Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

Укіні братани по ідеологічному фронті.Бойові побратими можна сказати

https://twitter.com/KyleHooten2/status/1399062088941715465?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1399062088941715465%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.infowars.com%2F

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Уки, друже, не держи в машине ценные вещи. Мало ли чего. Те за кого ты голосовал не различают, кто либерал, а кто злобный консерва. Машина она и в Афро-Америке Машина

1622578220-2dd3d3c90ba643a544ffa531eab64

Link to comment
Share on other sites

Провів на роботі соціологічний експеримент.

В нашому відділі всі білі крім 2 азіатів(16 чол).Коли прийшов чорний супервайзер з іншого департменту я його питаю хто з нас тут 3 х більший расист.Я ,чи інших двоє які були присутні.Він торохи припух і питає що причина такого питання .Ну я пояснюю що всі білі расисти то ми хочимо визначити хто більший щоб боротись так би мовити з недоліками.Так от замість того щоб сказати що це херня він почав пробувати нас оцінювати по шкалі правильності поки я не пояснив що це жарт.тобто посил що всі білі расисти це вже аксіома в деяких головах

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Провів на роботі соціологічний експеримент.

В нашому відділі всі білі крім 2 азіатів(16 чол).Коли прийшов чорний супервайзер з іншого департменту я його питаю хто з нас тут 3 х більший расист.Я ,чи інших двоє які були присутні.Він торохи припух і питає що причина такого питання .Ну я пояснюю що всі білі расисти то ми хочимо визначити хто більший щоб боротись так би мовити з недоліками.Так от замість того щоб сказати що це херня він почав пробувати нас оцінювати по шкалі правильності поки я не пояснив що це жарт.тобто посил що всі білі расисти це вже аксіома в деяких головах

не стремно тебе такие шутки проводить? у нас на работе о политике вообще не говорят
Link to comment
Share on other sites

Провів на роботі соціологічний експеримент.

В нашому відділі всі білі крім 2 азіатів(16 чол).Коли прийшов чорний супервайзер з іншого департменту я його питаю хто з нас тут 3 х більший расист.Я ,чи інших двоє які були присутні.Він торохи припух і питає що причина такого питання .Ну я пояснюю що всі білі расисти то ми хочимо визначити хто більший щоб боротись так би мовити з недоліками.Так от замість того щоб сказати що це херня він почав пробувати нас оцінювати по шкалі правильності поки я не пояснив що це жарт.тобто посил що всі білі расисти це вже аксіома в деяких головах

чому в деяких? потрібно правду писати - в чорних головах!

якщо вже жартувати, то потрібно на робочому столі великими буквами: абревіатура фірми+LM

Link to comment
Share on other sites

не стремно тебе такие шутки проводить? у нас на работе о политике вообще не говорят

в мене вже привикли до подібних речей і не звертають увагу.Багато того що я говорю іншим вже би закінчилось розмовою з HR
Link to comment
Share on other sites

в мене вже привикли до подібних речей і не звертають увагу.Багато того що я говорю іншим вже би закінчилось розмовою з HR

 

Воно все минається поки не створило якогось ексцесу або паблісіті....... 

Link to comment
Share on other sites

Ну і х..

Сама гірша цензура це сммоцензура.Бо сцикотно.В мене є мої погляди на життя і ховатися я не збираюсь.

 

Не обов'язково доставати інших своїми поглядами........ Тебе не для цього наймали......

Link to comment
Share on other sites

та просто бачу що ти як писав класик

За шмат гнилої ковбаси...

Це ти так ставися до своєї роботи?...... Дивно

Я просто не люблю коли якась політична хуйня заважає мені працювати з людьми..........

Link to comment
Share on other sites

Якась політична хуйня.

Приблизно так казали купуючи зерно в Сталіна в 1933 чи IBM так казав співпрацюючи з фюрером.Що таке совість ,переконання і тд коли робота цікава.Як наприклад була в Менгеле.А хулі,межі людського організму вивчати.Благародная цель

Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якась політична хуйня.

Приблизно так казали купуючи зерно в Сталіна в 1933 чи IBM так казав співпрацюючи з фюрером.Що таке совість ,переконання і тд коли робота цікава.Як наприклад була в Менгеле.А хулі,межі людського організму вивчати.Благародная цель

 

Не треба ліпити сюди сталіна....... при сталіні ніякого бізнесу вже не було.......... 

Link to comment
Share on other sites

Уки, вы до чего страну довели? У вас там системный Антисемтизм в стране а не системный расисзм. В то время как в Днепре Мэр на Мэрии в знак солидарности Израильский флаг вывешивает и посылает нах публично врагов Израиля, ваши слуги народа за твои же налоги прокачивают школьникам в мозг про Израильскую военщину и геноцид палестинского народа ( надеюсь ты в курсе что такого народа не существует как не существует народа Донбасса).

https://www.yahoo.com/news/san-francisco-teachers-apos-union-184418181.html

Link to comment
Share on other sites

Уки, вы до чего страну довели? У вас там системный Антисемтизм в стране а не системный расисзм. В то время как в Днепре Мэр на Мэрии в знак солидарности Израильский флаг вывешивает и посылает нах публично врагов Израиля, ваши слуги народа за твои же налоги прокачивают школьникам в мозг про Израильскую военщину и геноцид палестинского народа ( надеюсь ты в курсе что такого народа не существует как не существует народа Донбасса).

https://www.yahoo.com/news/san-francisco-teachers-apos-union-184418181.html

 

критика політики ізраілю не обов'язково означає антисемітизм....... он наприклад багато ортодоксів критикує політику ізраілю.......

Link to comment
Share on other sites

що це за нарід такий донбаса? луганськ туди теж входить чи вони окремо

 

коли говорять про гноблення палестинців, чогось уникають розмов про Холокост 

як це одне може буде без другого

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...