Перейти до змісту

Домбас (как мінімум - Даунєцк) - більш немае ні одної газети


Recommended Posts

В перші рокы було прікарасно для мусора - можна було нагрєсті газєт з курмаршалом і підстилать під усілякий треш.

Потім бесплатні газети друкувать перестали, а років 2 - вже НІЯКИХ немае. 

У нас вишлі всі підстилачкі, но якшо зайдеш в домбаський рундучок "ПРЕССА" - там ЛИШЕ кросворди, дітячі раскраскі, цигарки і т.д.

 

Сьодні случайно заглянув внутрь, шоб купідь запальничку - бачю -  "Слухі і Сенсаціі" - багато странічок і в газетній бумазі! купив 2 шт. Тепер буде, чим мусор підстелять і педальки змащувати.

 

 

ЗИ: воно і пойнятно - всьому голова йобаний їхній телевізір, но в домбасі реально багато чого вже немае. І крокодил хтіб би сїбацця, но в нього відібрано український паспорт, а границі закриті...

Link to comment
Share on other sites

Спалив, як москалі прийшли?

 

Ти маскаль.

 

Їздив вклеювать фото в 45 років. Там знайшли, шо якась пяна сука прі вклєйкє фото в 25 років розписалась на двох сторінках. Короч, пачпорт іспорчєн, тре мінять на біометрію.

С трудом всьо оформіл, пачпорт здав, получіл справку о сдачє. Зробили пачпорт. Але забрати його крокодил неможе:

- домбас закрив границі на виїзд.

- шє раніш ця справка була в ордло нєдєйствітєльна. Тре получать адрєсну справку на виїзд. А її можна палучіть тіки маючи орігінал укр.паспорту(!!!) Чи тре палучать мєсний аусвайс, подаючи заяву тіпа ти патєрял укр.пачпорт.

 

Короч, без дакументу ні виїхати (ну, півтори року граніци і так закриті) і якшо попадешся патрулям - пасодять накілька суток. Але мєсний аусвайс палучать дуже ніхочецця. Хочя - таки доведецця, бо без нього просто не випустять в Україну...

Link to comment
Share on other sites

Даунбас і даунбасяни нікому нецікаві.Хіба програмі В міре жівотних

 

І це вірно(с). Нарешті ушло "там же наші люде". В отлічіє від Дончяніна крокодил розуміе, шо лічноє - хуйня, якшо ТРЕ.

 

Домбас не тре. Тре СТІНА. Навіть якшо крокодил лишиться назавжди в гєтто (з укр.паспортом можна вїхать хочаб через рашку, а крокодил його немає - німоже), но зате Україна буде без домбасюрні.

Крокодилу ШАЛЕНО ЗЛЕ, но він САГЛАСІН. Йому вже нідолго осталось.

Link to comment
Share on other sites

Даунбас і даунбасяни нікому нецікаві.Хіба програмі В міре жівотних

Зачем вы так? Это реал ная трагедия и в жизни оно реально страшно. Жителей там особо н кто не спрашивал.

Link to comment
Share on other sites

Скільки років це вже тягнеться.Кому було западло під кацапами той вже давно виїхав.

 

Ти це підло ПИЗДИШ, бо в тебе ТАКОГО не було, от ти і вийобуєшся.

 

Я в кінці 2014 виїхав, шоб  потім перетягти всю сім"ю. В ітогє - длітєльноє "перемир"я" - сім"я не переїхала, а в крокодила:

- заболєл постоянний заказчік, шо давав десь 80 долярів

- кінул чувак, з которим півтора роки роботалі.

- та ін.

 

Протримавсь до октября і довелось їхать взад в ОРДЛО, бо інакш став би бомжом. Останні 2 місяці жив на канадійські донати вщент. Шукав роботи - но НЕБУЛО роботи, шоб знімати хати і харчуватись. 3-3.500 максімум шо находіл.

 

Йобаная ти ПИЗДА, блядиш тому, шо БАГАТИЙ - маєш хатку, і де жити. От тому і ПИЗДИШ. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Як вам приємно піздєть, маючи гроші та возможності.

 

всі герої, коли є здоров'я та гроші, забери щось одне і зразу всі стнуть їм винні....

 

 

Слабаки винять обставини і інших,нормальні дивляться де зробив помилку

 

не зарікайся

коли все втратиш, то не має значення кого ти будеш винити та де шукати свою помилку, бо час тік-так

Link to comment
Share on other sites

Це його проблнми що робити.Нити і жалітися це доля баб.Винити інших і обставини доля слабаків.Завжди є вихід.Просто лінь ,прокрастинація і тупізна не дають його бачити
Link to comment
Share on other sites

Йобаная ти ПИЗДА, блядиш тому, шо БАГАТИЙ - маєш хатку, і де жити. От тому і ПИЗДИШ. 

 

 

йдіть ви всі нахуй.

 

враховуючи ситуацію, пропоную юзеру @Зєльоний кракаділ, витерти матюки в бік форумчан з дописів протягом 24-х годин з даного моменту.

Інакше будуть вжиті санкції відповідно до Правил Форуму.

 

Link to comment
Share on other sites

"то шо йому тепер вдавитись?" ні давай його пожаліємо з лицемірним іпалом американців... я вважаю ото - Оооо, бідненький - іще гірше...

 

є ще один шикарний варіант........... просто промовчати...........

Link to comment
Share on other sites

Протримавсь до октября і довелось їхать взад в ОРДЛО, бо інакш став би бомжом. Останні 2 місяці жив на канадійські донати вщент. Шукав роботи - но НЕБУЛО роботи, шоб знімати хати і харчуватись. 3-3.500 максімум шо находіл.

 

Йобаная ти ПИЗДА, блядиш тому, шо БАГАТИЙ - маєш хатку, і де жити. От тому і ПИЗДИШ.

Я конечно дико извиняюсь, но на расстоянии километров 60 от Киева дом стоит двушку в месяц. В такси берут кого угодно и заработать там пятнашку можно даже не по стахановски. Если въехать и напрячься то и двадцатка не предел. А на фазенде съёмного домика можно что-то вырастить или живность развести. Да даже в заборе поставить ларек и хлебушком торговать. Муж после таксосмены привозит товар, жена торгует. Там не трешка, а минимум тридцатка на семью будет.

 

Этот базнес-план созрел в голове за пять минут, в ответ на вопрос - а что-бы я делал если?

 

Не,если у вас преклонный возраст или инвалид, то совсем другой расклад. Но жаловаться, что в Украине нельзя заработать на булку с маслом, это перебор. Таки ищите причины в себе.

Link to comment
Share on other sites

Я конечно дико извиняюсь, но на расстоянии километров 60 от Киева дом стоит двушку в месяц. В такси берут кого угодно и заработать там пятнашку можно даже не по стахановски. Если въехать и напрячься то и двадцатка не предел. А на фазенде съёмного домика можно что-то вырастить или живность развести. Да даже в заборе поставить ларек и хлебушком торговать. Муж после таксосмены привозит товар, жена торгует. Там не трешка, а минимум тридцатка на семью будет.

 

Этот базнес-план созрел в голове за пять минут, в ответ на вопрос - а что-бы я делал если?

 

Не,если у вас преклонный возраст или инвалид, то совсем другой расклад. Но жаловаться, что в Украине нельзя заработать на булку с маслом, это перебор. Таки ищите причины в себе.

+++
Link to comment
Share on other sites

враховуючи ситуацію, пропоную юзеру @Зєльоний кракаділ, витерти матюки в бік форумчан з дописів протягом 24-х годин з даного моменту.

Інакше будуть вжиті санкції відповідно до Правил Форуму.

 

даремно

 

 

@Зєльоний кракаділ,

@Зєльоний кракаділ,

9. Нецензурна лайка в бік опонента

9.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 2 бали (3 год.)

9.2 Далі ---- 10 балів (1 доба)

 

запис в банному листі https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/?p=1198758

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...