Перейти до вмісту


Фотография
* * * * * 1 Голосів

Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

★★ АТО

 • Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 2364

#2341 Гість_Хома_*

Гість_Хома_*
 • Гість
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС


О зебіли дають, наколупали в водопроводі дірок.

То ви наколупали разом!#2342   coolzak  :

coolzak

  Серйозний

 • Клуб
 • 8963
 • Calgary
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

О зебіли дають, наколупали в водопроводі дірок.

самокритично
 • 0

Sexist and misogynistic

The inherent vice of capitalism is the unequal sharing of blessings. The inherent virtue of Socialism is the equal sharing of miseries


#2343   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Насправді дірки там колупали десятками років, і ваших з Хомою там валом. Зебіли навряд ще щось встигли.


 • 0

#2344   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Розведення мать його ітіть.
 

сегодня в 12:30
Луганская область
Возле Золотого боевики установили 650 мин, - ОБСЕ


e9231eeffd1725d3b455dec658144e33_22344.j
Беспилотник СММ ОБСЕ зафиксировал 16 января минимум 650 противотанковых мин, которые принадлежат российским вооруженным формированиям в пределах участка разведения в районе Золотого.
Об этом сообщается в опубликованном в субботу, 18 января, отчете Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ в Украине.
«16 января БПЛА СММ среднего радиуса действия вновь зафиксировал минимум 650 противотанковых мин (по оценке, принадлежали вооруженным формированием) в полях к югу от железнодорожных путей, а также на восток и запад от автодороги Т1316 в пределах участка разведения в районе н.п. Золотое (подконтрольный правительству, 60 км на запад от Луганска)», - говорится в отчете.

 • 0

#2345   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Потвора з потвор злодій Сергій Шахов організує в Сєвєродонецьку заколот. В неділю провів "збори громади" за усунення виключно непідконтрольних йому депутатів. Ще раніше нагнув нового губернатора Луганщини Сергія Гайдая вчергове звернутися до президента з пропозицією ввести в місті ВЦА. І це при тому, що за минулий рік тут реально помітно покращилися справи. З усуненням від впливу людей Шахова більше немає проблем з комунальним електротранспортом, ремонтом автошляхів, водою, ліфтами. Бюджет міста профіцитний.
 

Звернення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради до Президента України щодо порушення права жителів Сєвєродонецька на місцеве самоврядування
20-01-2020

На початку минулого тижня з неофіційних джерел стало відомо, що голова Луганської ОДА звернувся до Президента України з пропозицією про введення у Сєвєродонецьку військово-цивільної адміністрації. З цього приводу виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради прийняв рішення звернутися до Президента України, голови Верховної Ради України, до РНБО – щодо грубого нехтування регіональним органом державної влади одним з базових прав, дотримуватись якого Україна зобов’язалася ще в 1997 році – права на місцеве самоврядування.

 

Текст звернення:

Шановний пане Президенте!
Шановний Голова Верховної Ради України!
Шановний Секретар Ради національної безпеки і оборони України

Членам виконкому Сєвєродонецької міської ради з неофіційних джерел стало відомо, що до Офісу Президента України звернувся чи готує звернення голова Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Гайдай С.В. з пропозицією ввести в Сєвєродонецьку військово-цивільну адміністрацію.
Наразі нам невідомі мотивація та правові підстави, на яких ґрунтується це звернення, оскільки такі важливі для жителів одного з великих міст України кроки пан Гайдай робить таємно. Інформація про звернення не доведена ні до мешканців міста, ні до органу місцевого самоврядування, ні до ЗМІ, про це не знають навіть працівники ОДА-ВЦА. Така закритість дій регіонального керівника вражає, чи не повертаємось ми раптом у часи СРСР?
Проте ми маємо інформувати Вас про реальний стан місцевого самоврядування та про соціально-економічну ситуацію у місті Сєвєродонецьк.
Протягом усього 2019 року Сєвєродонецька міська рада працює стабільно та результативно, в раді склалася ситуативна більшість - 25 депутатів з 36 загального складу ради. До більшості входять депутати від різних політичних партій: БПП «Солідарність», «Опозиційний блок», ВО «Батьківщина», Радикальна партія О.Ляшка, «Наш Край». За 2019 рік міська рада провела 16 сесій (проведено 24 пленарних засідання), було прийнято 1445 рішень.
Також стабільно працює виконавчий комітет, який провів у 2019 році 34 засідання та прийняв 1333 рішення. 13 січня проведене перше в 2020 році засідання виконавчого комітету.
22 грудня 2018 року міська рада 2/3 депутатів від загального складу припинила повноваження міського голови Сєвєродонецька Валентина Казакова, причиною чого стали визнані судом корупційні дії міського голови, визнані судами порушення ним прав громадян, а також вкрай негативні результати його діяльності для господарства міста. Так, в 2018 році не були освоєні кошти, виділені міською радою на ремонт доріг, як наслідок, стан їх перед зимою був жахливим. Було провалено початок опалювального сезону і два тижні листопадових морозів 2018 року 2/3 жителі міста мерзли в холодних квартирах, не працювали школи та дитячі садки. Вперше за історію в 2018 році у місті зупинявся тролейбусних рух. Владою приймалися протиправні антисоціальні рішення, на зразок припинення пільгового проїзду пенсіонерів в комунальному транспорті, які потім відміняли суди.
За дорученням сесії міської ради та відповідно до закону повноваження міського голови наразі виконує секретар міської ради Вячеслав Ткачук.
На сьогодні у місті немає жодних проблем з наданням усіх видів комунальних послуг, стабільно працює міський транспорт, у справному стані усі ліфти, світлофори тощо. Вперше за кілька останніх років проведено масштабний ремонт міських доріг та тротуарів, міська лікарня отримала за рік сучасне обладнання на 40 млн.грн. і де-факто виконує в Луганській області функції медичного закладу третього рівня, де лікуються хворі зі всього регіону. За рік суттєво покращився зовнішній вигляд міста – проведена реконструкція зовнішнього освітлення, встановлені сучасні світлофори, обладнані сучасні пішохідні переходи. На капітальні ремонти об’єктів комунального господарства, придбання обладнання, на інші витрати з фонду розвитку в 2019 року виділено 207154,97 тис.грн. при тому, що у 2018 році такі витрати складали 94128,77 тис.грн.
Якщо враховувати не викривлені оціночні судження певних осіб, а керуватися об’єктивними показниками, які характеризують соціально-економічних розвиток міста, то в усіх рейтингах Сєвєродонецьк займає достойні місця. Які ніяк не свідчать про проблеми, що дійсно є в інших населених пунктах Луганської області, яку очолює Сергій Гайдай.
Так, Сєвєродонецьк у 2019 році має найвищий рейтинг серед міст обласного підпорядкування Луганської області, такий рейтинг щоквартально складається Луганською обласною державною адміністрацією.
За рейтингом, який був оприлюднений у випуску газети «Кореспондент» за 30 серпня 2019 року, Сєвєродонецьк посідає дев’ятий рядок серед 35 міст України з населенням більше 100 тис. мешканців. У порівнянні з рейтингом 2018 року місто піднялося в цьому рейтингу на 13 позицій.
За рейтингом прозорості міст, оприлюдненим Міжнародним центром перспективних досліджень у листопаді, Сєвєродонецьк – третій серед 50 найбільших міст України.
З огляду на зазначене ми не вбачаємо будь-яких підстав для введення військово-цивільної адміністрації в Сєвєродонецьку ні з точки зору закону, ні щодо доцільності такого кроку для надання соціальних послуг населенню міста.
Відповідно до частини 2 статті 3 Європейської Хартії місцевого самоврядування: місцеве самоврядування здійснюється радами або зборами, члени яких вільно обираються таємним голосуванням на основі прямого, рівного, загального виборчого права і які можуть мати підзвітні їм виконавчі органи. Дотримуватися цю норму Україна взяла на себе зобов'язання ще в 1997 році.
Тому спроби введення в місті ВЦА є порушенням міжнародних обов’язків України та грубим нехтуванням правом територіальної громади Сєвєродонецька на місцеве самоврядування, тим більше, що Сєвєродонецьк не знаходиться в зоні проведення операції об’єднаних сил (ООС).
Ми вважаємо, що такі сумнівні з точки зору закону та здорового глузду дії Сергій Гайдай здійснює, виконуючі політичне замовлення групи народного депутата Сергія Шахова, котрий має намір установити контроль над Сєвєродонецьком. Зрозуміло, що найкраще це здійснити, саме поставивши підконтрольного собі (тобто Сергію Шахову) голову ВЦА, який таким чином отримає перед виборами не лише адмінресурс, але й безконтрольний (з боку громади чи депутатів міської ради) доступ до міського бюджету в 1,3 млрд.грн., з профіцитом 2019 року в 150 млн.грн.


 • 0

#2346   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Пипець!  :X Лише провели в них обшуки стосовно розслідування фактів масштабного підкупу виборців на минулих виборах до ВР, як вже за 5 днів по тому банда Шахова встигла порозумітися зі слугами і прокурорами!  :bluet:  Причому роблять усе відверто і неприховано! А Максим Ткаченко, нардеп від Слуги народу, це не рядовий нардеп, він фактично є людиною Зеленського!  https://uk.wikipedia...сим_Миколайович
 

Как «шаховцы» вопрос решали
ЛуганщинаНовости Январь 23, 2020Январь 23, 2020  Репортер

20200123_135512-e1579810724269.jpg

– Забегали и засуетились. В Северодонецке прошла встреча народных депутатов от «команды Шахова» с депутатами от партии «Слуга народа» и прокурором Луганской области.
Гостиница «Мир» в Северодонецке является излюбленным местом решения всех проблем, возникающих перед авторитетными людьми нашего региона. Здесь проходят переговоры, разговоры, совещания и различные «договорняки», позволяющие теневым дельцам чувствовать себя в безопасности.
23 января 2020 года в гостиницу прибыли внушительные делегации от так называемой «команды Шахова» и ЗЕленых. Встреча двух группировок, а были только народные депутаты и приближенные к ним люди, происходила в присутствии прокурора области и касалась обысков, которые прошли у шаховских активистов в рамках уголовного дела по подкупу избирателей.
20200123_140547-300x169.jpg 20200123_135450-300x169.jpg 20200123_140534-300x169.jpg 20200123_140542-300x169.jpg
Так, еще 18 января полицией были проведены следственные действия «у лиц, которые, вероятно, участвовали в распространении и передаче денежных средств избирателям за голосование за одного из кандидатов в народные депутаты». Но это официальная трактовка. Если говорить по простому, то у активистов шаховской «сетки», которые раздавали людям сахар и деньги за «правильное» голосование в пользу определенного кандидата, были произведены обыски и изъяты вещественные доказательства по данному уголовному делу. В частности были выявлены и списки лиц получавших такую финансовую «помощь».
И вот тут ОПГ Шахова проняло. Ведь иметь лежащее мертвым грузом уголовное дело, это одно. И совсем уж другое, когда в рамках этого дела проходят обыски у «своих» людей и изымаются доказательства преступления. А в придачу ко всем свалившимся неприятностям еще и депутатскую неприкосновенность сняли. Есть о чем задуматься и забеспокоиться. И они забеспокоились.
Не прошло и недели, как Шахов инициировал встречу подозреваемых с главным прокурором Луганской области Алексеем Ляшенко. Однако идти вот просто так и решать лично вопрос с прокурором у шаховцев пока не получается. Ну не выросли они еще настолько, чтобы проворачивать подобные дела без представителей президентской партии, тем более что вопрос находится на контроле в генеральной прокуратуре. Поэтому от имени президента на встрече присутствовал нардеп Максим Ткаченко
%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0% %D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0% %D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0% %D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%
Насколько результативным был разговор, можно судить по тому, что состоялся он в непринужденной, дружественной обстановке. Да и вообще, наших людей уже приучили ничему такому не удивляться. Однако, все таки, то, что прокурор области и нардеп от президентской партии открыто, сидят за одним столом с фигурантами уголовного дела (Шахов, Сухов и Вельможный), даже в нынешних реалиях больше походило на третьесортный боевик российского кинематографа. Но, как говорил небезызвестный политик начала эпохи 90-х прошлого столетия: «Маємо те, що маємо». Поэтому, после трех часов переговоров, порешав насущные дела, вся компания, полностью довольная собой и никого не стесняясь проследовала к своим шикарным авто и разъехалась по своим делам. Правда, после встречи, Максим Ткаченко еще какое-то время перегружал наполненные  чем-то картонные коробки из одного автомобиля в другой. И вряд ли он это делал по доброте душевной либо потому что ему захотелось поработать немного грузчиком…

Повідомлення відредаговано Euro: 29.01.2020 - 14:49

 • 0

#2347   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

:fp1:Як я і писав у листопаді, риги злили область і Сєвєродонецьк під відвертий кримінал. Конкретно в нашому місті прагнуть поставити мером навіть не нікчему екс-рига Козакова, а свого алкаша Фурмана.

 

п.с. До адміністрації форуму: прошу не вважати ці розлогі матеріали флудом. Просто ця банда після воцарєнія може зачистити усі першоджерела.

 

Шахов покупает себе военно-гражданские администрации
ЛуганщинаНовости Январь 24, 2020Январь 24, 2020  Репортер

83683193_474769413199332_227546722237992

То, чего так жаждали местные авантюристы — «патриоты», введение ВГА в Северодонецке, вполне может произойти в ближайшее время. Так называемая «команда Шахова» стремясь захватить власть в городах Лисичанск и Северодонецк, не брезгует никакими средствами ради получения желаемого. Используя подкуп уже не простых избирателей, а руководителей политических партий и работников различных администраций, данная ОПГ смогла заменить членов территориальных избирательных комиссий Северодонецка и Лисичанска на своих представителей.
Так, в Лисичанске ТИК возглавил некто Дмитрий Конов. Человек из «команды Шахова», но несколько дней назад ставший главой комиссии по квоте партии «Оппозиционный блок». В Северодонецке ТИК заместителем председателя зашел Павел Дубина, который до этого возглавлял юридический отдел Северодонецкого горсовета, во времена правления городом «командой Шахова». Дубина также зашел в территориальную комиссию по квоте «Оппозиционного блока». Кроме этого были заменены все члены комиссии от партий «Оппозиционный блок» и партии «Европейская солидарность» (бывшая БПП «Солидарность») на любителей сахара. И здесь уже можно утверждать, что руководители «Оппоблока» и ПЕС (партия Европейская солидарность) попросту продали «Шаховской команде» доставшиеся им при распределении места в территориальных комиссиях.
Прихований текст
Следующим ходом от «сахарной команды» будет отзыв депутатов, прошедших по спискам «Оппоблока» и бывшего БПП. Скорее всего, покупая места в территориальных комиссиях, «шаховцы» договорились и про отзыв депутатов. И как закономерный итог начавшейся аферы – введение военно-гражданской администрации в городах Северодонецк и Лисичанск. Ребята оказались настолько шустрыми, а руководители партий и чиновники продажными, что по Северодонецку, по имеющейся информации, вопрос захвата власти должен решиться в течении месяца.
82893955_1037017873340599_73395043976274 04-239x300.png
 
Уже даже определено лицо, которое возглавит Северодонецкую ВГА – алкоголик, но преданный сладкоежкам «шахид» Юрий Фурман.

 Напомним, Юрий Фурман несколько раз безуспешно баллотировался в народные депутаты Украины по Северодонецку,
 а также безрезультатно хотел стать мэром этого города. Сейчас он является депутатом Северодонецкого горсовета,  однако,
 как истинный любитель сладкого, на сессии не ходит и никакой депутатской деятельности не ведет.

 • 0

#2348   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Гайдай виявився найбільшим мудаком з усіх луганських губернаторів за 5 років. Відверто бреше в аргументації по Сєвєродонецьку, аби пропхати до влади в наших містах абсолютно кримінальне угруповання - "команду Шахова". Ні з ким, окрім з цієї банди, інформацією стосовно такої ініціативи він не ділився.
 

В Северодонецке и Лисичанске могут ввести военно-гражданские администрации
15:30, 30 января
 
1224890_5e32daef4b8f3.jpg

В СНБО направлено письмо ЛОГА №1/15-19 от 3 января за подписью губернатора Сергея Гайдая с просьбой ввести в Северодонецке и Лисичанске военно-гражданские администрации.
Текст письма имеется в распоряжении издания Первая полоса.
В документе указано, что Лисичанск и Северодонецк входят в перечень населенных пунктов, где проходит антитеррористическая операция, расстояние от них до линии разграничения — 15-40 км, а проживают более 200 тыс человек.
В качестве аргументов для создания ВГА в Лисичанске приводится ситуация с отключением «Лисичанскводоканала» за долги перед ЛЭО, «политическая ангажированность» местной власти и противостояние между депутатами и мэром.
Для создания ВГА в Северодонецке — также противостояние между депутатским корпусом и городским головой, а также выполнение полномочий местной властью «с грубым нарушением действующего законодательства».
 

«Вследствие фактической бездеятельности Лисичанского городского головы и депутатского корпуса по урегулированию вопроса ограничения снабжения электроэнергией за долги на объекты ЛКСП «Лисичанскводоканал» сложилась катастрофическая ситуация», — говорится в письме.


Указано, что в 2019 году объекты водоканала 10 раз отключались от электроснабжения и в целом город оставался без воды 30 суток.


«По причине политической ангажированности местная власть полностью отгородилась от проблем жизнедеятельности города, и не принимает мер для решения указанной ситуации, не выполняет в полном объеме свои полномочия», — считают в ЛОГА.


Отмечается, что противостояние депутатского корпуса и мэра даже привело к тому, что в конце года не был принят бюджет города на 2020 год.


«Аналогичная ситуация противостояния городского головы и депутатского корпуса сложилась и в Северодонецке, который с 2014 года фактически выполняет функции временного областного центра», — сказано в письме.


По мнению главы ЛОГА, с 2016 года Северодонецкий горсовет выполняет полномочия с грубым нарушением Законодательства Украины. В частности, указано, что депутаты горсовета семь раз досрочно прекращали полномочия мэра Валентина Казакова, который, в свою очередь, через суд шесть раз восстанавливался в должности.
Из-за этого, отмечают в ЛОГА, неэффективно используются средства местного бюджета, не осваиваются должным образом средства ГФРР, не решаются вопросы жизнедеятельности города.
Глава ЛОГА считает, что Лисичанский и Северодонецкий городские советы должным образом не выполняют возложенные на них полномочия и просит СНБО способствовать немедленному решению вопроса о создании ВГА Северодонецка и Лисичанска до проведения очередных местных выборов.
Как стало известно, 21 января СНБО отправило в Офис президента Украины обращение руководителя Луганской области о создании военно-гражданской администрации в городах Лисичанск и Северодонецк.

vca-pismo-1-polosa_5e32da69b6307.jpg

 


 • 0

#2349   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Про нові КПВВ на Луганщині.
Якщо з запропонованих зон розведення наче поки що виключили Трьохізбенку...

Лютий капець - це була пропозиція розведення в Трьохізбенці. Тобто, наші мусили покинути цей населений пункт на нашому березі Сіверського Донця і оголити туди шлях оркам через ріку. Наче така пропозиція знята тепер.
https://www.google.c...8.9618232?hl=ru

...то тепер здаються перед вимогами хуйла відкрити КПВВ в стратегічному Щасті!  :X Це вихід орків до ТЕС - єдиного джерела електропостачання в області, і прямий шлях на Сєвєродонецьк.  

https://www.google.c...9.2311478?hl=ru
 

Четвер, 13 лютого 2020, 01:59 • Ілля Нежигай • 13305
У Кучми заявили, що до наступної зустрічі ТКГ у Мінську буде розроблено проєкт відкриття КПВВ у Золотому та Щасті


КИЇВ. 13 лютого. УНН. Проєкт дорожньої карти з відкриття контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування біля міст Золоте і Щастя в Луганській області має бути розроблений до наступного засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську. Про це повідомила речниця представника України в ТКГ, експрезидента Леоніда Кучми Дарка Оліфер у своєму Facebook, передає УНН.
“До наступного засідання ТКГ в Мінську має бути розроблено проект дорожньої карти з відкриття КПВВ у Золотому та Щасті”, — написала Оліфер.
На Луганщині діє тільки один пункт перетину через лінію розмежування — у КПВВ “Станиця Луганська”. Він пішохідний.

Повідомлення відредаговано Euro: 13.02.2020 - 12:07

 • 0

#2350   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Тварюка Шахов підім'яв нового губернатора Гайдая і чинить розподіл державних благ на користь округів, де перемогли члени його цукрової команди. 
 

Ни один проект Лисичанска и Северодонецка не получит финансирования

 

15:11, 12 февраля

Общество
Мария Ширшикова

В конкурсе на финансирование Государственным фондом регионального развития в Луганской области победили 14 проектов, но среди них нет ни одного проекта от Лисичанска и Северодонецка.

 

Из крупных городов  финансирование от ГФРР получит только один проект от Рубежного (64,6 млн гривен на завершение реконструкции городского парка).

 

Лисичанск подавал на конкурс 14 проектов, Северодонецк – 8, но ни один из них финансирования не получил. От Рубежного подавалось 3 проекта, среди которых капремонт школ №1 и №4 и обновление спецтехники коммунальных предприятий.
Среди проектов, которые подавал Лисичанск – капитальный ремонт дороги по пр. Победы, капремонт светофоров, реконструкция городских очистных сооружений, канализационной насосной станции, реконструкция канализационного коллектора Д300 по ул. Сосюры, строительство спортплощадки в Приволье, приобретение экскаватора для ремонта водопроводных и канализационных сетей, покупка автомобиля МДКЗ на базе МАЗ для содержания городских дорог и др.

 

Северодонецк подавал проекты на реконструкцию сквера по пр. Космонавтов, капитальные ремонты музыкальной школы, теннисных кортов, Северодонецкого дворца культуры, детской библиотеки и т.п.

 

Всего по Луганской области финансирование от ГФРР получат 4 проекта от Старобельского района, 3 – от Кременной, 2- Станично-Луганского района, по одному от Рубежного, Золотого, Попасной, Новопскова и Беловодского района.


Повідомлення відредаговано Euro: 13.02.2020 - 12:53

 • 0

#2351   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Триває "збір підписів" шахівцями за відкликання непідконтрольних їм депутатів міських рад в Сєвєродонецьку і Лисичанську. 

Как «шаховцы» фальсифицируют отзыв депутатов в Лисичанске
 
Лисичанск Февраль 16, 2020  Репортер


В Лисичанске страсти по отзыву депутатов городских советов обостряются. Шаховцы, используя алчность и желание удержаться в своих креслах мэра Шилина и кучку депутатов-«патриотов», заставляют их идти на нарушения закона и подводить под уголовные статьи людей, которые работают на коммунальных предприятиях города.
Так, городской голова Шилин в устном порядке дал указание директорам ЖЭКов привлечь к сбору подписей за отзыв депутатов наиболее беззащитную категорию работников коммунальной сферы – дворников. Очень предусмотрительный и подлый ход. Ведь дворник знает все и вся о жильцах тех домов, во дворах которых он наводит порядок.
Прихований текст
Вера Алексеевна, даже не знает, за чей отзыв она ходит и собирает подписи. Ей глубоко все равно. Для нее главное – быть на хорошем счету у руководства, получать бесплатно сахар и, конечно же, зарплату.
По всем таким выявленным фактам были поданы заявления в полицию. Осталось только посмотреть, насколько быстро и качественно сработают наши органы охраны правопорядка.

Повідомлення відредаговано Euro: 16.02.2020 - 13:25

 • 0

#2352   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

З одного боку область захоплює банда Шахова за підтримки і сприяння влади Зеленського, а з іншого дестабілізує хуйло. Сьогодні бухало, аж вікна трусилися.

Вівторок, 18 лютого 2020, 08:56 • Юлія Шрамко • 36525
ООС: бойовики атакували українські позиції поблизу Новотошківського, триває бій


КИЇВ. 18 лютого. УНН. Бойовики атакували українські позиції поблизу Новотошківського на Донбасі, триває бій, є втрати серед українських захисників. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані пресцентру ООС.
"Сьогодні, зранку 18 лютого збройні формування Російської Федерації атакували позиції підрозділів Об’єднаних сил поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний", - йдеться у повідомленні.
Додамо, Новотошківське розташоване неподалік від Золотого у Луганській області. У районі Золотого Луганської області розташована одна з ділянок розведення сил та засобів.
Як зазначається, окупанти ведуть обстріли по нашим захисникам із забороненого Мінськими угодами озброєння. "Ворог застосовує міномети калібру 120 мм. Також противник веде вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів. Під вогневим прикриттям російські окупанти перейшли до активних наступальних дій та здійснили спробу просування через лінію розмежування", - вказали у штабі.
"Станом на зараз триває бій. Нажаль, внаслідок ворожих обстрілів українські захисники понесли втрати. Підрозділи Об’єднаних сил, які обороняються, дають адекватну відповідь збройним формуванням Російської Федерації, окупантам наноситься вогневе ураження з метою придушення їхньої збройної активності. Втрати противника уточнюються", - додали у штабі.

Вівторок, 18 лютого 2020, 10:20 • Саша Картер • 391230Версія для друку
ООС: бій у районі Новотошківського завершився, є загиблий та четверо поранених


КИЇВ. 18 лютого. УНН. Бій поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний на Донбасі закінчився - серед українських захисників є один загиблий, четверо отримали легкі поранення. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані пресцентру ООС.
"Наразі бій поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний закінчився", - повідомили в пресцентрі.
Додамо, Новотошківське розташоване неподалік від Золотого у Луганській області. У районі Золотого Луганської області розташована одна з ділянок розведення сил та засобів.
Зазначається, що підрозділи Об’єднаних сил надали адекватну вогневу відповідь противнику та утримали повний контроль над ситуацією.
"Серед українських захисників, на жаль, один загиблий, четверо отримали легкі поранення, їм надається медична допомога. У ворога один загиблий, п’ять – важко поранених. Противник запросив режим тиші. Позиції українських захисників не втрачені", - йдеться в повідомленні.

Кажуть, загиблих наразі двоє :( 
 

Вівторок, 18 лютого 2020, 10:51 • Саша Картер • 25875
З’явилося відео бою у районі Новотошківського


КИЇВ. 18 лютого. УНН. Зранку у вівторок відбувся запеклий бій поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний, внаслідок якого загинув щонайменше один український військовий. Відео бойових дій оприлюднив колишній заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз, передає УНН.
Так, зі слів Стокоза, у бою загинув не один, а двоє військових. У Штабі ООС цю інформацію не підтвердили.
"Відео з тієї сторони, на ньому видно, як окупанти стріляють через житлові будинки", - написав він.

Зняте сепарами в Голубівці (Кіровськ).  Це набагато південніше вглиб окупованої території.

Please wait.. Loading

 
Дуже широкий фронт для одного "бою"  :X  https://www.google.c...=!3m1!1e3?hl=ru
200b3ca8d3886c4eaf3c2c0dbc270d87.jpg
 
Вранці сьогодні від Бутусова і Шведова
 

18.02.20 08:27 Від ранку в районі Золотого триває інтенсивний бій із застосуванням усіх видів зброї, включно з артилерією калібру 152 мм, мінометів - 120 мм (оновлено) 

У районі Золотого із самого ранку триває запеклий бій. Найманці РФ застосовують заборонене Мінськими угодами важке озброєння.
 
Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав депутат Лисичанської міськради Віталій Шведов, передає Цензор.НЕТ.
"Десь з 5:00 ранку йде інтенсивний бій, район Золотого (ш-та Родіна), Оріхового та Новотошківки. Обстріли чути і в Лисичанську. Накривають квадрати, так, як у 2015 році, калібр 120 і вище. Кулі долітають до Золотого, у Новотошківці влучання у житловий масив, зруйновано житло. Ось таке розведення і режим тиші, і для ЗСУ миротворча команда "наблюдать, не отвечать". Де ОБСЄ, де всі інші, де "доблесні полководці" від миру?" - розповів він.
 
"Сьогодні о 5 ранку російські війська атакували українські опорні пункти в районі Золотого, нині з 5 години триває безперервний важкий бій із застосуванням усіх видів зброї, включно з артилерією калібру 152 мм, мінометів - 120 мм. Противник на широкому фронті накриває бойові розташування 72-ї та 93-ї механізованих бригад у районі ділянки розведення Золоте-Оріхове-Новотошківка. На одному з опорних пунктів був ближній бій з російською штурмовою групою. Наша артилерія відкрила вогонь у відповідь, підтягуються резерви. Таких широкомасштабних бойових дій на фронті не було з 2018 року", - повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
501x221.jpg


Повідомлення відредаговано Euro: 18.02.2020 - 13:03

 • 0

#2353   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Уп'ятеро(!) більше загиблих в січні-лютому ц.р. проти минулого на передовій у Луганській обл.  :X

Понеділок, 2 березня 2020, 22:30 • Анна Мурашко • 2415
З початку року на Луганщині загинули 30 військовослужбовців


КИЇВ. 2 березня. УНН. З початку цього року внаслідок збройного конфлікту на території Луганської області загинуло 30 військовослужбовців. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу прокуратури Луганської області.
"З початку поточного року внаслідок збройного конфлікту на території Луганської області загинуло 30 військовослужбовців, 63 особи отримали поранення, за аналогічний період 2019 року – 6 загиблих та 45 поранених", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 1 березня, поблизу населеного пункту Нижньотепле внаслідок влучання протитанкової керованої ракети в кабіну автомобіля один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, двоє наших захисників отримали поранення, а ще двоє – бойове ураження.

 

Бутусов відреагував на результати "просування до миру".

02.03.20 10:58 Зеленський не може ховатися від війни і жертв: реакція на втрати ОС на Донбасі мусить бути негайною, - Бутусов

Мовчання президента означає, що Головнокомандувач взагалі відсутній на робочому місці.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
"Я розумію, що в ОП дуже зайняті люди, але російські солдати зайшли всередину наших позицій, атакували на тиловій дорозі машину постачання 46-ї бригади, загинув наш Воїн - противник скористався зменшенням активності наших розвідгруп. Атака сталася там, де нібито припинили стріляти, поблизу Станиці Луганської. Головнокомандувач зобов'язаний реагувати і робити висновки з таких трагедій, реакція мусить бути негайною, президент зобов'язаний висловити співчуття загиблому за Україну. Це не коронавірус, це реальна загроза. Тому що лише завдяки цій боротьбі і цим жертвам українська політика і свобода нашої країни ще існують. Президент не може ховатися від війни і жертв, бо це його відповідальність. Або безвідповідальність. Але мовчання означає, що Головнокомандувач взагалі відсутній на робочому місці"

Повідомлення відредаговано Euro: 02.03.2020 - 23:03

 • 0

#2354   Doctor  :

Doctor

  Новачок

 • Форумчанин
 • 479
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

бутусов это тот аваковский прихвостеь, рвавший задницу на наркомана?

 

Ну так "ви зробили це разом", вас долбо..ов предупреждали


 • 0

#2355   Citizen UA  :

Citizen UA

  Ветеран

 • Клуб
 • 37749
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

бутусов это тот аваковский прихвостеь, рвавший задницу на наркомана?
 
Ну так "ви зробили це разом", вас долбо..ов предупреждали


Дохтур, а хто Аваква міністром на МВС вперше призначив? :gigi:
 • 0
Підра пішов нах. "Ми зробили це разом"© Foma, про що я жодної миті не жалкую, і сьогодні вчинив би так само

#2356   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

бутусов это тот аваковский прихвостеь, рвавший задницу на наркомана?

 

Ну так "ви зробили це разом", вас долбо..ов предупреждали

Ми в курсі, окрім святого Петра усі решта прихвостні та зрадники. По-друге, зайди на Цензор Бутусова - саме там в нас розсадник тобі подібних в коментах! І ніхто їх чомусь не чіпає на відміну від інших  :D


Повідомлення відредаговано Euro: 03.03.2020 - 17:35

 • 0

#2357   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Домовились відкрити обидва шляхи з лугандону до Сєвєродонецька з Лисичанськом. Мавпи отримують також доступ до ТЕС у Щасті. На додачу цьогоріч передбачено повне відновлення автошляхів з Щастя і Золотого. Крім того, планується відремонтувати автошляхи до північних кордонів Луганщини з хуйлостаном.  :X
 

23:45 На засіданні ТКГ у Мінську домовились про відкриття КПВВ у Золотому і Щасті


 • 0

#2358   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Біда не приходить одна. І ще невідомо, що між пандемією з дебільними заходами нашої військово-цивільної обладміністрації та черговим переворотом коронавірусного Шахова у Сєвєродонецьку матиме гірші наслідки.  :X

Рік з моменту видалення шахівської пухлини з міста воно нарешті зажило нормально - поремонтували міські автошляхи, роками до того неремонтовані через протистояння у міській владі і неможливість поділити потоки, припинилися негаразди з тролейбусами і т.д. І тут цукрова мафія бере реванш в притаманний їй спосіб. Куплений нею Опоблок Колесникова відкликав своїх депутатів в міськрадах Сєвєродонецька і Лисичанська, яких там була більшість. Ну і знов пхає нам на мера злодія і повністю контрольовану ним нікчему Козакова!  :fp1: https://uapolitics.c...-55#entry736294

Please wait.. Loading


Повідомлення відредаговано Euro: 19.03.2020 - 12:41

 • 0

#2359   кноп  :

кноп

  Справжній Фан

 • Рада Модераторів
 • 94829
 • Київ
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС
https://youtu.be/lVlTYUXizuY
 • 1

#2360   кноп  :

кноп

  Справжній Фан

 • Рада Модераторів
 • 94829
 • Київ
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС
https://youtu.be/lVlTYUXizuY
https://youtu.be/lVlTYUXizuY
 • 0

#2361   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Мізки там вимиті вчисту за 6 років. Але проти нас вони живуть не так вже і погано. Якщо раніше в орділо ціни на їжу були у рази вищі, то зараз вони майже однакові. А комуналка там тепер у рази дешевша. Так що окрім пенсій вони від нас нічого не хочуть. ОЧЕВИДНИМ рішенням по лугандону є повна ізоляція до тих пір, поки самі з якихось причин не приповзуть на колінах з вибаченнями і контрибуціями.


Повідомлення відредаговано Euro: 21.03.2020 - 00:04

 • 0

#2362   кноп  :

кноп

  Справжній Фан

 • Рада Модераторів
 • 94829
 • Київ
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС
Вaжкий бiй в Зoлoтoму: Нa цю гoдину мaємo 5 пopaнeниx вoїнiв, двoє з ниx вaжкиx. Щe нe вiдoмa кiлькicть кoнтужeниx.

 

https://www.diamanto...zRhNuP87y_GQixQ


 • 0

#2363   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Вaжкий бiй в Зoлoтoму: Нa цю гoдину мaємo 5 пopaнeниx вoїнiв, двoє з ниx вaжкиx. Щe нe вiдoмa кiлькicть кoнтужeниx.

 

https://www.diamanto...zRhNuP87y_GQixQ

Це було 18 лютого  https://uapolitics.c...79#entry1159511


 • 0

#2364   кноп  :

кноп

  Справжній Фан

 • Рада Модераторів
 • 94829
 • Київ
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

мене почемуто збило число 25 марта.


 • 0

#2365   Euro  :

Euro

  Бувалий

 • Клуб
 • 20479
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Cєвєpoдонецьк-Лисичанськ-Рубіжне. АТО-ООС

Нас повністю ізолювали на в'їзд/виїзд.  :(

сегодня в 15:37
Луганская область
В штабе ООС рассказали о новом ограничении на Донбассе


c6ea5a8ec4e81ed903c5ebe412a68dd0_23629.j
С завтрашнего дня, 28 марта, с 08:00 вводится ограничение относительно пересечения линии проведения операции Объединенных сил.
Об этом сообщает пресс-центр штаба ООС.
Так, с целью противодействия распространению коронавирусной инфекции вводится ограничение относительно пересечения линии проведения операции Объединенных сил из стороны Харьковской, Запорожской и Днепропетровской областей.
Отмечается, что разрешение на выезд и въезд в район проведения ООС будет предоставляться гражданам и транспортным средствам, которые осуществляют логистическое обеспечение жизнедеятельности региона.

 • 0