Перейти до змісту

Взнав що ІТ індустрія


www

Recommended Posts

ініціатива буває різна - я не казав про те що треба ібошити по 12 годин в день. а ініціатива може бути - давайте переведено софт на контейнери, мікроскрвіси. зробимо сервіс бас та таке інше. працювати над резюме.
Link to comment
Share on other sites

ініціатива буває різна - я не казав про те що треба ібошити по 12 годин в день. а ініціатива може бути - давайте переведено софт на контейнери, мікроскрвіси. зробимо сервіс бас та таке інше. працювати над резюме.

 

індуси звикли за подібні рацпропозиції отримувати відповідне бабло............

Link to comment
Share on other sites

ніхто в айті за таке додаткове бабло не платить.

 

Платять у вигляді підвищень по роботі......... можна також власний бізнес для цього замутити......... є варіанти........

 

а наші це віддають затак..........

Link to comment
Share on other sites

Платять у вигляді підвищень по роботі......... можна також власний бізнес для цього замутити......... є варіанти........

 

а наші це віддають затак..........

що віддають? як воно не знало чогось і розібралося то є навчання.

проблема в тому що наші кулібіни розбираються самі а індуси вчать то шо до них зробили інші.

 

а підвищення дають не просто за вивчення нової технології а за успішне втілення проекту.

 

за таке дають тім лідів, архітекторів і так підвищення зп і бонуси.

 

а взагалі всі хочуть уже готових спеців яких на ринку досить. ніж когось навчати - дешевше вже найняти нового.

 

власний бізнес до того ВЗАГАЛІ немає значення. власний бізнес то ризик і багато пахоти за ніщо.

Link to comment
Share on other sites

єдине де віддають за так - це робота що не веде до розвитку резюме.

наприклад ти програміст - а на тебе вішають багато комунікацій і проджект менеджмент. воно тобі не всралося часу вижирає до чорта і не веде нікуди. ти втрачаєш кваліфікацію а хтось зверху відпочиває поки ти робиш їх роботу.

Link to comment
Share on other sites

Грамотные компании к каждой группе проджект менеджера или скрам мастера назначают, чтобы люди не отвлекались на пинки, ремайндеры и бамбуковые палки. 

Ходит чел в пробковом шлеме и палкой лупит отстающих, в конце спринта заставляет наркоманов на бэклог груминг собраться и все таки закончить задачу:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну да, но эти скрам мастера как правило технически неграмотные а общаться на технические темы с руководством и другими командами кому то надо..

Грамотный скрам со знанием процесса и программирования на вес золота, примерно как тестер с навыками скриптинга и структурным мышлением.

Link to comment
Share on other sites

Грамотный скрам со знанием процесса и программирования на вес золота, примерно как тестер с навыками скриптинга и структурным мышлением.

на кой хрен програмеру становится скрамом? это тупик,ошибка.
Link to comment
Share on other sites

Ты не понял. Скрам с навыками программирования а не наоборот. Я например менеджер. Я умею и скрам и пмп и скрипты и машинный тестинг и на джаваскрипте умею и на питоне могу. И линукс сервер подниму если надо. Но делать это каждый день у меня мозг взорвётся. Не мое это. Но использую эти знания практически каждый день, чтобы понимать куда кого послать и как лучше все организовать
Link to comment
Share on other sites

Ты не понял. Скрам с навыками программирования а не наоборот. Я например менеджер. Я умею и скрам и пмп и скрипты и машинный тестинг и на джаваскрипте умею и на питоне могу. И линукс сервер подниму если надо. Но делать это каждый день у меня мозг взорвётся. Не мое это. Но использую эти знания практически каждый день, чтобы понимать куда кого послать и как лучше все организовать

угу, и давно ты собеседования проходил?
Link to comment
Share on other sites

Ты не понял. Скрам с навыками программирования а не наоборот. Я например менеджер. Я умею и скрам и пмп и скрипты и машинный тестинг и на джаваскрипте умею и на питоне могу. И линукс сервер подниму если надо. Но делать это каждый день у меня мозг взорвётся. Не мое это. Но использую эти знания практически каждый день, чтобы понимать куда кого послать и как лучше все организовать

 

Зараз все можна зробити скриптами............. Лінукс сервера піднімати також........ 

Link to comment
Share on other sites

угу, и давно ты собеседования проходил?

 

Я навіть не уявляю як зараз проходити співбесіду...... з 2005 роботи не міняв......... якщо виженуть то мабуть вже в утиль..............

Link to comment
Share on other sites

Зараз все можна зробити скриптами............. Лінукс сервера піднімати також........

Aws linux servers поднимали летом. Наскриптовались до одурт. Впрочем было интересно
Link to comment
Share on other sites

Я навіть не уявляю як зараз проходити співбесіду...... з 2005 роботи не міняв......... якщо виженуть то мабуть вже в утиль..............

Ничего не изменилось. Под задачу берут человека который шарит в нужном продукте. Список сторонних скиллов которые не нужны вызывают головную боль. Аджайл это прежде всего идеальное попадание в задачу. Знакомый сишник. Тоже 10 лет на одном месте просидел. Ушёл в главный кампус ммикрософта. Потому что им нужен был сильный сишник а не индус который слышал о ста языках и все в резюме записал
Link to comment
Share on other sites

Ничего не изменилось. Под задачу берут человека который шарит в нужном продукте. Список сторонних скиллов которые не нужны вызывают головную боль. Аджайл это прежде всего идеальное попадание в задачу. Знакомый сишник. Тоже 10 лет на одном месте просидел. Ушёл в главный кампус ммикрософта. Потому что им нужен был сильный сишник а не индус который слышал о ста языках и все в резюме записал

10 років....... у мене вже майже 20 років  :fp1:

 

та скоріш за все якщо доведеться шукати роботу - то я розберусь та знайду як себе правильно презентувати.............  

або може просто якийсь власний проект замучу...... однозначно щось робитиму,........ просто сидіти склавши руки не буду........

Link to comment
Share on other sites

Я навіть не уявляю як зараз проходити співбесіду...... з 2005 роботи не міняв......... якщо виженуть то мабуть вже в утиль..............

советую попробовать. чтобы потом не метаться если что. будет больно да, но это полезная боль
Link to comment
Share on other sites

Ничего не изменилось. Под задачу берут человека который шарит в нужном продукте. Список сторонних скиллов которые не нужны вызывают головную боль. Аджайл это прежде всего идеальное попадание в задачу. Знакомый сишник. Тоже 10 лет на одном месте просидел. Ушёл в главный кампус ммикрософта. Потому что им нужен был сильный сишник а не индус который слышал о ста языках и все в резюме записал

сишник на одном месте 10 лет - очень востребовано. главное по профессии.
Link to comment
Share on other sites

ну так Aws це зараз стандарт як би

пох где разворачивать.

 

я работу поменял недавно. IoT + ML + Data - все очень вкусное. было несколько предложений выбрал чуть меньше денег.

 

до этого тоже менеджером на проекте гнил 10 лет+... бесполезное время. но хоть в штаты переехал.

Link to comment
Share on other sites

Мне секьюрити нравится. Готовлюсь к сертификации. Может тоже скоро менять работу буду

Год назад продавался на директора в универе. Понятно было что возьмут чёрного или бабу. Постебался в свое удовольствие. Как я и предполагал взяли чёрного. Он год нихера не делал, развалил все что ещё работало и слился куда то дальше.

Link to comment
Share on other sites

советую попробовать. чтобы потом не метаться если что. будет больно да, но это полезная боль

 

Не хочу........ боляче мені вже не буде........ є подушка нормальна, а також готовність до аскетизму............  Якщо виженуть то сяду тоді подумаю що мені далі робити............... 

Link to comment
Share on other sites

проблема не тільки в тому, якщо ти сидиш на місці і робиш рутіну з дня на день у айті ти застаріваєш. і роботу знайти буде складніше і ніякого росту не буде

 

проблеми потрібно вирішувати по їх наявності, а не шукати пригоди на свою сраку :), напевно так індуси і живуть

 

 

ініціатива буває різна - я не казав про те що треба ібошити по 12 годин в день. а ініціатива може бути - давайте переведено софт на контейнери, мікроскрвіси. зробимо сервіс бас та таке інше. працювати над резюме.

в нашому світі найкраща ініціатива  - це здоров'я та гроші :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...