Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Я тут колишню дискусію згадала....

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 34

#31   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3771
  • Country Flag
Re: Я тут колишню дискусію згадала....

ну от, ніби розумна людина, а такі речі пишеш.

Японія, Південна Корея, Тайвань, Сингапур, Гонконг рівняти з Китаєм за потенціалами? серйозно?

Тайвань і Гонконг, які на пташиних правах існували очікуючи поглинання Китаєм? (Гонконг дочекався)

Сінгапур з відсутністю природних ресурсів в принципі, з мікротериторією і 100% імпортозалежністю в усіх галузях?
Корея, яка живе у перманентному військовому стані з де-факто військовою диктатурою і очікує ядерного удару з боку північних корейців?

Єдина, хто хоч трохи виділяється - це Японія. Та й то, виділяється вона виключно флотом США, який гарантує їй безпеку. У всьому іншому: тотальна відсутність території, землетруси, цунамі, урагани, перенаселення, катастрофічна імпортозалежність у паливі, копалинах і продуктах харчування і т.д.
У тому-то й полягає економічне чудо, що з такої жопи вони вирвались в економічний топ розвинутих країн.

Китаю ж не вистачає ресурсів лише в перерахунку на півтора мільярди ротів, в цілому ж у нього територій і ресурсів дохріна, просто ротів забагато. НІ про яке порівняння потенціалів не може бути навіть мови.

Щось мені це нагадало. Таке до болю знайоме... А, згадав. Багровське: "Скоро вашей Америке кирдык!"

• 0

#32   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3771
  • Country Flag

Навіть якщо і не витримають та розваляться, все одно вони будуть в набагато кращому становищі чим були, і чим був ссср коли розвалився..... 

Ну, СРСР теж був у кращому становищі, ніж Вавилон чи Карфаген, коли вони були зруйновані. 

Повідомлення відредаговано S.Brant: 19.01.2021 - 22:38

• 0

#33   Uki  :

Uki

Аксакал

• Клуб
  • 61416
  • Los Angeles
  • Country Flag

Ну, СРСР теж був у кращому становищі, ніж Вавилон чи Карфаген, коли вони були зруйновані. 

То чому тоді казати шо вони даремно все це роблять...... 

• 0

#34   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 36029
  • Country Flag

• 0

#35   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3771
  • Country Flag

То чому тоді казати шо вони даремно все це роблять...... 

Тому що це питання, з чим порівнювати. Якщо з імперськими лузерами минулого, то тоді так- порівняння на користь теперішнього. Але якщо порівнювати з переможцями- то СРСР нічого не виграв, а програв усе

• 0