Перейти до змісту

Кх-кх...


Recommended Posts

ти добре подумау?

 

 

screenshot-1445.png

 

 

Ашо? Харошая годная баба.

І зацицько е в шо вкусити.

Тіке шо капець як дурне, алеж це не перепона для пхання усраку?..  8-)

Знойная женщіна,мечта поета

 

ШАРИШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  X(

Link to comment
Share on other sites

Шалено хочецця паєбацця в ачько  8-)

алеж для цього треба каровка, а вона аж вЧеркасах  :(

 

Пачєму ніхто ніхоче їбати каровку? 

Усі такі балувані? 

У всіх е своя Asti?..  

11. Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами

11.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 3 бали (6 год.)

 

Прохання добирати слова в бік юзерів. Нагадую, що юзери ФУПа були перенесені на uapolitics в свій час тому старі юзери ФУПа=юзери uapolitics

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11. Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами

11.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 3 бали (6 год.)

 

Прохання добирати слова в бік юзерів. Нагадую, що юзери ФУПа були перенесені на uapolitics в свій час тому старі юзери ФУПа=юзери uapolitics

 

 

:fp1:

 

:Ganba:  :zrada:

Link to comment
Share on other sites

11. Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами

11.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 3 бали (6 год.)

 

Прохання добирати слова в бік юзерів. Нагадую, що юзери ФУПа були перенесені на uapolitics в свій час тому старі юзери ФУПа=юзери uapolitics

 

От жеж невдача така..... всюди ображають тонку творчу натуру крокодилячу  :weep:

Link to comment
Share on other sites

UKI настукало

 

Дуже на теє схоже.

 

Схоже, шо модератори усіх форумів - божевільні скажениє підораси   :nose3:   :Ganba:

окрім модератора ФДД, але він закрився   :(

Link to comment
Share on other sites

Дуже на теє схоже.

 

Схоже, шо модератори усіх форумів - божевільні скажениє підораси   :nose3:   :Ganba:

окрім модератора ФДД, але він закрився   :(

 

1. Це ще питання хто скажений...... Ніхто тобі і слова не казав поки ти сам не почав вимагати модераторських орг рішень...... а потім ще й виносити це обговорення на публіку в основний розділ.......

 

2. Мало шо скажений так ще й не можеш оцінювати ситуацію тверезо...... в результаті нагаварюєш на інших........ Ніколи я не стукав на тебе і не стукатиму, адже твоя Асті творчість кидається в очі любому....... Смислу стукати нема ніякого........ та і не вважаю я це таким вже страшним флудом, якщо воно тримається в окремих гілках  ...... флуд це коли забивають якусь тему чи форум словесним сміттям......... 

 

3. Твій бан минву вже давно 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Урокодил - унікальна тварина. Його треба занести в форумну червону книгу і особливо не чіпати. Хіба зрідка закидати в очерети, щоб трохи охолов. :)

Link to comment
Share on other sites

1. Це ще питання хто скажений...... Ніхто тобі і слова не казав поки ти сам не почав вимагати модераторських орг рішень...... а потім ще й виносити це обговорення на публіку в основний розділ.......

 

2. Мало шо скажений так ще й не можеш оцінювати ситуацію тверезо...... в результаті нагаварюєш на інших........ Ніколи я не стукав на тебе і не стукатиму, адже твоя Асті творчість кидається в очі любому....... Смислу стукати нема ніякого........ та і не вважаю я це таким вже страшним флудом, якщо воно тримається в окремих гілках  ...... флуд це коли забивають якусь тему чи форум словесним сміттям......... 

 

3. Твій бан минву вже давно 

 

1. Брешиш. З самого почятку докрокодила дойобувались, а потім 2рази саджали «за флуд та созданіє бєззмістовних тем», хочя беззмістовних тем вроді «Хр-хр» небуло. І за ніх тварину не банілі навіть на ФУПі.

 

 

2. От давай якраз ТВЕРЕЗО. Шо ти (модер СУПу), шо його адмін - тіки й робили увесь чяс, шо дискримінували крокодила, коли той тицяв вас, шо розділ називається: «Загальні обговорення: не соромтесь говорити про ВСЕ».

 

А потім ти дійшов до граніци мерзенності. Ну з Кабсом зрозуміло – хоч і герой АТО, але па жизні – гопнік. Asti на ньго ніколи не наїзжала, лише разок в отвєт елегантно назвала його «вінтажним газогенератором». А він на неї попер, назвавши шльондрой, та щєй про сепарство шось впоров. Я по-людськи попросіл його видалити цей пост. Він не схотів. Тоді крокодил написав до тебе (модера) і до адміна з тим же проханням. Нормальний адмін повинен був вичистити цей пост – і край. А шо ти мені відповів? Шо я так заєбал усіх неймовірною Asti, шо Кабс мене таким чино елегантно потролив. Грязно, на ровном мєстє оскорбіл жінку – це нічого, да? Оскорблєнія нєт, лише тролінг - мене?..

Тому я й ісогласілся в цій темі, шо ти міг накапать адміну. Бо відчуваєш таку незрозумілу ненависть докрокодила, шо всі моральні принципи – шо людські, шо адмінські, засунув собі в ачько.

 

Таке довге письмо я зробив, шоб нарешті всі знали, хто е хто і не розводили здєсь туруси, питаясь виглядєть чистим і свєтлим. Бо ви усє таки показали себе просто гандонами: і Кабс, і адмін і ти (модератор СУПу). Нормальні люде/крокодили з такими не спілкуватимуться. АДЬОС.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...