Перейти до змісту

Вівісекція трампанзе


Citizen UA

Recommended Posts

Я ржу з цих рефлексій..... все як би вірно з точністю до навпаки..... саме серед q-трампістів культивувалась ідея що істеблішмент всі сатаністи що гвалтують та їдять дітей, а трамп - захисник, якого треба утримати при владі любою ціною  :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я ржу з цих рефлексій..... все як би вірно з точністю до навпаки..... саме серед q-трампістів культивувалась ідея що істеблішмент всі сатаністи що гвалтують та їдять дітей, а трамп - захисник, якого треба утримати при владі любою ціною  :weep:

про ржу

https://youtu.be/UZK542jUHF8

Link to comment
Share on other sites

странно но это же ты тут распинался "я не против респов, я против богомерзкого трампа"?

 

.... не любою ціною. Я, на відміну від трампістів, розумію що довіра до демократичних інституцій та їх міцність набагато важливіші чим особистість при владі....... 

Link to comment
Share on other sites

.... не любою ціною. Я, на відміну від трампістів, розумію що довіра до демократичних інституцій та їх міцність набагато важливіші чим особистість при владі....... 

то есть зачитить выборы в отдельно взятых каунти это ок? типа повышает доверие к демократии ппц? 

 

давай я время сокращу ты напишешь :fp1:

 

я сразу напишу - поэтому было сопротивление открытым заседаниям и разбираловам выборного процесса? потому что боялись народных волнений?

а почему боятся и разрешают волнения БЛМа (кстати все забыли захват суда при выборах Кавано - 

Reload Page to see tweet..Link..

ааа инсайтед исуррекшин!

)

 

боятся изза вайт фраджилити или оптому что объявят расистом?

 

CHAZ/CHOP - по сути захват территории и обтьявление отделения от США это файн - не видим...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ты про "импичмент"? будет шоу. вывалят ролики "исуррекшина" + речи трампа. трамп вывалит ролики фрода + погромов блм. будет голосование в сенате. 55/45 . чтоб заимпичить надо 67.

вообще процесс идиотский и неконституционный. робертс отказался в этом участвовать. тупое шоу.

для тебя напишут на снн статью, ты притащишь перевод с какого нибудь сегодня и будешь махать шо дурной а я же говорил.

результат - шоу разыграно, все остались при своих может пару процентов красных коныертнется в голубых. на что и рассчитано.

Link to comment
Share on other sites

ты про "импичмент"? будет шоу. вывалят ролики "исуррекшина" + речи трампа. трамп вывалит ролики фрода + погромов блм. будет голосование в сенате. 55/45 . чтоб заимпичить надо 67.

вообще процесс идиотский и неконституционный. робертс отказался в этом участвовать. тупое шоу.

для тебя напишут на снн статью, ты притащишь перевод с какого нибудь сегодня и будешь махать шо дурной а я же говорил.

результат - шоу разыграно, все остались при своих может пару процентов красных коныертнется в голубых. на что и рассчитано.

 

Якщо це питання до мене,  то мова про додікову шоблу. Імпічмент навряд чи відбудеться за теперішніх розкладів у Сенаті США

Link to comment
Share on other sites

ну для начала он неконституционный. нельзя заимпичить кого то кто уже ушел с поста.

 

далее про "фемиду". я бы очень хотел посмотреть хоть один открытый процесс доминиона или второй этой конторы, против джулиани и компании. только я не вижу никаких движений. из чего можна сделать вывод что сами исковые заявления фуфел, и жалкая попытка отбелиться от обвинений

Link to comment
Share on other sites

ну для начала он неконституционный. нельзя заимпичить кого то кто уже ушел с поста.

 

далее про "фемиду". я бы очень хотел посмотреть хоть один открытый процесс доминиона или второй этой конторы, против джулиани и компании. только я не вижу никаких движений. из чего можна сделать вывод что сами исковые заявления фуфел, и жалкая попытка отбелиться от обвинений

 

Шо за нетерплячка? Я ж тобі говорив, що феміда мєєєєдлєнно спустітся с гори... :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ну с их стороны важно побыстрее. в целом они заявляли что бизнесу нанесен урон, и им надо отбелится. каждый день промедления они теряют кастомеров.

вообще в штатах если надо такие процессы довольно оперативны.

Link to comment
Share on other sites

ну с их стороны важно побыстрее. в целом они заявляли что бизнесу нанесен урон, и им надо отбелится. каждый день промедления они теряют кастомеров.

вообще в штатах если надо такие процессы довольно оперативны.

 

Компенсують 2.5 ярдами баксів від Жулькіані & Co. З кожного  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Мбггг! Додіку знову прилетіло

 

Georgia Prosecutors Open Criminal Investigation of Trump Phone Call

Fulton County prosecutors are instructing state officials to preserve documents related to “attempts to influence” the Georgia election, including a call in which former President Donald J. Trump asked a Georgia elections official to “find” votes.

ATLANTA — Prosecutors in Fulton County have initiated a criminal investigation into former President Donald J. Trump’s attempts to overturn Georgia’s election results, including a phone call he made to Secretary of State Brad Raffensperger in which Mr. Trump pressured him to “find” enough votes to help him reverse his loss.

 

On Wednesday, Fani Willis, the recently elected Democratic prosecutor in Fulton County, sent a letter to numerous officials in state government, including Mr. Raffensperger, requesting that they preserve documents related to “an investigation into attempts to influence the administration of the 2020 Georgia General Election.”

 

While the letter does not mention Mr. Trump by name, it is related to his intervention in Georgia’s election, according to a state official with knowledge of the matter. A copy of the letter was obtained by The New York Times.

Link to comment
Share on other sites

Там головне демократ прокурор а решта просто фон

Додіка треба політично знищити і заставити відповідати за його гріхи, нічого особистого. На кону доля демократичного устрою США

Link to comment
Share on other sites

Додіка треба політично знищити і заставити відповідати за його гріхи, нічого особистого. На кону доля демократичного устрою США

не додика а 75 милов его сторонников. "загнать под шконку".
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Додіка треба політично знищити і заставити відповідати за його гріхи, нічого особистого. На кону доля демократичного устрою США

почни з того що запамятай що Штати не демократія а республіка
Link to comment
Share on other sites

Знайди слово демократія в конституції і слово республіка

Почни з Декларації незалежності США, а потім розберися з поняттям "демократія". Республіка - це форма державного правління. Не рівняй йух з пальцем.

 

"Ми вважаємо за самоочевидні істини, що всіх людей створено рівними; що Творець обдарував їх певними невідбірними правами, до яких належать життя, свобода і прагнення щастя; що уряди встановлюються між людьми на те, щоб забезпечувати ці права, а влада урядів походить із згоди тих, ким вони управляють; що в кожному випадку, коли якась форма правління стає згубною для такої мети, народ має право змінити або скасувати її і встановити новий уряд, спираючись на такі принципи та організовуючи його владу в такі способи, які видаються народу найдоцільнішими для осягнення своєї безпеки і щастя. "

Link to comment
Share on other sites

Якщо хочеш вести дискусію можемо почати з листів Джеферсона.Не в україеському перекладі.І що казали засновники про демократію і небезпеку узурпації федеральним урядом
Link to comment
Share on other sites

Якщо хочеш вести дискусію можемо почати з листів Джеферсона.Не в україеському перекладі.І що казали засновники про демократію і небезпеку узурпації федеральним урядом

Нема про що вести дискусію і обговорювати твою маячню. Ти хочеш сказати, що у Штатах немає демократії, бо там республіка?

Link to comment
Share on other sites

почни з того що запамятай що Штати не демократія а республіка

 

Респу́бліка (від лат. res publica — справа громади) — форма державного правління, за якої верховна влада у державі (суверенітет) належить Народу, а верховні органи державної влади обираються на певний термін, з окресленими Законом повноваженнями; існує поділ влади на гілки: законодавчу, виконавчу, судову.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0

 

Демократія

Запозичення з грецької мови; грец. δῆμοκράτία етимологічно «народне управління» є складним словом, утвореним з основ іменника грец. δῆμος «народ» і χράτέω «правити, володіти; бути сильним», пов'язаного з χράτος «сила, влада».[2][3]

У новогрецькій грец. Δημοκρατία отримала нове значення і використовується на позначення республіки як форми державного правління.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%96%D1%8F

 

==============

в принципі, одне те ж саме, тільки одне з латинського права, а інше з старогрецького

Link to comment
Share on other sites

в принципі, одне те ж саме, тільки одне з латинського права, а інше з старогрецького

Великобританія, форма правління парламентська монархія. Там є демократія, чи немає?

Швеція - конституційна монархія. Як там з демократією?

А ще є Іспанія, Данія, Нідерланди, Австралія, Норвегія, тощо

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Великобританія, форма правління парламентська монархія. Там є демократія, чи немає?

Швеція - конституційна монархія. Як там з демократією?

А ще є Іспанія, Данія, Нідерланди, Австралія, Норвегія, тощо

сучасна європейська цивілізація базується на римському праві і сперечатися з приводу його варіацій чи удосконалення немає сенсу - кожен його змінює під себе, а що краще чи гірше - покаже час.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Рудого довбойоба будуть мацати за вим'я  :tu: 
 

Только что Верховный Суд США объявил об отказе рассматривать апелляцию Трампа на решения нижестоящих судов о том, что его налоговые декларации и другие финансовые документы должны быть переданы в большое жюри Манхеттена в соответствии с требованием окружного прокурора Манхеттена Сайруса Вэнса.
Трамп подал эту апелляцию в Верховный Суд в октябре 2020 года. Налоговые декларации Трампа и другие затребованные прокуратурой финансовые документы могут быть переданы в Нью-Йоркское большое жюри немедленно.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...