Перейти до змісту

Байден просрав Афганістан......


Uki

Recommended Posts

Те як він виводить війська звідти це є повна ганьба ......... Навіть більша ганьба чим виведення військ СССР............

Трамп - гівно..... Байден -таке ж гівно......

Не знаю чим все це закінчиться....... Треба готуватись........... 

Link to comment
Share on other sites

репутационные потери бывшего мирового полицейского. Статус напрягателя в зоне политических и экономических интересов карманных элит. Масса причин пхать всюду свои войска. ДАже выводить надо так чтобы не обосраться. Демократам неведомы такие тонкие внешнеполитические материи, поэтому талибы уже в Кандагаре, катаются там на брошеных амерами симпатичных Хаммерах.

Link to comment
Share on other sites

Те як він виводить війська звідти це є повна ганьба ......... Навіть більша ганьба чим виведення військ СССР............

Трамп - гівно..... Байден -таке ж гівно......

Не знаю чим все це закінчиться....... Треба готуватись........... 

Я вже писав раніше в іншій гілці

 

поки Трамп і Меркель (ще одна записна борцуниха з хуйлом) відчайдушно боролись з ПП-2 санкціями (які ніяк не вплинули на його побудову, що я продемонстрував, навівши таймлайн, на який наші форумні трампісти дружньо зморозились). адміністрація Байдена, замість діпконсьорнів займається ріалполітік.

    З Афгану в мінімальні терміни почався вивід армії штатів. Я щиро вірю, що трампісти підтримають це рішення Байдена, адже це саме те,  що обіцяв Трамп довший час. Ви ж підтримаєте, правда? [ :gigi:]

    Формально вивід військ відбувається якби в рамках запланованого, але є один нюанс - виведені вони були нерівномірно по країні. Основна маса військ була виведена з "талібських" районів, причому виведена в авральному порядку, кинувши свої бази з усім матзабезпеченням (і сильно підозрюю - озброєнням). Афганці про це взагалі нічого не знали - наприклад командир аеродрому Баграм виявив відсутність штатівських підрозділів через 2 години після їх зникнення.

    Є 2 варіанти:

    1. Байден і його адміністрація дебіли, які покусали керівництво Пентагону і воно теж заразилось дебілізмом.

    2. Усе це має свою геополітичну мету.

    Північ Афгану вже посипалась - понад тисячу афганських солдатів з`їбались на територію Таджикістану. щоб не бути роздавленими талібами.

    Таджикистан терміново перекидає 20 тисяч солдат на кордон з Афганом.

    Таліби відновлюють кордон над чвертю країни.

    Афган стрімко скочується в повномасштабну громадянську війну і скоріш за все Таджикістан теж буде трясти.

    Мільйони мігрантів уже змастили лижі на рашку (а якщо хто не в курсі лише з Таджкістану за різними даними кілька тисяч бійців воювали в Сирії і Іраку в рядах ІДІЛа). Але й без ісламської держави у москалів немає нестачі бажаючих поквитатись за бомбардування мусульманських дітей в Сирії.

    Рашка вже пересрала - Шойгу злітав і в Узбекистан і Таджикістан, обіцяв помогать і не пущать. Москалі на повному серйозі розглядають варіант вводу російських військ в Афганістан, щоб затрамбувати гавно назад в котел.

    Ну а покинуті бази і матзасоби - це цілком імовірно відповідь за оце - https://uaposition.com/latest-news/russia-gave-huge-number-weapons-isis-palmyra-42-tanks-7-ifv-artillery-500-ton-ammo-photo-video/

 

репутационные потери бывшего мирового полицейского.

 

Після просеру Обами з Будапештським муморандумом і ядерними гарантіями (які виявились не гнарантіями) і зливом Трампом курдів статус світового поліцейського нижче плінтусу.

Link to comment
Share on other sites

Через год они на этих хаммерах будут по Таджикистану и Узбекистану ездить. Прикинь, сколько войск и средств придётся Рашке бросить на это направление ;)

 

Навряд.  Не для того вони зараз чморять штати.....

Я вже писав раніше в іншій гілці

 

 

Після просеру Обами з Будапештським муморандумом і ядерними гарантіями (які виявились не гнарантіями) і зливом Трампом курдів статус світового поліцейського нижче плінтусу.

 

Нема вже світового поліцейського..... забудьте

Link to comment
Share on other sites

идёт по стопам своего предшественника Картера. обосрание на мировой арене и инфляция. но ещё и новые запахи - криминал и нелегалы. ещё пару лет и вонь будет страшная
Link to comment
Share on other sites

я кстати лет 5 назад за ручку здоровался с министром финансов афганистана. когда он был в вашике, это было в штаб квартире ДоД. там все страна корми(-лась) с бюджета ДоД. 

 

возможно были какаие то гео-политические бенефиты а по сути распил бюджетного бабла мириадой контракторов.... денег налогоплательщиков. не знаю, это все равно как взять всю страну на содержание.

 

я был бы рад наверное если бы США взяли на содержание Украину а не каких то далеких муслимов...

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Туди взагалі непотрібно було входити

 

Тобто дати можливість талібам в кооперації з бенладенем продовжувати готувати маджахедів в своїх таборах та спокійно планувати наступні атаки на США?

Link to comment
Share on other sites

в любом случае - любое развитие ситуации идет в минус текущей власти. и назад войска вводить - обосратушки и дальше выводить - дабл обосратушки. ну это в глазах основной массы. 

 

я поддерживаю вывод войск при любых раскладах 100%

Link to comment
Share on other sites

в любом случае - любое развитие ситуации идет в минус текущей власти. и назад войска вводить - обосратушки и дальше выводить - дабл обосратушки. ну это в глазах основной массы. 

 

я поддерживаю вывод войск при любых раскладах 100%

 

В мінус йде не тому що виходять, а тому що виходять бездарно та тупо...... 

Link to comment
Share on other sites

Дустум вернулся из Турции и делает волны. Видимо турки ему пообещали оружие и деньги и поддержку. Так что в афгане начинается настоящая мочилово. Месяца через четыре будет большая война. Запомните этот твит
Link to comment
Share on other sites

Тобто дати можливість талібам в кооперації з бенладенем продовжувати готувати маджахедів в своїх таборах та спокійно планувати наступні атаки на США?

повісити дрони і літаки і просто нищити все на колесах плюс інфраструктуру.забомбити в палеоліт
Link to comment
Share on other sites

повісити дрони і літаки і просто нищити все на колесах плюс інфраструктуру.забомбити в палеоліт

позакрывать нах посольства в исламо радикальных странах и запретить гражданам этих стран либо тем кто посещал эти страны вьезд в США...

Link to comment
Share on other sites

Я служив з офіцерами які пройшли Афган.На думку людей які там воювали якщо хочеш контролювати цю територію то потрібно всіх під ніж.Технічно можливо,політично ні.Тому нах
Link to comment
Share on other sites

повісити дрони і літаки і просто нищити все на колесах плюс інфраструктуру.забомбити в палеоліт

 

Так було ж і це....... Поховались по печерах, а під обстріл всякі висілля та поховання підставляють........  Ефект практично нульовий, зате верещання море,......... 

Link to comment
Share on other sites

А взагалі доля трампа в цьому обсері теж не мала...... за його ідіотськими домовленностями з Талібами там вже взагалі не повинно бути ніяких військ вже 3 місяці.......... Американці не виконали ті ідіотські домовленності..... Звичайно ж таліби не дуже раді цьому.........

Link to comment
Share on other sites

Ти сам написав про Трампа.Наркота тобі не на користь.завязуй

 

Я написав конкретно про його внесок в цей просер....... У тебе є якісь заперечення по суті, чи будеш продовжувати кидатись.............

Link to comment
Share on other sites

Трамп домовився з талібами,Байден забив на домовленість,Маємо що маємо

 

ще раз, домовленність хуйово...... навіть час необхідний на вихід нормально не порахували........... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...