Перейти до змісту

Майбутнє республіканської партії......


Uki

Recommended Posts

ні я не кацап і їх ненавиджу. але ше більше ненавиджу комуністів та популістів.

саме таку опінію в США москалі й нав'язували пересічним, глибинним репам. Мовляв, демократи- це комуняки й вони є гіршими за росіян. А росіяни тепер - наші союзники, бо вони теж проти абортів... і проти гомосексуалізму

А щодо популізму... На фоні інших репів ( і не тільки інших репів ) Трамп виглядає саме популістом ( класичним демагогом). І вся його теперішня боротьба з фальсифікаціями лише тому, що більшість демократичних виборців проголосували поштою,- є демагогією-популізмом, щоб утриматись у владі

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

саме таку опінію в США москалі й нав'язували пересічним, глибинним репам - далі не читав, бо цей вихідний постулат є твоє особисте мнєніє, з яким я не згоден.
Link to comment
Share on other sites

Drain the Swamp це швидше conspiracy. Популізм це Defund the Police, Green New Deal,Medicare for all, Forgive College Debts... etc.

 

 

у тебе все, що соціально орієнтоване, є популізмом. Насправді, буває й правий популізм. І лівий центризм. Популізм- це синонім демагогії ( нечесним методів завойування прихильності народу щоб прийти до влади), всього лише. І Трамп є класичним популістом і демагогом. Він просто казав те, що мало сподобатись "людям", тобто кондовому виборцю репів. І більше за всіх у нього була підтримка його політики саме серед кантрі-консерваторів, тобто ізоляціоністів-селюків як правило релігійних протестантів і мормонів, що живуть і сільській місцевості

Link to comment
Share on other sites

Наприклад, питання референдуму Зе про скорочення кількості депутатів ВР, про довічне ув'язнення за корупцію-  є типовим прикладом популізму. Але не лівого. І не правого. А й лівого й правого одночасно, Просто популізм і демагогія. 

 

І з "осушенням болота"  так само. Наскільки саме треба скорочувати державний апарат федеральних влад? Вдвічі, втричі, вп'ятеро, вдесятеро? Безумовно, для переважної більшості електорату репів- чим більше, тим краще.  Але наскільки це реально, хто тоді буде виконувати ту роботу для держави, яку виконують зараз федеральні бюрократи? 

Отже, це популізм чистої води

Link to comment
Share on other sites

 ізоляціоністів-селюків як правило релігійних протестантів і мормонів, що живуть і сільській місцевості

 

прикольно так, їдеш по фрівею в Юті.......  Село, з'їзд з фрівею, і знак перед з'їздом - No services, що означає ні ресторанів, ні заправочних станцій нема на з'їзді....... Тобто якесь село де все це не потрібно......

Link to comment
Share on other sites

прикольно так, їдеш по фрівею в Юті.......  Село, з'їзд з фрівею, і знак перед з'їздом - No services, що означає ні ресторанів, ні заправочних станцій нема на з'їзді....... Тобто якесь село де все це не потрібно......

Більшість населення Юти живе по Восатч-фронту, переважно в Солт-Лейк-сіті та його околицях. В Солт-Лейк-сіті люди голосували більше за демократів. А майже вся глибинка ( крім одного каунті на кордоні з Колорадо)- бурякового кольору

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

саме таку опінію в США москалі й нав'язували пересічним, глибинним репам - далі не читав, бо цей вихідний постулат є твоє особисте мнєніє, з яким я не згоден.

Постулат- це закінчене твердження, як мінімум одне речення ( в даному разі- три речення: "саме таку опінію в США москалі й нав'язували пересічним, глибинним репам. Мовляв, демократи- це комуняки й вони є гіршими за росіян. А росіяни тепер - наші союзники, бо вони теж проти абортів... і проти гомосексуалізму").. Як можна прочитати тільки частину твердження й щось казати про "вихідний постулат"?

Link to comment
Share on other sites

І як можна бути не згідним, якщо мова йшла про репів глибинки, де ти не живеш? Ти з тими людьми не розмовляв і не знаєш, які вони є. А Айзенберґ там жив і це він розказував у медіа- кожний міг заперечити, якщо це не так... Але це, очевидно, так. Він і час назвав, коли це крен начебто вправо ( тобто в маразм, що мав ознаки "правості") почав відбуватись. Здогадайся з трьох разів: 1) в дев'яностих; 2) в дев'яностих: 3) в дев'яностих після розпаду СРСР

Link to comment
Share on other sites

Постулат- це закінчене твердження, як мінімум одне речення ( в даному разі- три речення: "саме таку опінію в США москалі й нав'язували пересічним, глибинним репам. Мовляв, демократи- це комуняки й вони є гіршими за росіян. А росіяни тепер - наші союзники, бо вони теж проти абортів... і проти гомосексуалізму").. Як можна прочитати тільки частину твердження й щось казати про "вихідний постулат"?

твоя логіка йшла від того що росіяни щось навязували репам. то є твоє особисте судження яке є хибним. і не доябуйся до слів, твої замудрі висери і так ніхто не читає. будь простішим.
Link to comment
Share on other sites

твоя логіка йшла від того що росіяни щось навязували репам. то є твоє особисте судження яке є хибним. і не доябуйся до слів, твої замудрі висери і так ніхто не читає. будь простішим.

Укі читає. Дилберт читає. На інших гілках читають опоненти, з якими я сперечаюсь- Ситизен ЮА, Спартак, інші ( які проти Пороха, а я - "за") . Опоненти читають і хитромудре - щоб мене спростувати

Link to comment
Share on other sites

FT_18.11.07_howFaithfulVoted_white-evang

З цієї табличці видно, що за ці 14 років євангельські христяни-баптисти стали ще більшими прихильниками республіканців. 75% за ГОП, і лише 22% за демократів. Навіть у католиків співвідношення покращилось в бік республіканців, хоча ще в 2006 році співвідношення було 55 на 44 на користь демократів.  Також воно покращилось серед євреїв ( юдеїв ). Про що це говорить? Що тема абортів і ставлення до гомосексуалізму перетворилась на надзадачу державної важливості. Який був сенс проводити таку накачку населення? Кому це було вигідним?

 

Коли демократи та неокони боролись за права людини в СРСР- вони не були комуняками, бо саме з комуняками за права людини вони й боролись... А тепер вони є комуняками, бо не вписуються в ідеологію фундаменталістів, як не вписувались у ідеологію комуністів... То може фундаменталісти-репи й більше нагадують комуністів, ніж деми?

Link to comment
Share on other sites

FT_18.11.07_howFaithfulVoted_white-evang

 

цікава таблиця, але питання у масових частках...

 

Юдеї після цих виборів взагалі будуть масово за репів...

 

те саме з усіма католиками. дуже буде цікаво подивитись таблицю за 2020 рік...

Link to comment
Share on other sites

Солід-ліберал

Всього 17 питань, доволі простих

Where do you fit in the political typology?

 

Ну, Алі можна не перевірятись, він, очевидно, "ядерний" кон

 є досить неоднозначні питання

 

наприклад тут - яка іміграція? якщо легальна то я за пункт 1, якщо нелегальна то я за пункт 2. Допущу що легальна , відповім на пункт 1. але знову це підкреслює незначущість...

 

Which of the following statements comes closest to your view?

Immigrants today strengthen our country because of their hard work and talents Immigrants today are a burden on our country because they take our jobs, housing and health care

 

Link to comment
Share on other sites

про гомиків неоднозначно - всього два варіанти. я відповів що я за прийняття, але я десь посередині між тими варіантами запропонованими. дещо біасед опитування.

Link to comment
Share on other sites

про гомиків неоднозначно - всього два варіанти. я відповів що я за прийняття, але я десь посередині між тими варіантами запропонованими. дещо біасед опитування.

В першій ( ядерній ) групі так і є. Однозначно проти - в другій групі, кантрі-консерваторів.

В трьох інших групах це- не питання

Link to comment
Share on other sites

 

 є досить неоднозначні питання

 

наприклад тут - яка іміграція? якщо легальна то я за пункт 1, якщо нелегальна то я за пункт 2. Допущу що легальна , відповім на пункт 1. але знову це підкреслює незначущість...

 

Which of the following statements comes closest to your view?

Immigrants today strengthen our country because of their hard work and talents Immigrants today are a burden on our country because they take our jobs, housing and health care

 

ч

І знову ж таки- це є важливим для кантрі-консерваторів. Ти не з них. Ти сам іммігрант. А вони можуть всерйоз думати, що це розмиває ідентичність американців як ВАСПів ( вайт, англо-саксон, протестант). Ти ж не протестант? І не англомовний від народження. Навіть не германомовний, як німці та скандинави. Тому кантрі-консерватори можуть ставитись до тебе, як до Чужого, наче ти негр, що голосує за демократів. На глибинному психологічному рівні

Link to comment
Share on other sites

І знову ж таки- це є важливим для кантрі-консерваторів. Ти не з них. Ти сам іммігрант. А вони можуть всерйоз думати, що це розмиває ідентичність американців як ВАСПів ( вайт, англо-саксон, протестант). Ти ж не протестант? І не англомовний від народження. Навіть не германомовний, як німці та скандинави. Тому кантрі-консерватори можуть ставитись до тебе, як до Чужого, наче ти негр, що голосує за демократів. На глибинному психологічному рівні

ну там же є якісь градаціїї.. могли б добавити варітивність...

Link to comment
Share on other sites

Наступна група з електорату Трампа- РИНКОВО СКЕПТИЧНІ РЕСПУБЛІКАНЦІ

Переконання в них майже такі ж, як у демократів, але живуть у сільській місцевості, де більшість голосує за репів. І тому проти соціальної допомоги держави- бо всі навколо проти. Багато палять, є наркомани. На відміну від перших двох груп- ядерних і кантрі консерваторів, вони є свінг-електоратом репів. Можуть голосувати й за демократів, у своїх хитаннях

 

App1_6.png

Link to comment
Share on other sites

Остання група електорату репів- теж є свінговою ( можуть голосувати за демократів, іноді, на відміну від перших двох, серед яких демократів немає). Це- ПІДПРИЄМЦІ НОВОЇ ЕРИ

Так їх назвали, але психотип- молоді, які живуть у своє задоволення, не надто багато, але й не бідно. Типу нашого "БАЗАРУ", вони ж- ФОПи. Я б назвав їх пофігистами, а попередню групу- сільські лузери.

Видно, таке у всіх країнах. Теж переважно білі, порядку 2/3 ( в перших двох групах- десь 85%). Головна відмінність від перших трьох груп електорату репів- живуть переважно в містах

 

ПІДПРИЄМЦІ НОВОЇ ЕРИ

 

App1_8.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...