Перейти до змісту

Паспорт вакцинації


coolzak

Паспорт вакцинаці це   

13 проголосували

  1. 1. Паспорт вакцинації це

    • Турбота про маси,необхідний і важливий інструмент боротьби за здоровя
      3
    • Тоталітарний інструмент контролю ,крок до диктатури
      10
    • А що це таке
      0


Recommended Posts

А як на рахункок відповідності Конституції ота херня з ковідпаспортами і добровільно-примусовою вакцинацією? Чому досі ніхто не додумався подати позов до Конституційного суду?
Ось український варіант, який явно порушується отими фількіними грамотами
 

Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

 

Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

 

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками

Link to comment
Share on other sites

До речі Австрія і Хорвати поставили best before на свої паспорти.Як не вколешся кожні 6 місяців то нах з пляжа.А Пфайзер заявив що вчоні готові клепати бустери .Три місяці і підставляй руку.
Link to comment
Share on other sites

А в чому сакральна суть вакцинації і пастортів.Вже ж кажуть що вакцина не запобігає зараженню і розповсюдженню.Тільки полегшує симптоми ( 4 місяці) які і так легкі в 80 відсотків.
Link to comment
Share on other sites

А в чому сакральна суть вакцинації і пастортів.Вже ж кажуть що вакцина не запобігає зараженню і розповсюдженню.Тільки полегшує симптоми ( 4 місяці) які і так легкі в 80 відсотків.

 

Трохи запобігає......

Link to comment
Share on other sites

Я кажу треба з метрополій виїзджати.В містах буде жопа.Ця лабуда не вводиться для того щоб відминити і вернути все до того як було.

криминал растёт там не по детски.

Link to comment
Share on other sites

Я кажу треба з метрополій виїзджати.В містах буде жопа.Ця лабуда не вводиться для того щоб відминити і вернути все до того як було.

В Україні всім пох вже. Майже всі забили на масочний режим, я вже не говорю не про решту ковідодрочева

Link to comment
Share on other sites

я когда в мае был в Киеве ещё соблюдали. А в Днепре всем пох было

У магазинах і супермаркетах у моєму місті навіть касири вже без масок сидять. Або на підборідді маски

Link to comment
Share on other sites

у жены подруга Оксана - вместе на мед программе учится. За трампа все дела.

 

короче недавно жена получает смс в 12 ночи типа она с ней прощается . Жена в шоке звонит ей шо случилось - оказалось температура и кашляет. трагичным голосом заявила что скорее всего короновирус.. пппц у людей мозги поплыли

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...