Перейти до змісту

IT, код і Project Managament


S.Brant

Recommended Posts

)))

який обаяшка...

А де ти таке знаходиш? Ти ж скаржився, що не маєш часу, щоб навіть око кинути на "простирадло" ( де, між іншим, викладались начебто твої ж лібертаріанські погляди в художньому, читабельному вигляді,- але тобі чомусь було нецікаво)? Як програмер, що сам пише простирадла кодів і має вміти швидко їх проглядати- може бути не в стані пробігтись оком по художньому тексту, написаного його політико-філософським однодумцем для таких, яким він начебто є- й витрачати в десятки, в тисячі, в мільйони разів більше часу на пошук такої дурні, як контакти молодого Байдена із старим радянським керівництвом заради зменшення загрози знищення світу в результаті ядерної війни? Або він не програмер, або йому цей матеріал систематично підсовують для розшарювання, або й перше, й друге- поширення пропаганди й є його основною роботою. А все інше є легендою 

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

"Як програмер, що сам пише простирадла кодів і має вміти швидко їх проглядати". програмеры давно не пишут "простирадла кодів". функции должны быть маленькие, иметь название которое их характеризует, чтобы взглянул - и все понятно о чем речь.
Link to comment
Share on other sites

"Як програмер, що сам пише простирадла кодів і має вміти швидко їх проглядати". програмеры давно не пишут "простирадла кодів". функции должны быть маленькие, иметь название которое их характеризует, чтобы взглянул - и все понятно о чем речь.

я в курсі про класи й функції ( які можуть посилатись на інші класи й функції)

 

Але все одне потрібно вміти швидко читати й тримати в голові великий масив даних

Link to comment
Share on other sites

я в курсі про класи й функції ( які можуть посилатись на інші класи й функції)

 

Але все одне потрібно вміти швидко читати й тримати в голові великий масив даних

розумієш, у програмуванні зараз головне це організація інформації, подріблення функціоналу по доменам... з виходом контейнеризації з'явилася можливість подрібнювати компоненти з урахуванням бізнесу. тому коли ти працюєш наприклад з обробкою даних транзакцій по замовленням ти можеш працювати у досить невеликому середовищі.

Я до чого це веду - УСКЛАДНЕННЯ веде до помилок, до програшу у скорості, до програшу у безпеці..

 

читай 6-сігма що таке waste... читай Lean develooment...

Link to comment
Share on other sites

Зато джоб секьюрити программистов. Чем непонятнее и длиннее написано, чем меньше комментариев и меньше документации, тем лучше спится программисту.

Link to comment
Share on other sites

Зато джоб секьюрити программистов. Чем непонятнее и длиннее написано, чем меньше комментариев и меньше документации, тем лучше спится программисту.

это левые программисты... shortcuts... потом программа загнивает и они остаются у разбитого корыта. куча бизнес примеров когда открытость и простота побеждали закрытость и сложность. почему начался упадок микрософта в свое время, упадок эппла...

почему счас придумали Agile, CI/CD чтобы боротся с подобной левой херней.

Link to comment
Share on other sites

Программы гниют десятки лет, особенно в консервативных секторах экономики. Сам видел в банках и страховых компаниях. Те кто это делают, плевать хотели на судьбу продукта и компании. Каждый за себя и свой карман. 

Аджайл ??? не смешите мои тапки. Аджайл вдохнул новую жизнь в пофигизм программистов относительно выполненой работы. Знаю изнутри. Аджайл - это отложенная смерть индустрии. Все вернется к линейному проджект менеджменту когда заказчики нажрутся поганого продукта, Скрама, финансовых потерь и вечно невовремя сданных проектов. ПРосто перестанут платить за этот хипстерский шабаш.

Link to comment
Share on other sites

"Программы гниют десятки лет, особенно в консервативных секторах экономики. Сам видел в банках и страховых компаниях. Те кто это делают, плевать хотели на судьбу продукта и компании." - это внутреннее айти. оно никогда не будет развиваться и эволюционировать. там можно гнить годами, ожидая либо банкротства фирмы или реорганизации. там заведомо все будет неэффективно.
Link to comment
Share on other sites

"Аджайл ??? не смешите мои тапки. Аджайл вдохнул новую жизнь в пофигизм программистов относительно выполненой работы. Знаю изнутри.". - гыгы, опять же ... в конторах котрые в душе не ебут проблемы айти, и для которых айти осталось на уровне известного сериала "IT crowd" согласен. аджайл Нахер не нужен. все что им надо это саппорт окаменевшего говна. некоторые конторы вообще отказались делать софт и перешли на коробочные продукты.

с другой стороны некоторые фирмы успешно делают диджитал трансформацию довольно успешны и конкурентны... это подыма5т их ктнкурентно способность.

я сам делаю сайты, как сайдкик. мой вендор дает мне оценки по аджайлу 100 точность. но это малый бизнес.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

"Аджайл - это отложенная смерть индустрии. Все вернется к линейному проджект менеджменту когда заказчики нажрутся поганого продукта"

аджайл как раз и возник потому что заказчики сами не знают чего хотят. проблема не в аджайле а в руководстве и организации бизнеса.

Link to comment
Share on other sites

Працюю над продуктом здоровенним та складним, але майже ніколи здоровенних текстів читати не приходиться...... Є небагато величезних методів, в основному зі складними математичними розрахунками, а все інше досить добре структуровано та інтуітивне у розумінні. Для цього ми ніколи не дозволяємо кодувати якусь фічу без детального описання як програмер збирається це робити....А перед тим як дозволити реінтеграцію фічі у основний транк обов'язкове рев'ю..... Якщо у того хто перевіряє виникають питання - то треба змінювати...... Весь код повинен бути інтуітивно зрозумілий любому

Link to comment
Share on other sites

UKI те що ти описав робилося на фірмі де я працював у 2000х. там немає нічого нового...

 

принципово нове що стало відносно недавно то намагання об'єднати айті та бізнес... бо коли вони не синхронізовані то є хаос.

Link to comment
Share on other sites

То есть у вас есть надзирательный орган, который понимает, что нужно системе  для выживания и заставляет программеров играть систему а не личные хотелки.

Осмелюсь предположить, в вашей компании в основном фуллтаймеры, а не банда контракторов из емплоймент Агенства.

Link to comment
Share on other sites

"Аджайл ??? не смешите мои тапки. Аджайл вдохнул новую жизнь в пофигизм программистов относительно выполненой работы. Знаю изнутри.". - гыгы, опять же ... в конторах котрые в душе не ебут проблемы айти, и для которых айти осталось на уровне известного сериала "IT crowd" согласен. аджайл Нахер не нужен. все что им надо это саппорт окаменевшего говна. некоторые конторы вообще отказались делать софт и перешли на коробочные продукты.

с другой стороны некоторые фирмы успешно делают диджитал трансформацию довольно успешны и конкурентны... это подыма5т их ктнкурентно способность.

я сам делаю сайты, как сайдкик. мой вендор дает мне оценки по аджайлу 100 точность. но это малый бизнес.

Я сам ПМП и Скрам Мастер. Аджайл это сильно упрощенная версия классического проджект Менеджмента с собственным вокабуляром. .Все. Больше там ничего нет. 

Link to comment
Share on other sites

для рев'ю у гіті з'явились пул реквести... пайплпйни стали включати обов'язкове юніт тестування, перевірку безпеки статичним сканом... це все робилося вручну раніше, процесами мать їх.
Link to comment
Share on other sites

Я сам ПМП и Скрам Мастер. Аджайл это сильно упрощенная версия классического проджект Менеджмента с собственным вокабуляром. .Все. Больше там ничего нет.

ну да. там все понятно и он простой. главная идея - дать пораньше пощупать софт реальному юзеру. а не пилить что то годами и при выкатывании понять что 90% это мусор, и вообще оно не беплоится и надо все переписывать

+ держит в тонусе команду, енгейджмент и все такое... я продукт овнером был, делал эджайл.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То есть у вас есть надзирательный орган, который понимает, что нужно системе для выживания и заставляет программеров играть систему а не личные хотелки.

Осмелюсь предположить, в вашей компании в основном фуллтаймеры, а не банда контракторов из емплоймент Агенства.

там где я счас работаю это страховая 50Б+ - полный пиздец. контракторы, попил. аджайл - я смеюсь с него это херня полная. почему я тут платят хорошо, много социалки и хватает времени заниматься своим на стороне.
Link to comment
Share on other sites

То есть у вас есть надзирательный орган, который понимает, что нужно системе  для выживания и заставляет программеров играть систему а не личные хотелки.

Осмелюсь предположить, в вашей компании в основном фуллтаймеры, а не банда контракторов из емплоймент Агенства.

 

Звичайно....  з часом кожен программер починає розуміти ці вимоги....... "хотєлки" іноді толеруються коли час піджимає, але потім все одно заміняються, або пишеться здоровенний комент шо то таке і для чого то зробили...... Якщо витвір програмера має сенс, і він це пояснює так шо ревюєр розуміє і погоджується, то цей витвір адоптується як новий стандарт.......

Link to comment
Share on other sites

Хорошая компания. Правильная. По-белому завидую.

 

Просто дуже наворочена складна програма, написана відносно невеликою кількістю людей........ По іншому ми б не вижили.......

Link to comment
Share on other sites

я так понимаю что требования у вас пишуться опоеделенными людьми? аналитиками?

 

Сіньори одночасно і аналітики..... Вимоги пишуться в кооперації сіньорів з сейлз.......  Потім фаза вивчення та описання всіх наявних частин програми, які заторкує нова фіча, потім робиться скеч технічний, а далі йде детальна розробка проекту та план імплементації........ Коли всі питання закрито, лише тоді можна приступати до імплементації......... 

Link to comment
Share on other sites

Сіньори одночасно і аналітики..... Вимоги пишуться в кооперації сіньорів з сейлз....... Потім фаза вивчення та описання всіх наявних частин програми, які заторкує нова фіча, потім робиться скеч технічний, а далі йде детальна розробка проекту та план імплементації........ Коли всі питання закрито, лише тоді можна приступати до імплементації.........

waterfall понятно... а вы конкурируете на рынке или пишете для говермента? какого то крупного заказчика?

я всегда считал что нет универсального решения, к каждому решению надо подходить индивидуально в плане процесса.

Link to comment
Share on other sites

waterfall понятно... а вы конкурируете на рынке или пишете для говермента? какого то крупного заказчика?

я всегда считал что нет универсального решения, к каждому решению надо подходить индивидуально в плане процесса.

 

Є конкуренція, звичайно....... Ми доганяли конкурентів....... Щоб запропонувати шось принципово зручніше, довелось робити набагато складніший продукт....... Якби його неправильно зробили то зашились би............. 

Коли в коді все вірно організовано, дуже точно іменовано та інтуітивно все зрозуміло - тоді можна гори вертіти відносно невеликою кількістю людей.......... 

Коли в коді простирадля про які пише S.Brand то скоро життєвий цикл цього продукта підходить до завершення........ 

Link to comment
Share on other sites

Ну так у нас так все і робиться....... А як можна інакше?

раньше в 2000х плясали от базы данных, ДДД пераое упоминание появилось в 2003, а уже в 14 году фаулер описал теорию связанных контекстов - сравнительно недавно.

помнишь 3ю нормальную форму? все ж плясали от нее вначале... персон, адресс, ордер, ордер лайн на все по табличке с айдишником и по обьекту...

Link to comment
Share on other sites

раньше в 2000х плясали от базы данных, ДДД пераое упоминание появилось в 2003, а уже в 14 году фаулер описал теорию связанных контекстов - сравнительно недавно.

помнишь 3ю нормальную форму? все ж плясали от нее вначале... персон, адресс, ордер, ордер лайн на все по табличке с айдишником и по обьекту...

 

Ми взагалі з БД не працюємо. Така нудотина всі ці нормалізації - забув як страшний сон...... 

Link to comment
Share on other sites

Две экономистки, Илхан Омар и АОС требуют от Камалы Байдена не назначать управляющего бюджетными делами в ее администрации, поскольку он обеспокен дефицитом.

:) Cказать нечего. Ржу

их там изнутри разорвет от противоречий...

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...