Перейти до змісту

Мудачук добігався


Citizen UA

Recommended Posts

35 minutes ago, Silentio said:

Я токо одного не понял, Зе его так пугает, что обменять хочет на наших пленных или он серьезно???

це він так тисне на мудачука, щоб все розповів та повзав перед Зе на колінах, мабуть, Зе колись на корпоративах перед мудачуком....

Link to comment
Share on other sites

Вроді як ЗЕ хоче від Мудачука добитися показів на Кнура, щоб засадити останнього за грати. Йому здається, що все несприйняття переговорів та критика дій іде саме від порохоботів. Ідійот не розуміє, що нічого, окрім розколу проукраїнської частини суспільства, то не дасть.

Link to comment
Share on other sites

Засадити Кнура  - свята справа, але вже після перемоги. Щодо того, що зелепні будуть міняти Мудачука, як вичавлять з ноього всю інфу про підкилимні тьорки і зради Жмурука, то це перше, що спало мені на  думку, як його затримали. Але ж нах цей збитий льотчик хуйлу, щоб він його міняв? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Citizen UA said:

Засадити Кнура  - свята справа, але вже після перемоги. Щодо того, що зелепні будуть міняти Мудачука, як вичавлять з ноього всю інфу про підкилимні тьорки і зради Жмурука, то це перше, що спало мені на  думку, як його затримали. Але ж нах цей збитий льотчик хуйлу, щоб він його міняв? 

Так отож....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...