Перейти до змісту

Ну шо там Техас, мерзне?


Citizen UA

Recommended Posts

Я думаю що більш цікавими будуть довгострокові наслідки цього в плані цін на їжу.все що озиме напевно пропало і худоби напевно померло купа чи в полі чи на фермах
Link to comment
Share on other sites

Для тупих ББС і ко розжовує з правильним ідеологічним нахилом.Кому треба дивиться сам і робить ависновки

 

Де інфа, з якої треба робити висновки? Досі від тебе не почув спростування даних ББС. Які, до речі, посилаються на той самий Ercot. Так тобі добре видно?

 

По данным техасского Совета по обеспечению надежности электроснабжения (Ercot)

Link to comment
Share on other sites

ещє раз для упорніх - 18 гігаватт вітряков отключілісь вміг. єто факт

 

"Єщьо раз

 

Ведомство не рассчитывало на большой вклад ветряных электростанций в условиях экстремально холодной зимы: по данным совета, в морозные дни ветряные электростанции должны были произвести только 7% от необходимой штату электроэнергии.

 

для упоротих".

Link to comment
Share on other sites

Ти дивишся статтю яка є перекладом якогось чувака що нібито дивився ERCOT

Я дивився графіки напряму.от і все

Далі твої особисті проблеми кому і як вірити.Але якщо ти думаєш що на заході є великі медія корпорації що дають неупереджений аналіз чи інфу то мені шкода що в Україні такі наївняки живуть

Link to comment
Share on other sites

Ти дивишся статтю яка є перекладом якогось чувака що нібито дивився ERCOT

Я дивився графіки напряму.от і все

Далі твої особисті проблеми кому і як вірити.Але якщо ти думаєш що на заході є великі медія корпорації що дають неупереджений аналіз чи інфу то мені шкода що в Україні такі наївняки живуть

 

Ну так заскрінь сюди. чи пропонуєш тобі на слово повірити? І що ті графіки доводять? За словами самого Ercot, на вітряки за сильних холодів ніхто і не розраховував. А от те, що генерація штату Техас автономна, і не поєднана з рештою енергосистеми США, і зіграло свою вирішальну роль. Бо небаланси не було чим покривати.

Link to comment
Share on other sites

Якщо любиш говядину то думай краще про корів.Їх там в полі тримають

В нас тут теж в полі в морози.просто навіси є і все.Ранчери казали що головне щоб було їсти і пити де і мороз не страшний.тобто якщо їхня худоба не знає що робити з льодом і як до води добратись то 2 дні і всі поздихають

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

гггг якщо це розкрутить то імпічмент бідону негайно.
Link to comment
Share on other sites

Фігассє!
 

После аномального зимнего шторма на прошлой неделе, который ударил по Техасу и почти обрушил его энергосистему, жители штата получили астрономические счета за электроэнергию. Об этом пишет Голос Америки.

В штате потребители могут заказывать услуги электроснабжения у десятков энергокомпаний. Часть поставщиков продают электричество по оптовым ценам, которые взлетели вместе со спросом, когда температуры в Техасе резко упали от шторма Ури и на территории, не привыкшей к таким холодам, установились рекордные морозы.

В результате климатической аномалии в Техасе замерзли насмерть более 20 человек и свыше 4 млн на время остались без света. Многие электросети "упали", когда люди пытались согреться при рекордно низкой здесь за более чем 30 лет температуре (до -18°С).

В итоге те "счастливчики", у которых свет не пропадал, получили за пять дней пользования услугой счета на сумму $5000 и больше. Сейчас американцы делятся в соцсетях снимками счетов и возмущаются, как такое могло произойти.

Один из поставщиков (по оптовому тарифу) честно призывал тысячи потребителей поменять провайдера, пока шторм не ударил в полную силу, но многие решили, что "как-то обойдется".

Мэры некоторых городов уже заявили, что такие заоблачные счета следует переадресовать властям штата и федеральному правительству. Обсуждение ситуации идет на топ-уровне штата и страны. На выходных президент США Джо Байден объявил Техас зоной крупномасштабного стихийного бедствия.

 

Link to comment
Share on other sites

Хто мав фіксовану ціну все ок.Влетіли з плаваючою привязаною до споту.При звичайному розкладіекономлять трохи але ризик при таких надзвичайних ситуаціях.зрубша як моржидж фіксований чи плаваючий
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...