Перейти до змісту

Хліб усьому голова


coolzak

Recommended Posts

У нас пока есть привилегия. В фабричном магазине завода Dipfelmeier продают настоящий  немецкий ржаной хлеб. Единственное место в Канаде где такое чудо вкусное

можно купить.

Link to comment
Share on other sites

Ділберт ,соррі знов випадково мінус тицьнув

Щоб зробити сірий то не обовязково брати муку whole.

Поляки мають муку яка помелена з різним відсотком висівок в муці. 750,650,450 і тд. Цим меньший номер тим біліший хліб.і треба дивитись щоб білок не менше 12%.

Печу в духовці в dutch oven а житній в формі бо тісто зовсім інакше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а шо для хліба треба? хлібопічка? як ви печете.

Алі я так розумію і я і Ділберт печемо хліб на заквасці.

Це типу живі дикі бактерії які треба підгодовувати мукою і водою щодня .

І цикли приготування довгі.Наприклад 4 год в теплі з розтягуванням а потім 12 год в холодильнику пруфінг і тд

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

В духовці треба або давати посудину з водою або пекти в чавунній емальованій посудині.Dutch oven.

Саме складне виростити закваску але напевно можна купити теж

Link to comment
Share on other sites

dutch oven - перші 20 хв з кришкою, 20 хв - без

зразу не їсти з пічки

потім перед тим як їсти, можна на 10 хв в гарячу духовку, не накриваючи - тоді скоринка смачна

 

ну і я розтягую тісто - 2 години по 30 хв, потім 3 рази по годині, потім 3 години просто стоіть підходить у теплому міці з постійною температурою (у мене просто лампа вмикається в холодній духовці), а потім аж пекти

 

якщо робити перерву (після 3 годин) то можна в холодильник, а зранку пекти

Link to comment
Share on other sites

Я розтягую 4 години щопівгодини.печу при 270 цельсія з кришкою 30 хв і потім 230 цельсія 10 хв без кришки.Але в мене немає при bake щоб включався топ бурнер а при broil нема контролю температури .Тільки hi i low.

Ну і в нас 3000 фіт над рівнем моря.

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Є борошно з давніх сортів.Це один з таких видів.Khorasan wheat.

Мука жовта і дає смак інший.Там дійсно мало протеїнів .Це відомо .Тому я більше 40 відсотків і не даю.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...