності
Link to comment
Share on other sites

Система баунті не сьогодні і не вчора придумана.Неподобається закон- голосуй за людей які поміняють або їдь в Каліфорнію жити де аборти дозволені до останнього дня вагітності

в кали детей можно убивать официально?

Link to comment
Share on other sites

в кали детей можно убивать официально?

 

Тебе в гуглі забанили? Ти харчуєся виключно консервативною пропагандою?

 

California law places some limits on when a pregnant woman can terminate her pregnancy. Specifically, a woman can get an abortion up until her fetus becomes viable.

Link to comment
Share on other sites

Тебе в гуглі забанили? Ти харчуєся виключно консервативною пропагандою?

 

California law places some limits on when a pregnant woman can terminate her pregnancy. Specifically, a woman can get an abortion up until her fetus becomes viable.

words matter. call it children, not fetus

Link to comment
Share on other sites

Ненароджена дитина і мама це дві різні людини які перебувають у симбіотичному звязку.Зроби дна тест і переконайся що роблячи аборт жінка не розпоряджається своїм тілом а життям іншої людини.Але це занадто складно для демократичних сімплетонів
Link to comment
Share on other sites

може з такою логікою і вакцінкі проколювать не нада заставлять? і масочки? а то тут май баді май чойз а тут - підкорюйся

CNN

та там пропаганда 99 левел. вони їх фєтусами називають спеціально.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...