Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Світові цикли розвитку- занепаду. Здавалось би, до чого тут Трамп і Путін...

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 6

#1   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3583
  • Country Flag

Туточки напередодні ( намєдні ) Соскін вирішив перечитати економіста Кондратьєва, розстріляного за наказом Сталіна. Мовляв, він перший дослідив цикли розвитку-занепаду капіталізму. І,- о Боже ж ти мій,- як же схоже на наше сьогодення!
Коротше, всім безда. А передусім диктаторам, що звикли наживатись на торгівлі сировиною. Бо гряде новий уклад, і хто не зуміє пристосуватись, тому труба. Всі реднеки втратять роботу. Вони просто щезнуть.  Але гірше за всіх буде саме диктаторам ( Трампа теж сюди поставимо- за психотипом)- бо вони не захотять піти добровільно, без крові,- такий уже в них психотип... 

Ну й так далі ( продовження буде, To be continued )

• 0

#2   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 35868
  • Country Flag
Re: Світові цикли розвитку- занепаду. Здавалось би, до чого тут Трамп і Путін...

:fp1: та всім труба - люди ж не вічні

• 0

#3   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3583
  • Country Flag
Re: Світові цикли розвитку- занепаду. Здавалось би, до чого тут Трамп і Путін...

Та Соскіна шиза вже придавила. Він тут пропонує США поділитись на дві країни, з демократами та республіканцями. І влаштувати змагання між собою чья система краще. Чювак про США нічого не знає, очевидно, судить по совку, північній кореє, в'єтнаму, Німеччині

• 0

#4   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 35868
  • Country Flag

:D експерт!

• 0

#5   mayor Mayor  :

mayor Mayor

Юзер

• Форумчанин
  • 1065
  • Country Flag

:D експерт!

Экс-перд, я бы сказал.

• 0

#6   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3583
  • Country Flag

Экс-перд, я бы сказал.

Тоді вже без екс-

• 0

#7   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 35868
  • Country Flag

:D

• 0