Перейти до змісту

Революція в РФ типу Майдан Навального


S.Brant

Recommended Posts

 

 

The temperaments[edit]

Kretschmer divided the temperaments into the two "constitutional groups": schizothymic, which contain a "psychæsthetic proportion" between sensitive and cold poles, and cyclothymes which contain a "diathetic" proportion between raised (happy) and sad.[4] The modern term for light version of 'circular' insanity is cyclothymia. Psychic tempo of schizothymic people is between unstable and tenacious and they have alternation mode of feeling and thought, and cyclothymes psychic tempo is between mobile and comfortable.[4] Schizothymic's psychomotility is often inadequate to stimulus: inhibited, restrained, lamed, stiff, etc., and psychomotility of cyclothymes is adequate to stimulus and natural.[4] Cyclothymes are often pyknics, schizothymes – athletic, asthenic, dysplastic, and their mixtures.[4]

The Schizoids consist of the hyperæsthetic (sensitive) and anæsthetic (cold) characters.

Link to comment
Share on other sites

чо там. побузили и разошлись?

Та хер його знає, насправді. Я ж не серед організаторів. Обіцяють продовження банкету 31 січня

 

Можливо, я й справді був надто оптимістичний у стартовому пості. Зараз би я його вже напевно б, не написав. Бо такий формат- бузити раз на тиждень- уже був у 2011 році, як я пригадую. І ні до чого не призвів. Лише трохи взбадьорив Тупіна, що він в Україну поліз.

 

Але є й різниця. Теперішні протести виникли вже після Хабаровська та Білорусі й після Болотної-Манежної, й враховують досвід всіх попередніх виступів

Link to comment
Share on other sites

Ти довобойоб, мені насрати на те на від чого мені ні холодно, не гаряче,  і на що я жодним чином вплинути не можу. :fp1:

 

Усне попередження за матюки в бік юзера, Прохання відредагувати допис.

Link to comment
Share on other sites

@S.Brant, Усне попередження за п.14. Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло

 

Попередження сукупне: враховуючи, що всі без винятку активні юзери, які пишуть на українську тематику, "виявились" кацапами, ольгинцями і т.п., наступного разу буде бан за сумою всіх попередніх наїздів на юзерів. 

Link to comment
Share on other sites

@S.Brant, Усне попередження за п.14. Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло

 

Попередження сукупне: враховуючи, що всі без винятку активні юзери, які пишуть на українську тематику, "виявились" кацапами, ольгинцями і т.п., наступного разу буде бан за сумою всіх попередніх наїздів на юзерів. 

 

Не всі. Юки й Дилберт є поза підозрами

І суто із законами формальної логіки, нічого особистого,- а якщо припущення, що все саме так і є, насправді є справедливим,- хіба модератор може бути об'єктивним? 

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Усне попередження за матюки в бік юзера, Прохання відредагувати допис.

І він справді його відреагував:

 

 

Ти, хворий на біполярний розлад, мені насрати на те на від чого мені ні холодно, не гаряче,  і на що я жодним чином вплинути не можу. 

Питаннячко- звідки в "звичайного" "юзера" інфа про хворобу мого батька? Чому з усіх варіантів "редагування допису" обраний саме цей?

Link to comment
Share on other sites

А цей стрім Марка Фейгина з Президентом Адвокатскої Палати Удмуртії  Дмитром Талантовим вже відбувся

Який сильний хід Марка! Одним пострілом вбиває декілька зайців

 

https://www.youtube.com/watch?v=fwY6TSrSGwA

Link to comment
Share on other sites

ну да, значит он :)

Отже, Ви щось знаєте таке, що не знаю я. Але мені дуже сумнівно, бо вся його діяльність спрямована на повалення цього авторитарного режиму, що є зараз у РФ і який (режим) є саме тим, в чим Ви звинувачуєте Фейгина. Як казав Христос- по плодам пізнаєте їх ( хибних пророків)

 

Логіка ( плоди ) тут така:

1) Ви можете знати, що Марк Фейгин є агентом ФСБ лише в тому разі, коли Ви самі є агентом ФСБ

 

2) якщо Ви є агентом ФСБ, Ви тоді зацікавлені в тім, що називати агентами ФСБ неагентів ФСБ, щоб врятувати справжніх агентів ФСЮ від викриття

 

3) отже, або Фейгин не є агентом ФСБ, або Ви є (корисним) ідіотом (ФСБ), або й перше, й друге одночасно

 

І, раз Вам уже так подобається Фейгін- ще одне відео з ним- свіжак від Борковського

 

https://www.youtube.com/watch?v=IPHUO11bW_U

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...