Перейти до змісту

Хто хоче виграти 100 бакс у парі з трампанатом


S.Brant

Recommended Posts

Джанні з ФУПу на гілці про перевагу Байдена в соцопитуваннях запропонував забити кожному на 100 бакс, що Трамп переможе й стане президентом США другий раз

 

Каже, що всі, хто вважає інакше, є сцикунами, щоб прийняти його виклик

 

Гадаю, якби таких набралось десь із сотню чи більше( 100 бакс на дурняк і вірняк ), то в сумі він програв би 10 000 і більше. А це вже є гроші навіть для ольгинця

 

На вчорашній день, якби вибори вже відбулись, Байден переміг би з розривом більш ніж 300 виборників, 308 проти 131
Так що вперед- можете навіть під двома ніками з різних точок доступу увійти на ФУП і забити з ним, потім дати реквізити двох карт, куди гроші прислати 

Link to comment
Share on other sites

Вітаю ТС з встановленням рекорду - розміщенням найнокату!  :gigi:  :tu:

Ото тепер Адміну робота підвалила.

А загалом тут є окрема гілка для обговорення шансів кандидатів у президенти США.

Link to comment
Share on other sites

джанні?

 

 

Джанні з ФУПу на гілці про перевагу Байдена в соцопитуваннях запропонував забити кожному на 100 бакс, що Трамп переможе й стане президентом США другий раз

Link to comment
Share on other sites

воно то легше, але тут невелика фіксована сума, а на біржі ... коли ціна перетинає стоп-лос ніби ніж у серце

 

Це внутрішні психологічні проблеми з якими треба розібратись полюбому......

Link to comment
Share on other sites

У каждой депрессии если причина и аккумулятор. А зачастую Имя и Фамилия. Вопрос в том, хочет ли пан Уки узнать ее.  Это обычно главный стоп - сайн в процессе работы с пациентами. Я когда то учился на медицинского психолога.

Link to comment
Share on other sites

а депресія це енергетичний голод, як наслідок психологічних проблем :)

Она приходит с двух сторон. Иногда слишком активная ретикулярная фармация при стесненных способах реализации психической энергии. Иногда наоборот  - слишком инертная ретикулярная фармация и чрезнемерно эмоциональное окружение. Миллион причин вообще

Link to comment
Share on other sites

 

Она приходит с двух сторон. Иногда слишком активная ретикулярная фармация при стесненных способах реализации психической энергии. Иногда наоборот  - слишком инертная ретикулярная фармация и чрезнемерно эмоциональное окружение. Миллион причин вообще

 

більше незрозумілих термінів - більше грошей з пацієнта :)

Link to comment
Share on other sites

Это проблема терминов або тих хто не розуміє?:) Есть объективная реальность. она не зависит от того, понимаешь ты ее или нет.

 

Психологи давно не используют загружание клиента терминами. Вчерашний день индустрии.

Link to comment
Share on other sites

Это проблема терминов або тих хто не розуміє? :) Есть объективная реальность. она не зависит от того, понимаешь ты ее или нет.

 

Психологи давно не используют загружание клиента терминами. Вчерашний день индустрии.

а сьогоднішній день - полежи на дивані за пару сотень долярів, все одно від тебе нічого не залежить :)

Link to comment
Share on other sites

ПОтому походы к нынешним психотерапевтам - пустая трата времени и денег. Индустрия превратилась в денежный пылесос безо всякой попытки помочь человеку. Выродилась короче.

Link to comment
Share on other sites

Я знаю.... розібрався, зрозумів...... 

 

тобі тільки так здається, що розібрався та зрозумів, тому що причина це частина твоєї свідомості, а зовнішній світ - її відлуння.

Link to comment
Share on other sites

тобі тільки так здається, що розібрався та зрозумів, тому що причина це частина твоєї свідомості, а зовнішній світ - її відлуння.

 

Повір мені... Я розібрався..... Стосовно причини ти правий...... 

Link to comment
Share on other sites

Повір мені... Я розібрався..... Стосовно причини ти правий...... 

 

не має значення, чи я вірю, проблема в тому, чи захочеш змінити себе і бути іншим, тобто вже чужим для оточення, а також, якщо захочеш втілити своє "розібрався" чи вийде щось незрозуміле у вигляді пацієнта для психушки :)

Link to comment
Share on other sites

не має значення, чи я вірю, проблема в тому, чи захочеш змінити себе і бути іншим, тобто вже чужим для оточення, а також, якщо захочеш втілити своє "розібрався" чи вийде щось незрозуміле у вигляді пацієнта для психушки :)

 

Hopeless case..... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...