Перейти до змісту

Uki, ваші демократи - трохи чокнуті?... на те подібно...


GizmoGremlin

Recommended Posts

AOC не наша, а з НЙ..... Вона завжди була їпонутою..... 

 

Також я не довіряю на всі 100 % подібним вкидам..... хотілося б мати підтвердження все таки, наприклад цей же твіт, але в якомусь іншому масштабі, на іншому дівайсі, шоб текст по іншому був розташований

Link to comment
Share on other sites

Ти колись писав (і я був досить скептичним щодо того) - демократи деколи перегинають палку, змагаючись за голоси. Якщо її пост - дійсно правда, то вона не розуміє своє місце в тій країні.

Link to comment
Share on other sites

Взагалі то безвідносно до того чи правда це чи ні - багато політиків, якщо не всі, слідують цьому принципу (коли я опозиція то чим гірше в країні тим краще для мене) ..... Просто приховують це..... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Уки, ты там с кем то договариваться собирался? :)))

А они не хотят. Если ты не с ними и еще не на коленях, то они бы предпочли чтобы тебя не было. Совсем.

https://civil-engineer.livejournal.com/1014206.html

Link to comment
Share on other sites

AOC не наша, а з НЙ..... Вона завжди була їпонутою..... 

 

Також я не довіряю на всі 100 % подібним вкидам..... хотілося б мати підтвердження все таки, наприклад цей же твіт, але в якомусь іншому масштабі, на іншому дівайсі, шоб текст по іншому був розташований

А Байден тоже не ваш?

Прошлой осенью вице-президент Джо Байден сказал собранию видных американских еврейских чиновников, что им следует рассматривать Израиль, а не Соединенные Штаты, как окончательного гаранта долгосрочной безопасности их общины. 

 

А Билл Палмер и Susan Rise - рептилоиды, с боку прибились?:)

 

Bill Palmer сообщает, что консерваторам нельзя позволять какие-то работы типа учителя, тренера, врача, ничего, кроме самых грязных - то можно отмести его в сторону, мол, всего 330 тысяч "последователей" на твиттере, это ерунда, маргинал - но те же сентименты мы получаем от совершенно мейнстримной Susan Rice.

ПРо Kill the COP oт БЛМ я тебе уже ролик посылал. Но ты утверждаешь что БЛМ это к Демократической Партии не относится. Ага, они просто на демов работает и в партийную кассу донейшены собирают, а так нет. Не наши:)

Жги, друже, у тебя получается:)

Link to comment
Share on other sites

А Байден тоже не ваш?

Прошлой осенью вице-президент Джо Байден сказал собранию видных американских еврейских чиновников, что им следует рассматривать Израиль, а не Соединенные Штаты, как окончательного гаранта долгосрочной безопасности их общины. 

 

А Билл Палмер и Susan Rise - рептилоиды, с боку прибились? :)

 

Bill Palmer сообщает, что консерваторам нельзя позволять какие-то работы типа учителя, тренера, врача, ничего, кроме самых грязных - то можно отмести его в сторону, мол, всего 330 тысяч "последователей" на твиттере, это ерунда, маргинал - но те же сентименты мы получаем от совершенно мейнстримной Susan Rice.

ПРо Kill the COP oт БЛМ я тебе уже ролик посылал. Но ты утверждаешь что БЛМ это к Демократической Партии не относится. Ага, они просто на демов работает и в партийную кассу донейшены собирают, а так нет. Не наши :)

Жги, друже, у тебя получается :)

 

Де я казав шо вони не відносяться до демів? Я лише говорив що вони є маргінальна їх частина..... Так як всякі куклус клани, міліша, білі супремасисти, альт райти у респів...... 

А так у демів величезний спектр різних ідей...... Навіть антагонічтичних...... Просто так сталось шо в умовах штатівської системи лише дві партії можуть реально на шось претендувати, тому і "позаганяли" усих до купи.....  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...