Перейти до змісту

Ian Valietov Расист. Гомофоб. Сексист. Как мне кажется, нынче это качества здравого человека.


tom_cat

Recommended Posts

Слова кон'юнктурщиків, на кшталт Валєтова, для мене полова і сміття. Які би вони правильні, чи патріотичні вони не були. Сьогодні воно пиздить одне, а завтра буде пиздіти протилежне, в залежності від поточного моменту і власної вигоди

 

А шо він взагалі сказав такого що не обсмоктано на цьому форумі сотні разів і вздовж і впоперек....... 

Link to comment
Share on other sites

А тепер щодо суті старптпосту.

 

Я от теж може десь не дуже прихильно ставлюся до чорних і педерастів та вважаю, що не все, що роблять чоловіки мусить робити і жіноцтво... Але! На відміну від всяких пейсбучних хфілосовів, які здебільшого мало що з себе в житті представляють і висирираються в Мережі чи то заради хайпу, чи то заради втамування своїх численних комплексів, я

про то не горлаю на увесь світ :fp1: Бо в доброму старому світі, який тепер так завзято хочуть порушити різні трампи і абамби з їх табунами недоумків чи то на вулицях, чи то у віртулі, ТО ВВАЖАЛОСЬ НЕПРИЙНЯТНИМ.

 

Виставляти на зовні свої недоліки вважалось непрйнятним і ганебним... Як завтра якомусчь довбойобу примариться, що якась  суспільна группа хоче заборонити йому мастурбувати перед сном, або сцяти у рукомийник, він вийде в мережу і почне демонструвати ці свої слабкості на весь світ, то такого довбня терба забанити. Принаймні так було у дорому старому світі...

 

Чи можна вважати це наступом на свободу слова? Певно в новому світі крайніх лівих та крайніх правих кловнів, які виступають масовкою в невідомих їм куклоководів, то так... В світі, до якого я звик - то є нормально - не виставляти свої недоліки напоказ. Ненормальним було інше, вважати, що таки ресурсі як фейсбук, твіттер тощо створені виключно заради того, аби плекати свободу слова ти служити БЕЗКОШТОВНОЮ площадкою для будь-кого, хто хоче зробити достоянням мільйонів власні, часто суперечливі, м"яко кажучи погляди, B-)

 

Їх робили не для того :D

Link to comment
Share on other sites

Я начинаю понимать, что политкорректность, доведенная до абсурда, делает меня расистом. Не потому, что я не люблю черных, желтых, красных и любых других цветных. А потому, что мне навязывают чувство вины за то, к чему ни я, ни 90% из нынешних отношения не имеют. Потому что равенство и власть охеревшего быдла любого цвета - это разные вещи. И если меня хотят заставить каяться и платить не за свои поступки, то я никогда с этим не соглашусь.

 

Зробило расистом. а чого не антисемітом, наприклад? Он євреї половині світу нав'язали почуття вини за Холокост і гонєнія богообраних, до яких нині живущі ніякого відношення не мають. :gigi:  Як на мене, то пейсатель-хвантаст Валєтов тупо пересмикує з расизмом, бо навалив велику купу лайна, з політкоректності, почуття вини і американських негрів 

Link to comment
Share on other sites

Короче марксисты в своем репертуаре. Вместо обсуждения сути орут и закрикивают кто громче. Пропагандисткие гены...

Там немає чого обговорювати, про це писали вже всі. Але не напередодні виборів, а з загальних міркувань.

А Валетов став "правим" лише напередодні виборів у США. Бо така зараз кон'юнктура- праві України проукраїнського спрямування чомусь підтримують демократів, які в США вважаються зараз більш лівими, ніж репи. Натомість вся проросійська сволота, що раніше маскувалась під лівих інтернаціоналістів, зараз за Трампа й репів

 

То хто тоді марксист? Просто кацапи мислять так- вони мають свій феод, Трамп гарантує їм його недоторканність- треба ставати правими консерваторами й підтримувати Трампа. Будучи насправді генетичними лівими

 

А українські праві, можливо, міркують навпаки:

- цей світ консервує несправедливість щодо українців і України, наче їм немає місця в такому світі,- де Росія є "великою державою" й має свою сферу впливу, в яку вони хотіли б включити Україну

- отже, такий світ потрібно змінити

 

Консерватори й "прогресисти" помінялись місцями в Україні, тому що совкові "консерватори" консервують совок, а не християнські чи українські цінності. Це- посткомуністичні консерватори, вони й є комуняками - колишніми марксистами, а, може, й теперішніми,- "криптомарксистами" .  А трампонати таких підтримують, якщо вони підтримують Трампа

Link to comment
Share on other sites

Там немає чого обговорювати, про це писали вже всі. Але не напередодні виборів, а з загальних міркувань.

А Валетов став "правим" лише напередодні виборів у США. Бо така зараз кон'юнктура- праві України проукраїнського спрямування чомусь підтримують демократів, які в США вважаються зараз більш лівими, ніж репи. Натомість вся проросійська сволота, що раніше маскувалась під лівих інтернаціоналістів, зараз за Трампа й репів

 

То хто тоді марксист? Просто кацапи мислять так- вони мають свій феод, Трамп гарантує їм його недоторканність- треба ставати правими консерваторами й підтримувати Трампа. Будучи насправді генетичними лівими

 

А українські праві, можливо, міркують навпаки:

- цей світ консервує несправедливість щодо українців і України, наче їм немає місця в такому світі,- де Росія є "великою державою" й має свою сферу впливу, в яку вони хотіли б включити Україну

- отже, такий світ потрібно змінити

 

Консерватори й "прогресисти" помінялись місцями в Україні, тому що совкові "консерватори" консервують совок, а не християнські чи українські цінності. Це- посткомуністичні консерватори, вони й є комуняками - колишніми марксистами, а, може, й теперішніми,- "криптомарксистами" . А трампонати таких підтримують, якщо вони підтримують Трампа

Я не обсуждаю автора, я обсуждаю суть. Идея политического идиотизма и марксизма - когда люди смотрят на высказывания через призму политической принадлежности человека.
Link to comment
Share on other sites

Я не обсуждаю автора, я обсуждаю суть. Идея политического идиотизма и марксизма - когда люди смотрят на высказывания через призму политической принадлежности человека.

тобі вже багато разів казали, і Силенціо, і Уні, і я- немає там ніякої оригінальної суті, все це вже висловлювалось, наприклад, тут, і Силенціо й Уні в їхніх дискусіях. І якщо дехто каже про це саме тоді, коли йому вигідно, та ще під час виборчої кампанії ( а такі думки постійно навіть керівництво Школи Каббали на веб-каналах висловлює), то все це стає частиною політики, виборчої кампанії. Якщо ти цього не помічаєш, і звинувачуєш опонентів у політичній заангажованості- то це каже лише про тебе, що ти "політично принциповим" , коли тобі вигідно мати принципи. І, поза жодних сумнівів, кацапоязикий, одразу станеш "безпринципним", коли тобі буде це політично вигідним

Link to comment
Share on other sites

тобі вже багато разів казали, і Силенціо, і Уні, і я- немає там ніякої оригінальної суті, все це вже висловлювалось, наприклад, тут, і Силенціо й Уні в їхніх дискусіях. І якщо дехто каже про це саме тоді, коли йому вигідно, та ще під час виборчої кампанії ( а такі думки постійно навіть керівництво Школи Каббали на веб-каналах висловлює), то все це стає частиною політики, виборчої кампанії. Якщо ти цього не помічаєш, і звинувачуєш опонентів у політичній заангажованості- то це каже лише про тебе, що ти "політично принциповим" , коли тобі вигідно мати принципи. І, поза жодних сумнівів, кацапоязикий, одразу станеш "безпринципним", коли тобі буде це політично вигідним

Вместо длинных текстов просто напиши согласен ли ты с автором и если нет то в чем
Link to comment
Share on other sites

Так от я теж дивуюся, що замість того аби цікавитися проблемами, які пані стосуються особисто, якто то тарифи на електрику, які пані платитиме через таких от пейсбучних хфілосовів, вона жваво переймається стражданнями гамеркианського народу від клятих педерастів і негроїдів, наче це вони завтра до неї прийдуть і заборонять жерти м"ясо і примусять співати лесбійських пісень :gigi:

 

 

Яккби ліберасти, а гніздо їх саме у США, не ексортувади свої ідеї і погляди в інші країни світу - то так би і було. Але ця зараза досить швидко затопить нас, особливо якщо виграють деми.

Link to comment
Share on other sites

Слова кон'юнктурщиків, на кшталт Валєтова, для мене полова і сміття. Які би вони правильні, чи патріотичні вони не були. Сьогодні воно пиздить одне, а завтра буде пиздіти протилежне, в залежності від поточного моменту і власної вигоди

 

Тобто, якщо такий собі кон'юктурщик Валєтов напише, що два помножити на два дорівнює чотири - Ви станете це спростовувати?

Link to comment
Share on other sites

А тепер щодо суті старптпосту.

 

Я от теж може десь не дуже прихильно ставлюся до чорних і педерастів та вважаю, що не все, що роблять чоловіки мусить робити і жіноцтво... Але! На відміну від всяких пейсбучних хфілосовів, які здебільшого мало що з себе в житті представляють і висирираються в Мережі чи то заради хайпу, чи то заради втамування своїх численних комплексів, я

про то не горлаю на увесь світ :fp1: Бо в доброму старому світі, який тепер так завзято хочуть порушити різні трампи і абамби з їх табунами недоумків чи то на вулицях, чи то у віртулі, ТО ВВАЖАЛОСЬ НЕПРИЙНЯТНИМ.

 

Виставляти на зовні свої недоліки вважалось непрйнятним і ганебним... Як завтра якомусчь довбойобу примариться, що якась  суспільна группа хоче заборонити йому мастурбувати перед сном, або сцяти у рукомийник, він вийде в мережу і почне демонструвати ці свої слабкості на весь світ, то такого довбня терба забанити. Принаймні так було у дорому старому світі...

 

Чи можна вважати це наступом на свободу слова? Певно в новому світі крайніх лівих та крайніх правих кловнів, які виступають масовкою в невідомих їм куклоководів, то так... В світі, до якого я звик - то є нормально - не виставляти свої недоліки напоказ. Ненормальним було інше, вважати, що таки ресурсі як фейсбук, твіттер тощо створені виключно заради того, аби плекати свободу слова ти служити БЕЗКОШТОВНОЮ площадкою для будь-кого, хто хоче зробити достоянням мільйонів власні, часто суперечливі, м"яко кажучи погляди, B-)

 

Їх робили не для того :D

 

Пан робить вигляд, що не зрозумів, про що стартпост.

 

Ну, розжую. Йому байдужі чорні, педерасти, вегани, феміністки і т д. Поки вони не втручаються в його приватне життя і не змушують його жити по ЇХ правилах.

 

Грубо кажучи, вищеназвані суспільні групи по-інтересах "хочуть заборонити змусити його мастурбувати перед сном, або сцяти у рукомийник" так, як роблять це самі. Саме проти цього примусу він протестує.

 

Чому гомосексуали можуть у мережі вільно висловлювати несприйняття гетеросексуалів і їх всі в цьому підтримають, а за висловлене гетеросексуалом несприйняття людей протилежної орієнтації - бан, це буде саме найлегше покарання. А так - ще й кримінал можуть пришити.

Link to comment
Share on other sites

Тобто, якщо такий собі кон'юктурщик Валєтов напише, що два помножити на два дорівнює чотири - Ви станете це спростовувати?

Я не спростовую, а звинувачую Валєтова у пересмикуванні. Якщо йти за його логікою, то і антисемітизм теж туди чудово вписується. Але жидок чомусь про нього не згадує

Link to comment
Share on other sites

Вместо длинных текстов просто напиши согласен ли ты с автором и если нет то в чем

Автор заангажований. КНГ ( креатив не є гівном), але АМ ( автор є чмудаком, тому що написав його за дорученням партії Трампа, яку  підтримує частина сіоністів). Це як терористи, що захоплюють заручників і оперують поняттями гуманізму в суспільстві, щоб нав'язати цьому суспільству свою негуманну волю. Маніпуляція, нахабна до хУцпи.

 

Або Тупін, який користується демократіями інших країн, щоб ослабити їх і нав'язати їм свою волю. І завжди робила РІ. При цьому Тупін і кацапи взагалі люблять поміркувати вголос про свободу слова, про те, що Україна воює проти власного народу тощо. По формі все вірно, але по суті- знущання

Link to comment
Share on other sites

До речі, щодо "креативу". Аффтар впадає в очевидні крайнощі, щоб сподобатись непоміркованому бидлу. А це означає, що він такий же, як ті, що стоять за БЛМ  і маніпулюють рядовими членами

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

До речі, щодо "креативу". Аффтар впадає в очевидні крайнощі, щоб сподобатись непоміркованому бидлу. А це означає, що він такий же, як ті, що стоять БЛМ і маніпулюють рядовими членами

Чувак я живу тут и наблюдаю. Счас с черными вообще общатся нельзя они смотрят на тебя как на говно.
Link to comment
Share on other sites

И самое страшное что про это нельзя говорить иначе ты расист. По сути они создают привеледж для определенной кстегории людей по цвету кожи. И в этом я согласен с автором - оно убивает ответную толерантность.
Link to comment
Share on other sites

Пан робить вигляд, що не зрозумів, про що стартпост. Ну, розжую.

 

 

Пані томкет, я розумію, шо ваша обізнанність в тонкощах гамериканських суспільних відносин, не має меж. Але коли ви, жителька України намагаєтесь щось РОЗЖОВУВАТИ громадянину ЮС про суспільні відносини в ЮС, то вигляда трохи кумедно, ні? B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І це, я вас вдруге питаю, оті всі вами описані девіанти ВАС особисто чи того дегенертата, якого ви тут популярізуєте, до чогось такого змушуують??? :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Коли дочекатися, що почнуть змушувати - буде вже пізно.

Це як Швеція з муслімами. Брейвік попереджав!

 

ЗІ: чесно кажучи, суто проблеми США мене не хвилюють. Мене хвилює їх експорт в Україну.

Link to comment
Share on other sites

І це, я вас вдруге питаю, оті всі вами описані девіанти ВАС особисто чи того дегенертата, якого ви тут популярізуєте, до чогось такого змушуують??? :weep:

Сами девианты не используют, но они очень удобное оружие в руках марксистов. Война толерантности.
Link to comment
Share on other sites

Коли дочекатися, що почнуть змушувати - буде вже пізно.

Це як Швеція з муслімами. Брейвік попереджав!

 

ЗІ: чесно кажучи, суто проблеми США мене не хвилюють. Мене хвилює їх експорт в Україну.

 

Ну як то найбільше шо вас хвилює серед того колапсу, в якому знаходиться Україна, то вам час записуватися до когорти блаженних  :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Интересно вопрос Американцам - вы работаете в офисе с черными и какой то черный у вас пиздит что то например деньги или телефон. ну типа клептоман. после всех этих БЛМов - я так понимаю что обвинить его вообще будет нереально? Типа черные щас реально обнаглели, видел несколько примеров. 

Link to comment
Share on other sites

Интересно вопрос Американцам - вы работаете в офисе с черными и какой то черный у вас пиздит что то например деньги или телефон. ну типа клептоман. после всех этих БЛМов - я так понимаю что обвинить его вообще будет нереально? Типа черные щас реально обнаглели, видел несколько примеров. 

нічого дивного

Link to comment
Share on other sites

https://thefederalist.com/2020/07/30/more-than-300-female-athletes-olympians-urge-ncaa-to-protect-womens-sports/

More than 300 high-profile female athletes signed a letter released Wednesday asking the National College Athletic Association Board of Governors to preserve a “fair and level playing field” for women’s sports.

 

“True athletic parity for women demands that women’s sports be protected for biological females,” the letter said. “Protecting the integrity of women’s sports has, for decades, played an integral role in remedying past discrimination against women and empowering them to achieve their full athletic potential.”

 

Епаный феминизм еще..

Link to comment
Share on other sites

https://thefederalist.com/2020/07/30/more-than-300-female-athletes-olympians-urge-ncaa-to-protect-womens-sports/

More than 300 high-profile female athletes signed a letter released Wednesday asking the National College Athletic Association Board of Governors to preserve a “fair and level playing field” for women’s sports.

 

“True athletic parity for women demands that women’s sports be protected for biological females,” the letter said. “Protecting the integrity of women’s sports has, for decades, played an integral role in remedying past discrimination against women and empowering them to achieve their full athletic potential.”

 

Епаный феминизм еще..

 

Пизда вам там. Бідні еміги, сльози мєшают говоріть....  Велкам ін Юкрейн - ніякого фемінізму, дикий капіталізм, негри на межі статистичної похибки - все, як тобі до вподоби.  :gigi:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

https://thefederalist.com/2020/07/30/more-than-300-female-athletes-olympians-urge-ncaa-to-protect-womens-sports/

More than 300 high-profile female athletes signed a letter released Wednesday asking the National College Athletic Association Board of Governors to preserve a “fair and level playing field” for women’s sports.

 

“True athletic parity for women demands that women’s sports be protected for biological females,” the letter said. “Protecting the integrity of women’s sports has, for decades, played an integral role in remedying past discrimination against women and empowering them to achieve their full athletic potential.”

 

Епаный феминизм еще..

тебе це як стосується? Н.м.д., вони проти чоловікоподібних спортсменок підписались, тих, що на стероїдах або взагалі трансгендерш... Третя стать наче як з'являється й виступає на змаганнях з жінками, які не мають таких фізичних можливостей, як уколоті чоловікоподібні істоти або колишні чоловіки, що зробили операцію й стали жінками... Або навпаки. Все надто ускладнюється, й чисто жіночий спорт потребує захисту саме як ЖІНОЧИЙ і ЖІНОЧНИЙ

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Н.м.д., ти, хоча й аітишник, зблизька не помічаєш, що й поява Трампа, й реакція на нього, у вигляді некерованого насильства чорних чи керованої агресії БЛМ- є наслідками НТП з експоненційним зростанням. Ширше треба дивитись. Чому корона розповсюдилась перш за все в розвинутих країнах, а не в Африці?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...