Перейти до змісту

Зареєструвався? Відпиши тут!


Адміністрація

Recommended Posts

Добрый день! Надеюсь в этот раз не будет темных банов 999. ???  На ФУП-е с 2005г. Мой IP (динамический, Воля кабель) тогда наверное совпал с кем-то и меня отправили в темный бан, даже не успел написать 100 сообщений. Выйдя из него через пару месяцев снова в темный бан, с аргументом "консерва".

На ФУП-е каждый день... не такой частый писатель, но иногда очень хочется высказаться... вот третяя попытка. ))

Link to comment
Share on other sites

Привіт! Попросіть там АП відправити новий пароль йожі чи Парасці, вони мені передадуть смскою. Фігня там така: пароль не визнається навіть з дорожнього компа який не відкривався протягом періоду бану і де пароль не скидався. На прохання переслати новий пароль на пошту говорить що такої пошти нема. Хоча модераторські повідомлення в період того вікна на ту ж пошту приходили. В тих поштах був вихід у вікно, в якому візуально можна було писати але реально ні. Отакий цирк. Думаю, що такі спецрепресії за відкриття гілки про бан СергіяСВ з текстом типу форум захопили марсіани, гілка теж йок. П.с. цей форум на андроїді виглядає не того.
Link to comment
Share on other sites

день добрий

і зразу питання - а чом на старий ФУП попасти не можу?

Бана не було, пише "Невірний логін/пароль (або акаунт не був активований). Спробуйте ще раз."

Пароль новий присилає...

може хтось пояснити?

з 2005 року на форумі, жодних проблем не виникало...

Link to comment
Share on other sites

день добрий

і зразу питання - а чом на старий ФУП попасти не можу?

Бана не було, пише "Невірний логін/пароль (або акаунт не був активований). Спробуйте ще раз."

Пароль новий присилає...

може хтось пояснити?

з 2005 року на форумі, жодних проблем не виникало...

 

 

Тебе немає в списку користувачів. Зараз це переважно коли бан на 999. Проси в адміністрації старого фупу, щоб тебе внесли назад в список.

Link to comment
Share on other sites

 

день добрий

і зразу питання - а чом на старий ФУП попасти не можу?

Бана не було, пише "Невірний логін/пароль (або акаунт не був активований). Спробуйте ще раз."

Пароль новий присилає...

може хтось пояснити?

з 2005 року на форумі, жодних проблем не виникало...

 

 

Тебе немає в списку користувачів. Зараз це переважно коли бан на 999. Проси в адміністрації старого фупу, щоб тебе внесли назад в список.

 

та кого я тільки не просив... :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

день добрий

і зразу питання - а чом на старий ФУП попасти не можу?

Бана не було, пише "Невірний логін/пароль (або акаунт не був активований). Спробуйте ще раз."

Пароль новий присилає...

може хтось пояснити?

з 2005 року на форумі, жодних проблем не виникало...

 

 

Тебе немає в списку користувачів. Зараз це переважно коли бан на 999. Проси в адміністрації старого фупу, щоб тебе внесли назад в список.

 

та кого я тільки не просив... :(

 

 

Зараз відкрию гілку в адмінфорумі на старому фупі

 

(Адміну цим засвідчу автентичність свого ніку)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...