Перейти до змісту

Всі на вибори!


Citizen UA

Recommended Posts

Все, написав на підара заяву. Воно ще спочатку пробувало на мене там кидатися, закривати камеру, ховати писок. Поліцаї довго морозилися. Потім пиїзав зам начальника поліції, і справа пішла, заяву прийняли.  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Мабуть так само як писати заяву про викрадення велосипеду....... Піде в статистику....... 

 

Та да. Власть поміняється колись, піднімуть старі справи і як почнуть єбати зебаньків у хвіст і в гриву  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли Зеленський з дружиною йшли до дільниці, з натовпу вискочила дівчина. На ній була спідниця червоного кольору, яку вона підняла. На зворотному боці був напис "Zexist". Дівчина була без нижньої білизни.
Як стверджують очевидці рослинність на лобку була зеленого кольору.

3e702251cce8.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=jcx9TsE_Tw0

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

На запитання - від якої ви соціологічної служби? "волонтер" відповів - це конфіденційна інформація!  :D

 

Аналогічно. Але спочатку здуру щось там мекнув, що працює за договором. А "організація" так і називаеться "5 питань до президента", так і сказав . Поліцаї спочатку хотіли мене розвести, щоб я на неї заяву до поліції писав. Я кажу де, блять, реквізити, шозах? Якщо це "організація" проводить, то де її реквізити на "урні" і на "волонтьорі", га? Кажу, встановлюйте особу оцього поца, я на нього хочу написати. Зачитав їм 106 статтю КУ про повноваження Президента, і всьо такоє. Сцуко, якіж вони темні, якщо їх послухати  :fp1:  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аналогічно. Але спочатку здуру щось там мекнув, що працює за договором. А "організація" так і називаеться "5 питань до президента", так і сказав . Поліцаї спочатку хотіли мене розвести, щоб я на неї заяву до поліції писав. Я кажу де, блять, реквізити, шозах? Якщо це "організація" проводить, то де її реквізити на "урні" і на "волонтьорі", га? Кажу, встановлюйте особу оцього поца, я на нього хочу написати. Зачитав їм 106 статтю КУ про повноваження Президента, і всьо такоє. Сцуко, якіж вони темні, якщо їх послухати  :fp1:  :gigi:

думаю кинуть волонтЬОРів на бабло 

дарма стовбичили там

Новий флеш-моб  :D

 

122742974_3531188413630951_6353030329716

які грамотні! навіть кому поставили при звертанні  :lol2:  :weep:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Результаты выборов депутатов в запорожский городской совет согласно экзит-пола: Партия Буряка “Єднання” 25,2%,  “Слуга народа” 18,9%, ОПЗЖ 14,8%, “ПЕС” 13,4%, “Новая політика” 4,5%, Партия Шария 4,3%, “БЮТ” 4,0%, “За майбутне” 3,0%

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...