Перейти до змісту

СБУ працює


Agh

Recommended Posts

Please wait.. Loading

 

Станислав Речинский
4 години тому

Нескоромный, в свое время, по просьбе своего шефа -- Богдана, согласился устроить пресс-коонференцию, на которой собирался рассказать о коррупционной деятельности Баканова и Наумова. В последний момент испугался и отменил прессуху. А теперь вдруг решился на мокрое. Не смешите мои тапочки. Тупая месть Наумова и Баканова. А то, что Нескоромный в наручниках умудрился после задержания сбежать, говорит о том, до какого уровня профессионализма Баканов с Наумовым довели "контору". Зеленский собрал вокруг себя исключительных дебилов

 

Link to comment
Share on other sites

Миха Чаплыга

33 хв  · 

.....

Фабула: Полковник СБУ, назначенный Зеленским, "заказывает" у полковника СБУ от Зеленского покушение на "бригадного" генерала СБУ от Зеленского руками полковника СБУ от Зеленского с целью защиты права взимания именем спецслужбы Зеленского дани с Украины, где Зеленский играет роль президента после того, как Зеленский меняет полковника на "бригадного"...

.....

 

 :lol: 

Link to comment
Share on other sites

а что реально у вас сбушники друг друга убивают? сбу криминал сплощной?

Есть сомнения? У нас все силовики сплошной криминал. Прокуратура и суды туда же. Всех можно сажать и не ошибёшься.
Link to comment
Share on other sites

Чи є щось ще, чого не встиг переср...ти головний малорос, обраний більшістю малоросів, г...вном цієї землі?

 

І чи є межа безсоромності вільних духом пі...расів, які з приємністю підтримували скинення напівг.внюка Петра, а зараз ніх..я не відповідальні за г..внюка Бубочку, який гробить Україну, і з чистою совістю жорстко і справедливо його критикують?

Link to comment
Share on other sites

а сажать кто будет...

Не вірю ні в що, крім неправового насильства або загрози насильства. Проблема у тому, що до насильства і до користання з його наслідків більше схильні покидьки, а прошарку здатних до фанатизму українців майже нема, за що всі українці і платять. Гідність збиткова...

Link to comment
Share on other sites

Чи є щось ще, чого не встиг переср...ти головний малорос, обраний більшістю малоросів, г...вном цієї землі?

 

І чи є межа безсоромності вільних духом пі...расів, які з приємністю підтримували скинення напівг.внюка Петра, а зараз ніх..я не відповідальні за г..внюка Бубочку, який гробить Україну, і з чистою совістю жорстко і справедливо його критикують?

Ти вже взяв на себе відповідальність за "напівгівнюка" Рошена, який привів за руку у владу гівнюка Зебанька, як свого часу Дрищ привів Януковича? Ні? То до чого цей плач Ярославни? Я з такою ж приємністю буду підтримувати остаточний підсрачник теперішній владі. Це називається демократія. Інших важелів впливу у мене немає, наразі
Link to comment
Share on other sites

Ти вже взяв на себе відповідальність за "напівгівнюка" Рошена, який привів за руку у владу гівнюка Зебанька, як свого часу Дрищ привів Януковича? Ні? То до чого цей плач Ярославни? Я з такою ж приємністю буду підтримувати остаточний підсрачник теперішній владі. Це називається демократія. Інших важелів впливу у мене немає, наразі

 

О, правильно, піднімаємо руку, перекличка ))

 

Значить, дохідливо окреслив коло адресатів...

 

Підтримай Бойка (читай Медведчука), який дасть підсрачник Бубочці, правда, потім хіба доробишся до підсрачника собі, бо твоя думка вже нікого не цікавитиме :D

Link to comment
Share on other sites

О, правильно, піднімаємо руку, перекличка ))

 

Значить, дохідливо окреслив коло адресатів...

 

Підтримай Бойка (читай Медведчука), який дасть підсрачник Бубочці, правда, потім хіба доробишся до підсрачника собі, бо твоя думка вже нікого не цікавитиме :D

Ти голосував за Рошена у 14му? То тепер не скавчи про медведчука і бойка. Я тоді голосував за Гриця, як і у 1му турі у 2019му. Але довбограї, на кшталт тебе, знову обрали телевізор.

Link to comment
Share on other sites

"Полковник Служби безпеки України Дмитро Нескоромний, про втечу якого в Росію писав OBOZREVATEL, заявив, що перебуває в Європі.

У своєму Telegram-каналі Нескоромний звернувся до глави редакційної ради OBOZREVATEL Михайла Бродського, опублікувавши фото виду зі свого вікна.

"OBOZREVATEL Бродського пише, що я втік до Росії. Михайле Юрійовичу, спеціально для вас фото виду з мого вікна", – написав він.

За словами Нескоромного, спроба його затримання – це провокація з боку оточення глави СБУ Івана Баканова.

"Я знав про її підготовку заздалегідь. Я знав, що під час затримання мене планують ліквідувати. Тому залишив Україну. Зараз я перебуваю в Європі", – стверджує полковник.

Він розповів, що коли звільнявся зі служби, то мав намір провести пресконференцію, на якій планував "довести до відома громадськості інформацію про негативні процеси в СБУ, які почалися там з появою Баканова".

"Але мене відрадив від її проведення особисто президент Зеленський, який гарантував безпеку мені й моїй родині. Будь-хто може побачити тепер, чого варте слово президента України", – додав Нескоромний..." 

Link to comment
Share on other sites

Чи є щось ще, чого не встиг переср...ти головний малорос, обраний більшістю малоросів, г...вном цієї землі?

В Украине с 2004ого года постоянные скандалы с СБУ. Приходит новая команда и перекраивает потоки под себя. И ваш жлобенко-порошенко не исключение.

Панове, не показывайте так явно свою недалекость или проплаченность. Даже не знаю что хуже.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Посли країн "Групи семи" в Україні привітали ухвалення Верховною радою закону про СБУ у першому читанні.
Як повідомляє "Європейська правда", відповідна заява у п’ятницю опублікована у офіційному Twitter-аккаунті британського головування в групі підтримки послів G7 у Києві.
"Посли G7 вітають позитивні кроки щодо реформування СБУ у відповідності до міжнародних стандартів. Ми високо цінуємо роль президента Зеленського, віцепрем’єрки Стефанішиної та інших у здійсненні цих змін і закликаємо їх завершити цю роботу", - сказано у заяві.
Раніше у п’ятницю Міжнародна дорадча група, до якої входять представники НАТО, ЄС та США, привітала ухвалення у першому читанні законопроєкту про СБУ, але очікує, що до другого читання проєкт буде доопрацьовано.
28 січня Верховна рада України ухвалила за основу нову редакцію закону про Службу безпеки України. За ухвалення проголосувало 285 народних депутатів.
Реформа, у разі остаточного схвалення, передбачає перетворення СБУ з правоохоронного на  контррозвідувальний орган. Зокрема, СБУ позбудеться повноважень у сфері економіки та боротьби з корупцією, а після 2024 року – якщо ця норма не буде змінена під час другого читання - повністю позбудеться функцій досудового слідства.
Також передбачені суттєве скорочення чисельності служби та її демілітаризація – співробітники більшості підрозділів матимуть не військові, а спеціальні звання.
Реформування Служби безпеки України є одним з критеріїв зближення України до НАТО.

Link to comment
Share on other sites

Посли країн "Групи семи" в Україні привітали ухвалення Верховною радою закону про СБУ у першому читанні.

 

Це певно тому пресуху Невловимого чи як там його в Брусселі скасували? :lol2:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

СБУ викрила агентурну мережу спецслужб РФ у Telegram: "Легитимный", "Резидент" і т.д

Понеділок, 1 лютого 2021, 14:10

 

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили масштабну агентурну мережу, яка займалася розвідувально-підривною діяльністю на замовлення спецслужб Російської Федерації.

 

 

 

За пані Томкет трвожно! ;o

 

"аналітикою" "Легітимного" вона нас тут неодноразово годувала :weep:

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бггг...

Та СБУ багато чого викривала.

От і агента ГУР Лісника (Мужчіля) грохнула, як агента ФСБ.

 

Кірюша дав команду Баканову замочити тих, хто найголосніше розказував про його розпил на дорогах. Ото й усе.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

О, так наша пані Томкет не поодинока у любові до лубянських зливних бачків. Ти диви яка поважна в неї компанія

Томкет завдяки тим помийкам вважає себе втаємниченою в українську ріал політік і міровую соросячу закулісу. Прям наглядний посібник з відсутності критичного мислення.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Томкет завдяки тим помийкам вважає себе втаємниченою в українську ріал політік і міровую соросячу закулісу. Прям наглядний посібник з відсутності критичного мислення.

Імхо, і захоплення трампізмом з тох ж серії. Була пару років тому цілком притомна людина - а тут бац - трампізм, расизм, якись істеричний анти-соросізм - як прешопричина вселенського зла і прочая. Хоч твіт БІгуса показує, що й більші "достойники" пали перд витонченною пропагандою з мацковських кабінетів :D

То ж може тепер, хоч трохи попустить :)

Link to comment
Share on other sites

Імхо, і захоплення трампізмом з тох ж серії. Була пару років тому цілком притомна людина - а тут бац - трампізм, расизм, якись істеричний анти-соросізм - як прешопричина вселенського зла і прочая. Хоч твіт БІгуса показує, що й більші "достойники" пали перд витонченною пропагандою з мацковських кабінетів :D

То ж може тепер, хоч трохи попустить :)

А хрін там! Все наперед оплачено ;)

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...