Перейти до змісту

Флорида


Ali(UA)

Recommended Posts

А що тоді PRC виявляє..... Від чого люди тижнями страждають.........

якщо ти хворий сердцем та легенями - сиди вдома. здорові люди переживають ковід як грип. ніхто від грипу не ховався по домівках. 

 

а є ще й хворі що не бояться - то їх особиста справа. тобі того не зрозуміти - що люди в Америці вільні (поки що).

Link to comment
Share on other sites

якщо ти хворий сердцем та легенями - сиди вдома. здорові люди переживають ковід як грип. ніхто від грипу не ховався по домівках. 

 

а є ще й хворі що не бояться - то їх особиста справа. тобі того не зрозуміти - що люди в Америці вільні (поки що).

 

та як тут можна взагалі услідкувати за польотом твоєї "логіки"...... То ковіду нема, то ковід як грип, то сиди вдома ......  ;o

Link to comment
Share on other sites

вероятно. был стуржис 450 тыщ человек. ралли. еще в июле. они не умерли. была куча ралли по стране уже. рефрижераторы с трупами рисуют на СНН.

Критичне мислення і логіка ковідіотів ета что-та асобєннава! Не мають бути зараженими усі учасники натовпів, але не може не зростати захворюваність серед них від таких контактів. І одна справа, коли люди дихають одне на одне в супермаркетах чи громадському транспорті - без цього вони просто не можуть обійтися, а зовсім інша, коли їх збирають на передвиборчі сходняки, концерти чи гундяївські заходи у церквах. Такі речі під час пандемії варто розцінювати злочином.

Link to comment
Share on other sites

та як тут можна взагалі услідкувати за польотом твоєї "логіки"...... То ковіду нема, то ковід як грип, то сиди вдома ......  ;o

 

 

усі люди різні. ковіду нема в тому понятті що ти малюєш, і що малює телебачення. його роздули з політичних мотивів.

Link to comment
Share on other sites

Критичне мислення і логіка ковідіотів ета что-та асобєннава! Не мають бути зараженими усі учасники натовпів, але не може не зростати захворюваність серед них від таких контактів. І одна справа, коли люди дихають одне на одне в супермаркетах чи громадському транспорті - без цього вони просто не можуть обійтися, а зовсім інша, коли їх збирають на передвиборчі сходняки, концерти чи гундяївські заходи у церквах. Такі речі під час пандемії варто розцінювати злочином.

то це особиста справа людей - хто боїться хай сидить вдома. в чому проблєма? здається 10 місяців достатнії термін щоь проінформотивувати населення про нову болячку.

Link to comment
Share on other sites

усі люди різні. ковіду нема в тому понятті що ти малюєш, і що малює телебачення. його роздули з політичних мотивів.

 

Мені пох хто що малює....... Я ще з січня, як тільки воно вилізло в Ухані, уникаю публічних місць........ А ти радієш тим ідіотським тусовкам.......

Link to comment
Share on other sites

хто боїться хай сидить вдома. в чому проблєма? здається 10 місяців достатнії термін щоь проінформотивувати населення про нову болячку.

Завадити розповсюдженню хвороби до тотального вакцинування можливо виключно за допомогою соціального дистанціювання.

Якщо б ті, хто не боїться, не наражали на небезпеку усіх, то йух би з ними був! Ковідіотів скільки про це не інформуй, їм як горохом об стіну.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

вот интересно почему фраза "пусть сидят дома" это норм, а фраза "носить маски в общественном месте" (там, где твои права пересекаются с правами других людей) это ущемление прав?

Link to comment
Share on other sites

Просто тикати цим........ тіпа кампанія Байдена не можуть уподобитись цьому ідіотизму ....... 

Це вже новий рівень ...... "критичної логіки" ........

 

идиотизм - это твое субъективное суждение. люди вышедшие на поддержку - это объективные факты. факты в том что люди за бидона не выходят. 

 

Джил Байден, Клиарвотер, Пятница 16 Октября.

 

YUUUUGE CROWD of supporters.

 

https://www.mynews13.com/fl/orlando/news/2020/10/16/jill-biden-campaigns-for-husband-in-lake-mary--st--petersburg

Link to comment
Share on other sites

вот интересно почему фраза "пусть сидят дома" это норм, а фраза "носить маски в общественном месте" (там, где твои права пересекаются с правами других людей) это ущемление прав?

потому что выходя на улицу ты рискуешь. попасть под автомобиль, быть убитым преступником, попасть под падающий кирпич, быть сбитым велосипедистом, укушенным собакой. мало ли рисков на улице ты берешь на себя? 

 

вообще рождаясь из утробы матери ты рискуешь умереть через определенное количество лет.

Link to comment
Share on other sites

За кого в пандемію не кличуть на збіговиська з прапорами, за того і треба голосувати.

кто верит в пандемию, в последтствии поверит во что угодно. например что пандемия резко прекратилась в январе-феврале, что я например предрекаю с 99% вероятности.

Link to comment
Share on other sites

выходя на улицу ты рискуешь. попасть под автомобиль, быть убитым преступником, попасть под падающий кирпич, быть сбитым велосипедистом, укушенным собакой. мало ли рисков на улице ты берешь на себя? 

Це перманентні ризики, якими можна керувати у значній мірі. А от навіщо до них свідомо додавати ризик зараження хворобою, проти якої ЩЕ нема ані ліків, ані імунітету?!

пандемия резко прекратилась в январе-феврале, что я например предрекаю с 99% вероятности.

:fp1:  :D Корона стій - ать, два! https://www.worldometers.info/coronavirus/worldwide-graphs/#daily-cases

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

потому что выходя на улицу ты рискуешь. попасть под автомобиль, быть убитым преступником, попасть под падающий кирпич, быть сбитым велосипедистом, укушенным собакой. мало ли рисков на улице ты берешь на себя? 

 

вообще рождаясь из утробы матери ты рискуешь умереть через определенное количество лет.

 

неубедительно. защиту от этих рисков или их последствий мне гарантирует законодательство. преступника имеют право расстрелять полицейские или я могу в целях самозащиты убить его. имею ли я право убить распространителя вируса?

Link to comment
Share on other sites

неубедительно. защиту от этих рисков или их последствий мне гарантирует законодательство. преступника имеют право расстрелять полицейские или я могу в целях самозащиты убить его. имею ли я право убить распространителя вируса?

упадет ветка? обкашляет туберкулезник? заберет последнюю буханку хлеба без которой ты умрешь с голоду другой человек? ты полскользнешься на ровной дороге упадешь и ударишься головой об тротуар?
Link to comment
Share on other sites

идиотизм - это твое субъективное суждение. люди вышедшие на поддержку - это объективные факты. факты в том что люди за бидона не выходят. 

 

Джил Байден, Клиарвотер, Пятница 16 Октября.

 

YUUUUGE CROWD of supporters.

 

https://www.mynews13.com/fl/orlando/news/2020/10/16/jill-biden-campaigns-for-husband-in-lake-mary--st--petersburg

 

Серед трампістів більше дибілоідів, які віритимуть що ковід - це видумки закуліси навіть помираючи від нього  :lol2:

 

хай мітінгують ...... А ти продовжуй захоплюватись культом особистості.......... При цьому проекуючи свою совковість на всих навколо  :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

упадет ветка? обкашляет туберкулезник? заберет последнюю буханку хлеба без которой ты умрешь с голоду другой человек? ты полскользнешься на ровной дороге упадешь и ударишься головой об тротуар?

От нах лізти свідомо і спеціально під ту гілку з назвою ковід, якщо можна її спробувати обійти?

Link to comment
Share on other sites

упадет ветка? обкашляет туберкулезник? заберет последнюю буханку хлеба без которой ты умрешь с голоду другой человек? ты полскользнешься на ровной дороге упадешь и ударишься головой об тротуар?

 

тоже мимо

есть обстоятельства непреодолимой силы - такие как ветка, смерч, торнадо и т.п. - мы их не рассматриваем

туберкулезник - наличие вакцины и лекарственных средств + количество потенциальных распространителей (открытая форма туберкулеза) + пути и коэффициент распространения - не идет в сравнение с ковидом

Link to comment
Share on other sites

Серед трампістів більше дибілоідів, які віритимуть що ковід - це видумки закуліси навіть помираючи від нього :lol2:

 

хай мітінгують ...... А ти продовжуй захоплюватись культом особистості.......... При цьому проекуючи свою совковість на всих навколо :weep:

та заспокойся, свідок святого ковіду )) ніхто не збирається помирати
Link to comment
Share on other sites

тоже мимо

есть обстоятельства непреодолимой силы - такие как ветка, смерч, торнадо и т.п. - мы их не рассматриваем

туберкулезник - наличие вакцины и лекарственных средств + количество потенциальных распространителей (открытая форма туберкулеза) + пути и коэффициент распространения - не идет в сравнение с ковидом

но это все риски на которые ты идешь выходя из дому. если тебя собьет автомобиль, или упадет камень ты рискуешь умереть независимо от того накажут кого то или нет. те же кто боятся ковида - боятся за свое здоровье, а не то накажут кого то по закону или нет.
Link to comment
Share on other sites

От нах лізти свідомо і спеціально під ту гілку з назвою ковід, якщо можна її спробувати обійти?

сиди дома, о чем и идет речь. ты в сша можешь заказывать на дом жратву и оплачивать все и даже работать. можешь вообще не рисковать и ни с кем общаться.
Link to comment
Share on other sites

та заспокойся, свідок святого ковіду )) ніхто не збирається помирати

 

Так збираються..... Одна каже - Як богу потрібно так хай і буде  :lol2:

UKI - а може ти і мняса не їси? і чому мені всі масочники за рівнем агресії нагадують веганів...

 

Тому шо ти всюди бачиш агресію, навіть там де її нема....... 

Link to comment
Share on other sites

Так збираються..... Одна каже - Як богу потрібно так хай і буде :lol2:

 

 

Тому шо ти всюди бачиш агресію, навіть там де її нема.......

ідіоти, дибілоїди то ні разу не агресія, ага...

 

проблема в тому що я тобі не нав'язую що тобі робити. це є основа мого світогляду. можеш хоч об стіну розбитися мені пох. а ліві намагаються всіма керувати і вказувати шо робити...

Link to comment
Share on other sites

То констатація факта :D:weep:

ага ))) я теж констатую тільки факти.

 

до бідона ніхто не ходе, прикриваючись страхом короновіруса ) а може просто на нього всім насерти, бо зайняті ненавистю до трампа. хто такий бідон? пох. головне трампа скинути а там заживем!

Link to comment
Share on other sites

 

 

всі масочники за рівнем агресії нагадують веганів
Не знаю, як там вегани, але коли ймовірно інфікований (стосується всіх через великий період безсимптомності в ковіду) ти не дихаєш на решту людей напряму, а ковідіот це свідомо робить, то як та решта має до нього ставитись?!
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...