Перейти до змісту

Флорида


Ali(UA)

Recommended Posts

ага ))) я теж констатую тільки факти.

 

до бідона ніхто не ходе, прикриваючись страхом короновіруса ) а може просто на нього всім насерти, бо зайняті ненавистю до трампа. хто такий бідон? пох. головне трампа скинути а там заживем!

 

Для особливо обдарованих хто досі не зрозумів про що мова ведеться пояснюю по літерах..... Д о    б і д о н а    н і х т о    н е    х о д е    б о    н і х т о    і     н е    з а п р о ш у є........   :fp1:

А ти, як кожен лібертаріанець, продовжуй радіти цьому новому культу особистості  :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю, як там вегани, але коли ймовірно інфікований (стосується всіх через великий період безсимптомності в ковіду) ти не дихаєш на решту людей напряму, а ковідіот це свідомо робить, то як та решта має до нього ставитись?!

людей що бояться не наближатися до інших людей?

Для особливо обдарованих хто досі не зрозумів про що мова ведеться пояснюю по літерах..... Д о    б і д о н а    н і х т о    н е    х о д е    б о    н і х т о    і     н е    з а п р о ш у є........   :fp1:

А ти, як кожен лібертаріанець, продовжуй радіти цьому новому культу особистості  :weep:

 

нашо воно тоді їздить  :weep:  :weep:  :weep:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

людей що бояться не наближатися до інших людей?

 

нашо воно тоді їздить  :weep:  :weep:  :weep:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

З тої причини що і твій Трамп...... Для картинки..... Шоб люди бачили шо він про них пам'ята та піклується...... 

Link to comment
Share on other sites

до речі до трампа ніхто силоміць не затягуює. хто хоче сам іде.  мені наприклад такий підхід подобається, цілковито співпадає з поняттям свободи.  :tu:

 

До гітлера теж ніхто силоміць не тягнув....... Думаєш лібертаріанцям теж це подобалось?.....

Link to comment
Share on other sites

людей що бояться не наближатися до інших людей?

По складах: ти з короною, про яку ще не знаєш, але вона в тебе вже є (припустимо ;) ), без маски в натовпі нагороджуєш болячкою усіх навколо. Як вони мають до тебе ставитись?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

З тої причини що і твій Трамп...... Для картинки..... Шоб люди бачили шо він про них пам'ята та піклується...... 

трамп їздить щоб з виборцями спілкуватися. а нащо то їздити бідонові щоб стояти в масці самотньо посеред поля? ще ї жінку погнав - до речі            в о н а    з а п р о ш у в а л а. і  б у л а    б е з     м а с к и.. щоб тобі читать було зручніше.

 

https://www.orlandosentinel.com/politics/2020-election/os-ne-2020-jill-biden-event-lake-mary-20201016-gkpoz6v7uvaijmx3ypyydfrnna-story.html

 

The crowd of about 30   :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep: was masked and socially distanced as Jill Biden spoke on a stage set up on Van Gundy’s outdoor basketball court.

 

моцна товпа  :lol2:  :lol2:  :lol2: 

 

Y7KFRZEPAVBGZERZLBSJVPBBLA.jpg

Link to comment
Share on other sites

По складах: ти з короною, про яку ще не знаєш, але вона в тебе вже є (припустимо ;) ), без маски в натовпі нагороджуєш болячкою усіх навколо. Як вони мають до тебе ставитись?

 

я їбу, не ходити коло мене?

Link to comment
Share on other sites

Такий великий, а в казки вірить.......  ще й думає шо з критичним мисленням   :lol2:

 

то картинку можня зняти де хочеш. нащо іздити в конкретний регіон? ти думаєш люди до трампа з примусу ходять? автобусами звозять як в Україні чи Біларусі?

Link to comment
Share on other sites

Звичайно про гітлера треба терміново забути, а пам'ятати лише про сталіна та комуністів .......

а шо гітлер то родич Трампа що треба його згадувать в контексті данної бесіди?

Link to comment
Share on other sites

Самому дивно...... Але кажуть шо люди тягнуться до тих хто заїзджа у їхній регіон...... 

зазвичай те роблять щоб фанатів підбадьорити. які хочуть зустрітися з тим за кого будут голосувать... це у всі часи так було... та й музики подорожують щоб людей зібрать... 

Link to comment
Share on other sites

зазвичай те роблять щоб фанатів підбадьорити. які хочуть зустрітися з тим за кого будут голосувать... це у всі часи так було... та й музики подорожують щоб людей зібрать... 

 

Так фанати і так фанати..... толку їх збирати...... зараз головне привернути до себе всих хто сумнівається...... не думаю що такі в захваті від цього трампівського цирку....... коротше подивимся чи допоможуть йому ті натовпи чи ні........

Link to comment
Share on other sites

Так фанати і так фанати..... толку їх збирати...... зараз головне привернути до себе всих хто сумнівається...... не думаю що такі в захваті від цього трампівського цирку....... коротше подивимся чи допоможуть йому ті натовпи чи ні........

натовпи то люди. а у бідона людей нема... от в цьому фігня. бо за бідона ніхто не йде йдуть проти трампа. бідон - то нуль. нема ідеї, нема цілей. цілковитий нуль. просто медій проект, ти на його місце віслюка віткни він набере голоси проти трампу. все що робиться - проти.

Link to comment
Share on other sites

Намагався сьогодні поставити нову покришку та камеру на вєлік, який валявся кілька років на дворі......... Поставив, накачав - лопнуло......... Завтра робитиму другу спробу....... Якщо лопне відправлю камери на амазон як дефективні.......

Link to comment
Share on other sites

я їбу, не ходити коло мене?

B-)  :gigi:  Увага! Магазин тимчасово зачиняється для відвідування, бо туди прийшов Алі! Коли він скупиться і піде, ви будете поінформовані додатково.

Link to comment
Share on other sites

эх амазон... все для клинтов.... мне понравилось что можно не упаковывать перед возвратом, приносишь на упс а они уже сами пакуют

 

Син катався на вєліку, упав, приземлився на лікоть - 5 годин сьогодні оперували....... :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...