Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

Тошо після домовленності по компенсаціях ніякі претензії вже не розглядаються......... в цьому ж і смисл...........

то есть ты это рассматриваешь как деманд по lawsuit? и пытаешься применить сюда юридические нормы?

 

тогда давай тогда определимся со сторонами. определи виноватого и жертву для начала.

Link to comment
Share on other sites

то есть ты это рассматриваешь как деманд по lawsuit? и пытаешься применить сюда юридические нормы?

 

тогда давай тогда определимся со сторонами. определи виноватого и жертву для начала.

 

Одна сторона - це федеральний уряд та уряди штатів, я так думаю,....... а інша сторона - я не знаю що вони там збираються викочувати.......... шось абстрактне - типу чорна громада мабуть......... 

Link to comment
Share on other sites

чорна громада також може включати найосвіченішу частину чорного імігрнантського населення- нігерійців

 

От юристи і будуть окреслювати значення цього абстрактного терміну..........

Link to comment
Share on other sites

А почему они в ШТатах сидели арестованые, не напомнишь? и что такое произошло, что при неизменных политических раскладах эти деньги вдруг вернулись Ирану?:))))

Link to comment
Share on other sites

Уки, вам еще один подарок. На этот раз всем американцами, вне зависимости от цвета кожи.

Федеральный прокурор ввел мараторий на смертные казни в США. Теперь в Штатах бандитам вообще бояться нечего. Мочи каааазллоооов!

Link to comment
Share on other sites

А почему они в ШТатах сидели арестованые, не напомнишь? и что такое произошло, что при неизменных политических раскладах эти деньги вдруг вернулись Ирану? :))))

 

Я не підтримую те рішення....... просто не треба казати що їм тупо заплатили готівкою........ 

Link to comment
Share on other sites

Одна сторона - це федеральний уряд та уряди штатів, я так думаю,....... а інша сторона - я не знаю що вони там збираються викочувати.......... шось абстрактне - типу чорна громада мабуть.........

не вижу пострадавшую сторону и обвиняемого до сих пор.

 

ты очертил какие то политические движения но сеттлмент для,этого не применить равно как и юридические процедуры.

Link to comment
Share on other sites

не вижу пострадавшую сторону и обвиняемого до сих пор.

 

ты очертил какие то политические движения но сеттлмент для,этого не применить равно как и юридические процедуры.

 

уряд - це не політичний рух? Чорні громади це теж не політичний рух......... Я думаю буде складено список цих громад при потребі........... 

Link to comment
Share on other sites

уряд - це не політичний рух? Чорні громади це теж не політичний рух......... Я думаю буде складено список цих громад при потребі...........

не совсем понимаю какие чёрные громадян и каким образом пострадали. очертите демедж плиз.

Link to comment
Share on other sites

не совсем понимаю какие чёрные громадян и каким образом пострадали. очертите демедж плиз.

 

Ну це вже не домене........ я просто висловив свою думку як вони це можуть оформити............ 

Link to comment
Share on other sites

Ну це вже не домене........ я просто висловив свою думку як вони це можуть оформити............

оформить могут граждане физ лица. как моральный ущерб? ты представляешь какой это ящик пандоры. сколько начнут дел открывать за моральный ущерб по делам давно минувших дней.

 

я просто не вижу тут юридических норм. чистая политика. а где политика никаких "финальных сеттлментов" не бывает

Link to comment
Share on other sites

оформить могут граждане физ лица. как моральный ущерб? ты представляешь какой это ящик пандоры. сколько начнут дел открывать за моральный ущерб по делам давно минувших дней.

 

я просто не вижу тут юридических норм. чистая политика. а где политика никаких "финальных сеттлментов" не бывает

 

Щоб не було скриньки пандори все зберуть в одну справу, і заборонять надалі любі претензії з цього приводу........... 

Наприклад таку пропозицію винесли у опіоідній справі стосовно Засновників Пурдю фарма

Link to comment
Share on other sites

оформить могут граждане физ лица. как моральный ущерб? 

 

Не лише моральний, але і прямий фінансовий....... типу рабство та систематичний расизм не дали можливості чорним заробити та акумулювати таку то суму............... 

Link to comment
Share on other sites

Не лише моральний, але і прямий фінансовий....... типу рабство та систематичний расизм не дали можливості чорним заробити та акумулювати таку то суму...............

это недоказуемо...
Link to comment
Share on other sites

это недоказуемо...

 

Якщо уряд сам це визнає то нічого доводити не треба......  В цьому і смисл сеттлмент - шо ніхто нічого не доводить........ 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Щоб не було скриньки пандори все зберуть в одну справу, і заборонять надалі любі претензії з цього приводу...........

Наприклад таку пропозицію винесли у опіоідній справі стосовно Засновників Пурдю фарма

шо "все"? з якого "цього"?

ты мне щас напоминаешь шарикова ... "что там какой то конгресс, немцы... взять все и поделить!"

 

при чем тут вообще пурдю? поясни аналогию?

Link to comment
Share on other sites

Якщо уряд сам це визнає то нічого доводити не треба...... В цьому і смисл сеттлмент - шо ніхто нічого не доводить........

это просто политический акт... ничего не обязывающий. завтра вылезет очередной чёрный и скажет- мало дали. давайте ещё. и вылезет и скажет.
Link to comment
Share on other sites

з Purdue порівнювати не вийде, бо опіоідна епідемія зараз, а не 200 років тому

і наслідки з виписування опіумних ліків теж можна прослідкувати, за травмами, рецептами і addiction

 

з рабовласництвом важче буде

 

і цю тему вже 20 років обговорювали з репарацій - віз і нині там

Link to comment
Share on other sites

шо "все"? з якого "цього"?

ты мне щас напоминаешь шарикова ... "что там какой то конгресс, немцы... взять все и поделить!"

 

при чем тут вообще пурдю? поясни аналогию?

 

Знову ти на особистості переходиш........ Причому тут я......... Це нормальна практика домовитись між сторонами яка сума та як її поділити............. 

з Purdue порівнювати не вийде, бо опіоідна епідемія зараз, а не 200 років тому

і наслідки з виписування опіумних ліків теж можна прослідкувати, за травмами, рецептами і addiction

 

з рабовласництвом важче буде

 

і цю тему вже 20 років обговорювали з репарацій - віз і нині там

 

Не весь кейс порівнювати, лише сеттлмент який вони пропонують........ 

Link to comment
Share on other sites

"Знову ти на особистості переходиш........ Причому тут я......... Це нормальна практика домовитись між сторонами яка сума та як її поділити............. "

 

я тобі вже стонадцятий раз кажу - виділи сторони. наведу приклад - виділити всіх нащадків рабів - за якимись документами і т.д. і нащадків рабовласників. і най вони платять.

 

з іншого боку як ти хочеш повісити на державу щоб платили кому? усім людям с темною шкірою? індуси туди входять? а мулати? а вихідці з африканського континенту? ти не зможеш визначити "сторону".

 

з іншого боку - "держава". на часи рабовласництва - держава не порушувала ніяких законів. тоді було рабство в законі. то кого ті наказувать хочеш? себе чи шо? у тебе були раби?  держава то люди, а з тих часів все вже перемішалося. і америка тоді була інша - південні і північні штати... 

 

коротше то всьо політичні проекції. ніяких юридичних висновів неможливі.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

якщо почати колупняти особистості багато приколів може вилізти... якісь предки ненсі пелозі чи байдена можуть бути такими собі рабовласниками. ото буде смішно.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

"Знову ти на особистості переходиш........ Причому тут я......... Це нормальна практика домовитись між сторонами яка сума та як її поділити............. "

 

я тобі вже стонадцятий раз кажу - виділи сторони. наведу приклад - виділити всіх нащадків рабів - за якимись документами і т.д. і нащадків рабовласників. і най вони платять.

 

з іншого боку як ти хочеш повісити на державу щоб платили кому? усім людям с темною шкірою? індуси туди входять? а мулати? а вихідці з африканського континенту? ти не зможеш визначити "сторону".

 

з іншого боку - "держава". на часи рабовласництва - держава не порушувала ніяких законів. тоді було рабство в законі. то кого ті наказувать хочеш? себе чи шо? у тебе були раби?  держава то люди, а з тих часів все вже перемішалося. і америка тоді була інша - південні і північні штати... 

 

коротше то всьо політичні проекції. ніяких юридичних висновів неможливі.

 

Визначуть критерії постраждалого, потім частину виділять цим постраждалим напряму, а частину на програми щоб тіпа виправити цю несправедливість........ от і все....... 

Link to comment
Share on other sites

якщо почати колупняти особистості багато приколів може вилізти... якісь предки ненсі пелозі чи байдена можуть бути такими собі рабовласниками. ото буде смішно.

 

рабовласники тут ніпричому....... винуватою стороною буде уряд......... 

Link to comment
Share on other sites

Визначуть критерії постраждалого, потім частину виділять цим постраждалим напряму, а частину на програми щоб тіпа виправити цю несправедливість........ от і все....... 

ну і які критерії постраждалого?

Link to comment
Share on other sites

рабовласники тут ніпричому....... винуватою стороною буде уряд......... 

не бачу провини за юридичними нормами. або це буде політичне рішення. тода звісно можливо все що завгодно. 

 

рабство тоді було в законі. так шо звиняйте...

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...