Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

це була любима пропананда в СССР. А в Гамериці негрів вішають.....

і ще сам звинувачує в маніпуляціях прихильників демів! )) До чого тут совок? Це офіційний факт. Крім того пропагнда не завжди бреше: ось наприклад промовистий факт з гітлерівської Фелькішер Беобахтер, які написали, що в СССР їдять людей. Кумедна пропаганда, але є нюанс - це було написано у 1933 про голод в Україні...

Ну таке, екскурс в історію.

 

Суть мого допису до того, що статус кво, який застали постсовкові еміги ніфіга не "кво" для місцевого населення-  це все ще на рівні їхніх батьків-дідів. масові заворушення після вбивства Мартіна Лютера Кінга були в 68 році, більшість "юних революціонерів", які тоді підняли масові заворушення зараз ще живі і розказують внукам про морпіхів і вогневі точки на Капітолії.

 

Але наші еміги, які сиділи за залізною завісою цього не шарять. Вони мені злегка рускіх нагадують в "союзних республіках" "а какіє тут праблєми могу бить"?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Друже Уки, твои партнеры со вчерашнего дня выносят Филадельфию. Копы пристрелили очередного героя.

Полюбуйся

https://www.youtube.com/watch?v=MIUGMrJNH_k&feature=emb_logo

Link to comment
Share on other sites

Балакав з одним активістом масонським.... Каже що знає багато муслімів масонів..... 

 

Суфі́зм (також суфійський іслам або тасаввуф (араб. صوفية‎), імовірно від арабського суф (араб. صوف‎) — шерсть, суфій — той що носить вовняний плащ) — містико-аскетична течія в ісламі. Вважається, що перші суфії з'явилися на межі VIII та IX століть в Іраку та Сирії. Імовірно під цим терміном об'єднуються різні містичні вчення, які виникли в мусульманському культурному середовищі з давніх часів і по теперішній час. Визнаючи реальним лише існування Бога (Аллаха), а навколишні речі та явища — його еманацією, послідовники суфізму оголошують вищою метою життя містичне з'єднання душі людини з Богом, тим самим суфізм має схожість зі світоглядом дгармічних релігій. Суфії намагаються збагнути потаємний зміст коранічних одкровень, для чого суворо дотримуються приписів Корану і Суни, беруть участь у чуваннях, приймають обітниці, дотримуються додаткових постів. Водночас вони проповідують містичну некорисливу любов до Аллаха, бажаючи злитися з ним. Кінцевою метою суфізму вважається знищення своїх якостей як особистості, що має спричинити повне поєднання, злиття з божественною істиною.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D1%84%D1%96%D0%B7%D0%BC

Link to comment
Share on other sites

Суфі́зм (також суфійський іслам або тасаввуф (араб. صوفية‎), імовірно від арабського суф (араб. صوف‎) — шерсть, суфій — той що носить вовняний плащ) — містико-аскетична течія в ісламі. Вважається, що перші суфії з'явилися на межі VIII та IX століть в Іраку та Сирії. Імовірно під цим терміном об'єднуються різні містичні вчення, які виникли в мусульманському культурному середовищі з давніх часів і по теперішній час. Визнаючи реальним лише існування Бога (Аллаха), а навколишні речі та явища — його еманацією, послідовники суфізму оголошують вищою метою життя містичне з'єднання душі людини з Богом, тим самим суфізм має схожість зі світоглядом дгармічних релігій. Суфії намагаються збагнути потаємний зміст коранічних одкровень, для чого суворо дотримуються приписів Корану і Суни, беруть участь у чуваннях, приймають обітниці, дотримуються додаткових постів. Водночас вони проповідують містичну некорисливу любов до Аллаха, бажаючи злитися з ним. Кінцевою метою суфізму вважається знищення своїх якостей як особистості, що має спричинити повне поєднання, злиття з божественною істиною.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D1%84%D1%96%D0%B7%D0%BC

 

Звичайні шиіти з Ірану......... Втекли бо їх там щемили......

Каже що основна проблема ісламу в порівнянні з християнством це те що в християнстві нові записи чітко і однозначно відміняють все насилля що в старих....... А у муслімів такого нема......

Link to comment
Share on other sites

Звичайні шиіти з Ірану......... Втекли бо їх там щемили......

Каже що основна проблема ісламу в порівнянні з християнством це те що в християнстві нові записи чітко і однозначно відміняють все насилля що в старих....... А у муслімів такого нема......

 

головна проблема - віруючі повинні ходити на службу і жертвувати гроші, а задавати запитання - гріх!

Link to comment
Share on other sites

Звичайні шиіти з Ірану......... Втекли бо їх там щемили......

 

Каже що основна проблема ісламу в порівнянні з християнством це те що в християнстві нові записи чітко і однозначно відміняють все насилля що в старих....... А у муслімів такого нема......

прокинувсі... чи це дійсно для тебе відкриття?
Link to comment
Share on other sites

чи готова західна цивілізація змінитися щоб допустити до себе муслімів, чи мають мусліми змінитися щоб злитися з західною цивілізацією.

 

до речі маю друзів з єгипту - коптів - з ними ніяких проблем.

Link to comment
Share on other sites

чи готова західна цивілізація змінитися щоб допустити до себе муслімів, чи мають мусліми змінитися щоб злитися з західною цивілізацією.

 

до речі маю друзів з єгипту - коптів - з ними ніяких проблем.

 

В плані писань у іудеїв та ж сама проблема....... З ними ж проблем нема....  

Link to comment
Share on other sites

В плані писань у іудеїв та ж сама проблема....... З ними ж проблем нема....

наскільки я розумію у явреїв нема джихаду та пільш поміркована релігія. також вони ліпше асимілюють. он у них жінки в армії служать - культура ближча до заходу... хоча я їх не дуже люблю бо там комуна головного мозку
Link to comment
Share on other sites

наскільки я розумію у явреїв нема джихаду та пільш поміркована релігія. також вони ліпше асимілюють. он у них жінки в армії служать - культура ближча до заходу... хоча я їх не дуже люблю бо там комуна головного мозку

 

Ну то залежить як трактувати...... у старих писаннях купа всього що можна використати для спонукання на насилля....... 

Жінки в армії служать не за писаннями, а наперекір....... Тобто не треба плутати державу ізраіль з іудейською релігією...... 

У курдів он теж жінки служать...... 

Link to comment
Share on other sites

у людини мають бути якісь принципи. неможливо розтягувати свою толерантність безкінечно і одразу. бо у інших тої толернатності немає, і вони живуть за своїми принципами що не відповідають нашим.
Link to comment
Share on other sites

якщо ми використовуємо християнські цінності які не відповідають муслімським, то хто має поступитися?

 

Ну взагалі то людство просунулось трохи далі християнських цінностей....... Поступитись мають всі релігії...... 

Link to comment
Share on other sites

Ну взагалі то людство просунулось трохи далі християнських цінностей....... Поступитись мають всі релігії......

я кажу про базові цінності а не про релігію. я взагалі атеїст.
Link to comment
Share on other sites

То хуйня...... Паранджа нічого спільного з писаннями не має..... То вже видумки імамів різних..... Звичайно ж жінка повинна виконувати закони країни в якій перебува

Link to comment
Share on other sites

інший приклад - вживання алкоголю вважається табу для маслімів. вони оселяються в сша я створюють свою комьюніті. в тій комюніті також оселяється пара з європи. пара з європи хоче відкрити алкогольний бар. мусліми проти. хто має поступитися?
Link to comment
Share on other sites

То хуйня...... Паранджа нічого спільного з писаннями не має..... То вже видумки імамів різних..... Звичайно ж жінка повинна виконувати закони країни в якій перебува

"Звичайно ж жінка повинна виконувати закони країни в якій перебува" закони не грабувати малий бізнес? ми вже бачимо як меньшість змінює цінності і поняття більшості. а мусліми набагато жорсткіші... тому я й питаюся де твої межі толерантності...
Link to comment
Share on other sites

"Звичайно ж жінка повинна виконувати закони країни в якій перебува" закони не грабувати малий бізнес? ми вже бачимо як меньшість змінює цінності і поняття більшості. а мусліми набагато жорсткіші... тому я й питаюся де твої межі толерантності...

 

Я не маю толерантності до грабування...... 

Link to comment
Share on other sites

"Звичайно ж жінка повинна виконувати закони країни в якій перебува" закони не грабувати малий бізнес? ми вже бачимо як меньшість змінює цінності і поняття більшості. а мусліми набагато жорсткіші... тому я й питаюся де твої межі толерантності...

 

Ну якщо у них громада має правила що бари на їх території заборонені....... то які можуть бути питання.......

Link to comment
Share on other sites

У них не может быть своей территории на чужой территории. Иначе они ее заберут всю. В коране четко написано, что надо делать с неверными и их имуществом. Муслимы в отличие от так называемых христиан следуют букве корана буквально. и еще сотням фетв, что к корану не имеют отношения. Это все бомбы замедленного действия. Они опасны. точка. Теракты во славу Аллаха каждый день десятки лет. 

Link to comment
Share on other sites

У них не может быть своей территории на чужой территории. Иначе они ее заберут всю. В коране четко написано, что надо делать с неверными и их имуществом. Муслимы в отличие от так называемых христиан следуют букве корана буквально. и еще сотням фетв, что к корану не имеют отношения. Это все бомбы замедленного действия. Они опасны. точка. Теракты во славу Аллаха каждый день десятки лет.

уже есть. Илмар в чалме идет в конгресс.
Link to comment
Share on other sites

У них не может быть своей территории на чужой территории. Иначе они ее заберут всю. В коране четко написано, что надо делать с неверными и их имуществом. Муслимы в отличие от так называемых христиан следуют букве корана буквально. и еще сотням фетв, что к корану не имеют отношения. Это все бомбы замедленного действия. Они опасны. точка. Теракты во славу Аллаха каждый день десятки лет. 

 

Ну так територія світська...... Просто більшість вирішила заборонити продаж алкоголю - в чому проблема?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...