Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

прямая речь бля - инсуррекшин. овцы конечно строго читают то что им дают.

Reload Page to see tweet..Link..

 

Я вважаю що їх вплив на створення "народних республік" у Сіетлі та Портланді також треба розслідувати........ 

Я прихуїв, почувши від Куомо, шо Антифа трохи краща за Прауд Бойз........ Куомо багато на себе бере такими тезами...... Але то все зовсім інша історія..... 

Link to comment
Share on other sites

2 години побили вікна в капітолії і терористи. все що треба знати.

:fp1: Алі хотілося б щоб заколотники перемогли, захопили владу, арештували всих конгресменів (демсів та ріно) пристрелили пелосі та повісили пенса  :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1: Алі хотілося б щоб заколотники перемогли, захопили владу, арештували всих конгресменів (демсів та ріно) пристрелили пелосі та повісили пенса :weep:

це вам таке по снн розказують?
Link to comment
Share on other sites

Вся різниця в тому що 6 місяців палили штати і нічого. 2 години побили вікна в капітолії і терористи. все що треба знати.

 

т.е. хотите сказать что "два говна", просто одним дали разгуляться, а вторым нет? просто обида взыграла?

Link to comment
Share on other sites

т.е. хотите сказать что "два говна", просто одним дали разгуляться, а вторым нет? просто обида взыграла?

просто одно говно 6 месяцев гуляло без особых юридических последствий. в честь них называют площади BLM plaza, муралы, которые нельзя тронуть а то полиция выипет, носили футболки в открытую, жгли флаги штатов и прочие прелести. бидон и пелозя перед ними сиавали на коленях и открыто призывали продолжать. масс медиа их называли "мирными".

 

трамписты уже оппозиция. но попытки задушить оппозицию должны напрягать.

Link to comment
Share on other sites

Про заплановане повішення пенса, розстріл пелозі та арешт конгресменів самі горе-заколотники розповіли.........

Усне поперередження і прохання відредагувати пост. Те, що Алі тебе дістав - не підстави посилати юзера нах. Ти завжди можеш його заігнорити.

Так-так, я бачу, що тут умовна форма, але все одно не треба. У нас тут можна сратись, обзиватись, але матюки - тільки для публічних осіб.

Пане модераторе, прохання покарати неадеквата.

для скарг є кнопка "Доповідь". Я елементарно можу не побачити пост

Link to comment
Share on other sites

Усне поперередження і прохання відредагувати пост. Те, що Алі тебе дістав - не підстави посилати юзера нах. Ти завжди можеш його заігнорити.

Так-так, я бачу, що тут умовна форма, але все одно не треба. У нас тут можна сратись, обзиватись, але матюки - тільки для публічних осіб.

 

для скарг є кнопка "Доповідь". Я елементарно можу не побачити пост

на мобільній версії нема. буду знать.

Link to comment
Share on other sites

Усне поперередження і прохання відредагувати пост. Те, що Алі тебе дістав - не підстави посилати юзера нах. Ти завжди можеш його заігнорити.

Так-так, я бачу, що тут умовна форма, але все одно не треба. У нас тут можна сратись, обзиватись, але матюки - тільки для публічних осіб.

 

Я творчо пояснив причину можливих майбутніх ігнорів......  

Link to comment
Share on other sites

просто одно говно 6 месяцев гуляло без особых юридических последствий. в честь них называют площади BLM plaza, муралы, которые нельзя тронуть а то полиция выипет, носили футболки в открытую, жгли флаги штатов и прочие прелести. бидон и пелозя перед ними сиавали на коленях и открыто призывали продолжать. масс медиа их называли "мирными".

Стоп, а кто в это время Президентом был? Так чего ж твой любимый Трамп не реагировал на весь этот беспредел? Бидон и Пелозя ему в штаны насрали?

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Стоп, а кто в это время Президентом был? Так чего ж твой любимый Трамп не реагировал на весь этот беспредел? 

Реагировал. Бэтэрами нацгвардии хотел подавить. Но генералы и губернаторы послали его на куй  

 

На отчаянный призыв "Путин, введи" пока не осмелился, хотя рука так и тянулась к иконке Твиттера  :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я творчо пояснив причину можливих майбутніх ігнорів......  

 

Це ж треба мати стіки наснаги дискувати з радіоточкою, щоб через кілька років подумати про те, що треба просто вимкнути її з мережі  B-)

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Алі хотілося б щоб заколотники перемогли, захопили владу, арештували всих конгресменів (демсів та ріно) пристрелили пелосі та повісили пенса  :weep:

А шо, розумно. Тоді б він міг стати в довгу  чергу за американським пачпортом  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Це ж треба мати стіки наснаги дискувати з радіоточкою, щоб через кілька років подумати про те, що треба просто вимкнути її з мережі  B-)

 

I know  :D

 

Просто іноді корисно розкладати по поличках всі ті "методички"...... 

Link to comment
Share on other sites

Стоп, а кто в это время Президентом был? Так чего ж твой любимый Трамп не реагировал на весь этот беспредел? Бидон и Пелозя ему в штаны насрали?

развязать гражданскую войну, этого так все ждали.

там более по закону местные власти должны были позвать федералов чтобы те отреагировали.

Link to comment
Share on other sites

Реагировал. Бэтэрами нацгвардии хотел подавить. Но генералы и губернаторы послали его на куй

 

На отчаянный призыв "Путин, введи" пока не осмелился, хотя рука так и тянулась к иконке Твиттера :gigi:

вот вот губернаторы и меры послали на хер. потому что все боятся обвинений в расизме.
Link to comment
Share on other sites

А шо, розумно. Тоді б він міг стати в довгу чергу за американським пачпортом :weep:

гы гы, щас с этим проблем не будет. бидон откроет хляби небесные ))) и все иммигранты хлынут потоками...
Link to comment
Share on other sites

развязать гражданскую войну, этого так все ждали.

там более по закону местные власти должны были позвать федералов чтобы те отреагировали.

Ну вот видишь, протесты протухли и гражданской войны не вышло. А захват Капитолия с большой вероятностью мог её развязать. Так я не пойму, что тебе не нравится, ты же против войны в Штатах?

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...