Перейти до змісту

Взнав що ІТ індустрія


www

Recommended Posts

За рахунок того, що їх в 50 разів більше за українців, масштаби порівняння не відповідні.

Є там талановиті толкові чуваки (як і всюди), але вони вже давно в Штатах.

Через культурні особливості - "yes boss culture", "keep your face despite the consequences" працювати з ними - повний ахтунґ.

За 22 роки кар'єри жодного разу навіть не чув про "давайте наймемо індусів, хай вони перепишуть якісно".

Зате постійно бачив - "let's outsource to India and save on costs", і за рік-два "We need Ukrainian talents to improve quality of our product"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Через культурні особливості - "yes boss culture", "keep your face despite the consequences" працювати з ними - повний ахтунґ.

 

 

Десь так.............  але я помітив що так працюють лише на найнижчій ланці............. і роблять це не через те що вони такі "роботи"....... а через те що їм не цікаво на цьому рівні і все похуй...........

Link to comment
Share on other sites

В моєму полі індуси з якими стикався це хитрожопі які десь нашарили ліцензії ,дипломи з поверхневою інфою що і як робити.Потім намагаються проскочити між крапельками через роботу в  тімі де легше заховатись.Зате як тільки попадають в менеджмент зразу пробують протягнути інших індусів і пробують вижити інших.

В основному роботу отримують завдяки резюме і вилітають до року в залежності від терпіння вищого менеджменту

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Десь так.............  але я помітив що так працюють лише на найнижчій ланці............. і роблять це не через те що вони такі "роботи"....... а через те що їм не цікаво на цьому рівні і все похуй...........

 

 а через те що їм не цікаво на цьому рівні - в тому й справа, що індус в ІТ буває двох типів: або підлеглий з єсмасса і пох на все, або проліз у боси, і грає мізки іншим по повній. А причина проста - "вкатування в ІТ" там вже давно на потоці. І толкових людей, що дійсно на свому місці в цій професії - за "лісом" тупо не видно... Зате дешево, факт)

Link to comment
Share on other sites

на твоїх ідіотських абсолютно не відповідаючих дійсності стереотипах............

чому ідіотських? ще раз - на чому ти базуєш свої вислови? ты з ними працював? я працював і багато
Link to comment
Share on other sites

я працював у конторі 50 тис співробітників +, з гігантськими індйськими айті провайдерами.

 

все що каже Чорн то правда. іще добав те що якщо індус зі штатів - то один комок страху щоб не злетіти зі своєї безкінечної H1B.

 

я можу розказати історії коли підлеглі індуси тікали від мене щоб не вчити нічого нового і сидіти в теплому болоті старих технологій..

Link to comment
Share on other sites

чому ідіотських? ще раз - на чому ти базуєш свої вислови? ты з ними працював? я працював і багато

 

Не лише працював, але трохи крутився серед них........... Поперше індуси - це цілий світ.......... Там між різними групами відмінності не меньші чим у різних націй європи.......

По друге я їх питав чому так поводять себе на проектах коли бухав з ними........ Відповідь була десь як Chorn описав...........

Link to comment
Share on other sites

я можу розказати історії коли підлеглі індуси тікали від мене щоб не вчити нічого нового і сидіти в теплому болоті старих технологій..

 

Ну це твоє власне трактування їх мотивів.......  ;)

Link to comment
Share on other sites

Не лише працював, але трохи крутився серед них........... Поперше індуси - це цілий світ.......... Там між різними групами відмінності не меньші чим у різних націй європи.......

По друге я їх питав чому так поводять себе на проектах коли бухав з ними........ Відповідь була десь як Chorn описав...........

я працював з компанією де є індуси і українці. скажу що у Українців набагато більше ініціативи.
Link to comment
Share on other sites

я працював з компанією де є індуси і українці. скажу що у Українців набагато більше ініціативи.

 

Я б сказав би по іншому........ українці набагато дешевше цінують свою ініціативність.......

Link to comment
Share on other sites

Я б сказав би по іншому........ українці набагато дешевше цінують свою ініціативність.......

індуси просто попко копі пастєри.

 

нє траплялися індуси мені гарні. але то вже ті що пройшли американську школу. ті шо з Індії то кошмар

Link to comment
Share on other sites

індуси просто попко копі пастєри.

 

нє траплялися індуси мені гарні. але то вже ті що пройшли американську школу. ті шо з Індії то кошмар

 

а мені траплялись дуже творчі, open minded індуси.......... 

Link to comment
Share on other sites

Я б сказав би по іншому........ українці набагато дешевше цінують свою ініціативність.......

ініціативність добре, коли ти є власником бізнесу,

ти можеш цінити свою ініціативність дуже дорого, ось тільки хто тобі за неї заплатить?

Link to comment
Share on other sites

ініціативність добре, коли ти є власником бізнесу,

ти можеш цінити свою ініціативність дуже дорого, ось тільки хто тобі за неї заплатить?

+100500.

але то тимчасово, згадаємо 2009 коли всі сиділи на роботі і трусилися шоб не вигнали

Link to comment
Share on other sites

про те і мова

так що, індуси поводять себе розумно - тихо спокійно заробляти на хліб з маслом тут і зараз, та не рвати жопу за світле майбутнє, або за прибутки дяді :) :)

Link to comment
Share on other sites

так що, індуси поводять себе розумно - тихо спокійно заробляти на хліб з маслом тут і зараз, та не рвати жопу за світле майбутнє, або за прибутки дяді :) :)

проблема не тільки в тому, якщо ти сидиш на місці і робиш рутіну з дня на день у айті ти застаріваєш. і роботу знайти буде складніше і ніякого росту не буде

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...