Перейти до змісту

Байден. Позитивна гілка


Uki

Recommended Posts

Знову пиздить як дихає...... Я говорю про самофільтрацію....... Фільтрую що Я вважаю цікавим для читачів для того щоб вирішити чи постити це чи ні....... 

 

Як люблять трампісти впіймати опонента на слові, перекрутити все та потім використовувати це як "інформаційну зброю" проти нього..... І при цьому дорікають іншим про кенсел калча  :fp1:

не ну ты правильно все говоришь. сам делай что хочешь. просто из твоих уст фильтрация звучит неоднозначно, учитывая твое положение. ну и то что ты неровно дышишь к всяким "манипуляциям" и "пропаганде"

Link to comment
Share on other sites

не ну ты правильно все говоришь. сам делай что хочешь. просто из твоих уст фильтрация звучит неоднозначно, учитывая твое положение. 

 

Я там чітко пояснив про шо я веду мову.... А ти фактично затикаєш мені рота відмовляючи мені у праві висловлювати свою думку через моє "положеніє"

Link to comment
Share on other sites

давай начнем с того - кто сидит под локдауном (считай на зоне) а кто на свободной территории.

 

локдаун ніяк не відміня свободи....... Он за тиждень полечу на весняні канікули на Гавайі.....  Ніхто мене не зупиня .....

Link to comment
Share on other sites

Я там чітко пояснив про шо я веду мову.... А ти фактично затикаєш мені рота відмовляючи мені у праві висловлювати свою думку через моє "положеніє"

это было бы правильно. иначе возникает классический конфликт интересов. это понятно что хитрожопые хотят и рыбку сьесть и удовольствие получить.

Link to comment
Share on other sites

локдаун ніяк не відміня свободи....... Он за тиждень полечу на весняні канікули на Гавайі.....  Ніхто мене не зупиня .....

блять! полечу на гаваий. просто праздник. Господин Разрешил Мне Выйти Погулять Во Двор! Какой добрый господин.

 

там вам старый педофилина еще разрешает (ОЧЕНЬ ОСТОРОЖНО) праздновать 4 июла. соблюдать 6 футов! ограниченное количество людей!!

Link to comment
Share on other sites

Сначала он перестал понимать собеседника теперь похоже он слабо понимает то что пишет сам: (

 

Я перестав розуміти співбесідника ?  ;o 

Я говорив про вибір чи постити щось чи ні базуючись на тому чи цікавить це читачив....... а ви мені відповідаєте про якусь надуману вами самоцензуру 

Link to comment
Share on other sites

блять! полечу на гаваий. просто праздник. Господин Разрешил Мне Выйти Погулять Во Двор! Какой добрый господин.

 

там вам старый педофилина еще разрешает (ОЧЕНЬ ОСТОРОЖНО) праздновать 4 июла. соблюдать 6 футов! ограниченное количество людей!!

 

Я гуляв, і їздив куди хотів весь цей час...... ніхто мені нічого не забороняв....... як тільки спробували строїти серфінгістів - отримали по суслах та заспокоїлись..... А тепер он виганяють Губера за погану поведінку........ пиздів про локдауни, а сам гуляв...... 

Рабство тільки у вашому хворому мозку....... мабуть є причини на те....... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

гуляй дальше, ты второй сорт по гендеру. ПО расе - вообще в жопе.

 Вон Камала ваша в ООН выступила. Пиздец вам с такими лидерами

"The status of democracy depends on our collective commitment to those values articulated in the universal declaration of human rights. The status of democracy also depends fundamentally on the empowerment of women."

Link to comment
Share on other sites

гуляй дальше, ты второй сорт по гендеру. ПО расе - вообще в жопе.

Вон Камала ваша в ООН выступила. Пиздец вам с такими лидерами

"The status of democracy depends on our collective commitment to those values articulated in the universal declaration of human rights. The status of democracy also depends fundamentally on the empowerment of women."

ну да. черная женщина - главный хозяин у либералов.
Link to comment
Share on other sites

Очередные "санкции из ада" или теперь уже серьёзно?

 

Журналист: - Считаете ли вы Путина убийцей?
Байден: - Угу, считаю.
И добавил, что Путин скоро заплатит за вмешательство в американские выборы.

https://abcnews.go.com/Politics/biden-talks-cuomo-putin-migrants-vaccine-abc-news/story?id=76490303

 

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

це гра політика професіонала - одним пострілом декілька зайців, при чому, скоріш за все був сценарій, журналіст просто спитав, а Байден лише - "Yes"

---

1. Трамп, який називав Х.йло хорошим хлопцем, таким чином викинувши його з політики

2. німці та французи не повинні мати справи з вбивцею

3. ближнє оточення Х.йла автоматично відсікається від спілкування з західним бізнесом та політиками

4. рашка - смердюча параша

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Казалось бы причем тут БАйден с Порошенко? 

В ветку на порку приглашаются порохоботы и БАйдено-любы. :)))

https://strana.ua/news/323432-poroshenko-materitsja-audiozapis-derkacha-iz-kabineta-na-bankovoj-video.html

Link to comment
Share on other sites

Казалось бы причем тут БАйден с Порошенко? 

В ветку на порку приглашаются порохоботы и БАйдено-любы. :)))

https://strana.ua/news/323432-poroshenko-materitsja-audiozapis-derkacha-iz-kabineta-na-bankovoj-video.html

А чим там Байден зашкварився?

Link to comment
Share on other sites

А с чего там ржать? Как по мне тупизм полный :S

ну над трампом ржали за гораздо меньшее. ржали так что жопы снновские разрывались. так что.. пришло наше время ))
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...