Перейти до змісту

White privilege is a smart privilege


Uki

Recommended Posts

Все шо зараз втюхує БЛМ то маячня..... Насправді зараз не має значення якого кольору твоя шкіра коли тебе зупиняє поліцейський....... Має значення лише як ти себе поводиш в цей момент..... 

Я не знаю чи це добре, чи погано..... Але проблема в голові а не в шкірі...... 

Link to comment
Share on other sites

Все шо зараз втюхує БЛМ то маячня..... Насправді зараз не має значення якого кольору твоя шкіра коли тебе зупиняє поліцейський....... Має значення лише як ти себе поводиш в цей момент..... 

Я не знаю чи це добре, чи погано..... Але проблема в голові а не в шкірі...... 

 

В Штатах вистача хворих на голову копів  :fp1: і як ти натрапиш на такого, то точно не матиме значення якого кольору твоя шкіра і як ти поводиш себе в цей момент. Перевірено на власній білій шкірі!

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

В Штатах вистача хворих на голову копів  :fp1: і як ти натрапиш на такого, то точно не матиме значення якого кольору твоя шкіра і як ти поводиш себе в цей момент. Перевірено на власній білій шкірі!

 

Мова про привілегію, а не про копів

Link to comment
Share on other sites

Пора тебе бежать с калифорнии.. точно в лгбт превратят )) за такие высказывания.

 

У тебе дуже викривлені уяви про Каліфорнію...... Незважаючи на те що вона генерує весь цей ідіотизм, тут повна свобода особистості, ніхто не може примусити нікого нічому....... Ти помітив всі ці примуси не в каліфорнії відбуваються?

Link to comment
Share on other sites

Ну то я так і не в'їхав в чому моя привілея? Бо за виключно ввічливе питання, чому він так агресивно себе поводить після невиправданої зупинки мене за перевищення аж на 4 милі  :fp1: , це створіння заламало мені руки і витерло моєю екслюзивною гавайкою мій же капот? В тому, ще не вдавив, як того чорнявого Флойда???

Link to comment
Share on other sites

У тебе дуже викривлені уяви про Каліфорнію...... Незважаючи на те що вона генерує весь цей ідіотизм, тут повна свобода особистості, ніхто не може примусити нікого нічому....... Ти помітив всі ці примуси не в каліфорнії відбуваються?

Это в вашем штате арестовали пару которая пыталась закрасить блм надпись?
Link to comment
Share on other sites

Отож.... Те шо є проблема дибільних копів в Штатах - то досить серйозне питання...... Хоча деякі трампісти тут волають шо копи це ледь не ангели ..... 

Думаю  шо то є добре шо у копів хотять забрати багато повноважень та передати їх професіоналам в цих питаннях......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І ще Укі, то шо кажеш, трампісти ставляться до копів як до ангелів, в черговий раз свідчить про те,  шо це йопані кловни, які намагаються як і їх кумир вдавати з себе тих, ким вони насправді не є  :fp1:

 

Жодний реднек, принаймні з тих, кого я знав в Арізоні не ставився прихильно до копів. Традиційне недолюблювання мусарів тими, хто завжди сам вирішував свої справи і полагався в цьому виключно на себе і свій шотган, відоме. Ті ж хто, при першому косому погляді нігги кладуть в штані і дзвонять 911, це радше про хіпстерів з Силіконової долини, а не про справжніх правих та консерваторів B-)

 

Руда секта фальшива наскрізь як і їх обісцяний кумир  ;)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Расовое неравенство. Принуждение уважать расовое неравенство и наказание за отказ.

 

Раси тут ніпричому.... Просто місто прирівняло напис до пам'ятнику.....

Тупняк..... Згоден..... Але не примус.......

Link to comment
Share on other sites

Ты кстати вот свой пост в заглавной можешь в линкед ин выложить на английском под своим именем ? )))

Или только на непонятном языке на далеком форуме где никто ничего не поймет?

Link to comment
Share on other sites

Ты кстати вот свой пост в заглавной можешь в линкед ин выложить на английском под своим именем ? )))

Или только на непонятном языке на далеком форуме где никто ничего не поймет?

 

В соушл мідія не беру ніякої участі взагалі......

Link to comment
Share on other sites

В соушл мідія не беру ніякої участі взагалі......

Так и напишем - зассал. А мысли свои прятать чтоб никто ни дай бог не узнал - приучен хорошо и запуган основательно. Либертарианец бля ))
Link to comment
Share on other sites

Так и напишем - зассал. А мысли свои прятать чтоб никто ни дай бог не узнал - приучен хорошо и запуган основательно. Либертарианец бля ))

 

Ти ідіот Алі...... Я ніколи не ховаю свої ідеї, просто не люблю нав'язувати їх іншим....... Продовжуй тролити......

Link to comment
Share on other sites

Ти ідіот Алі...... Я ніколи не ховаю свої ідеї, просто не люблю нав'язувати їх іншим....... Продовжуй тролити......

Гы так никто не любит. А блм навязывают все позасовывали языки в жопы и сидят. Я вся эта хрень кстати с калифорнии и полезла. С 70х

Война с капитализмом и империализмом на очереди.

 

Черный август счас в тренде. Почитай их программу. https://twitter.com/Mvmnt4BlkLives/status/1289561914540875776?s=19

 

А по сути твое : "мы давно прогнулись и ждем что война будет не у нас, а мы тут пересидим" вернется к вам сторицей ) вспомни что в 45 сделали с берлином )

Link to comment
Share on other sites

Я обговорюю все це з ними англійською якщо їм цікаво.....

Пиздишь, выгонят. Я смотрю по своей мегакорпорации. У меня головной офис кстати Луивиль Кетакки, не флорида.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...