Перейти до змісту

Ну що, відпралять Бору у відставку? UPD: Трасс відправлять у відставку до Різдва? UPD:Так виглядає, що відставка буде скоріше....


tom_cat

Recommended Posts

Які прогнози?

Якщо відправлять - для нас це погано. Значить пронімецьке лоббі в Британії одержало перемогу....

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Бора встояв.

Але вже не в одному джерелі читала - то не надовго. З ним буде, як з Мей - буде змушений подати у відставку.

Пишуть, можливо восени.

Link to comment
Share on other sites

Укі, Ви якісь не послідовні.

Прочитайте перший пост - я вболівала за Бору. 

І хвилююся, щоб він не пішов добровільно за пару місяців, як Мей. Ферштейн?

Link to comment
Share on other sites

Ну, там, де Ви не любите. В поганих тєлєгах. 

Таке. Але часто погані новини вони повідомляють першими.

Хоча для нас вихід Польщі з ЄС - то якраз добра новина.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Міністри охорони здоров’я і фінансів Великої Британії – Саджид Джавід та Ріші Сунак – у вівторок одночасно заявили про відставку через незгоду з діями чинного прем’єр-міністра, лідера Консервативної партії Бориса Джонсона.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Ми (Консервативна партія), можливо, не завжди були популярні, але компетентно діяли в національних інтересах. Над жаль, за нинішніх умов, громадськість вважає, що ми ані те, ані інше",  – написав у листі з проханням про відставку Джавід.

Звертаючись до Джонсона, колишній міністр охорони здоров’я заявив, що "для нього зрозуміло, що ситуація не зміниться за вашого керівництва, тому ви теж втратили мою довіру".

Схожі аргументи виклав у своєму листі й Ріші Сунак: "Громадськість справедливо очікує, що уряд діятиме належним, компетентним і серйозним чином. Вважаю, що за ці стандарти варто боротись, і саме тому я йду у відставку".

Міністри не конкретизували приводу для відставки, але вона відбувається на тлі чергового внутрішньополітично го скандалу у Великій Британії, до якого побічно причетний прем’єр Джонсон.

https://t.me/truexanewsua/53102

image.png.760df8fa679ea679e9ea3534d7e7fe50.png

Пишуть, що перший пакистанець, другий індус з Африки. Інша версія - обидва - етнічні пенджабці.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Короьше - кацапи заходять через імігрантів. Хрєн хабар в Афгані чи Африці відслідкуєш...

Так що слухи про осінь не такі вже безпідставні

 

Link to comment
Share on other sites

Боря Джонсонюк - рулить! А у відставку з поста прем'єра йде у жовтні

Quote

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон призначив новий кабінет міністрів, повідомляє ВВС.«Призначено повний склад британського кабінету міністрів», - пише у Twitter журналіст Кріс Мейсон.

Борис Джонсон пішов у відставку з поста лідера Консервативної партії, та очільника уряду.Лідерська гонка у британських консерваторів відбудеться цього літа. Нового прем’єр-міністра буде призначено в жовтні.

Відставці передувала розмова Прем'єр-міністра розмовляв з Гремом Брейді  (головою Комітету консерваторів 1922 року), під час якої Джонсон погодився піти у відставку вчасно, щоб новий лідер був обраний на конференції в жовтні.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Citizen UA said:

Доїплися до якоїсь херні, щоб Борю у відставку відправити. Натомість, призначать якогось лібераста, на кшталт Шольца.

Такий він, західний світ зараз

Link to comment
Share on other sites

Не знаю как раньше, но с 20 века британские тори - это ядовитое кубло змей, причем как только появляется реальный лидер а ля Черчиль или Тетчер, его тут же пытаются утопить свои же.  Шоб не высовывался из болота безликих примитивных серых личностей. В 21  веке эти тенденции только усилились, разбавив болото англосаксонской серости разными цветными представителями бывших колоний. От одного словосочетания негр-консерватор меня охватывает истеричесий хохот :fp1:

Удивительно, что Боря еще продержался так долго... Яркая, неординарная личность! Большой респект ему! Конечно, резко политика Британии по отношению к Украине не изменится, все таки это общая политика тори. Но того энтузиазма, тех необходимых в чрезвычайных условиях быстрых и решительных действий, имхо, уже не будет. Как и не будет их и в отношении продвижения идеи украино-польско британского союза, поставок вооружений Украине и пр...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Citizen UA said:

Доїплися до якоїсь херні, щоб Борю у відставку відправити. Натомість, призначать якогось лібераста, на кшталт Шольца.

Премьером после Бори скорее всего будет или министр обороны Воллес или министр ин.дел Лиз Траст. Они не отнюдь либерасты, но харизмы Бори и его глобального мышления у них нет и близко.

Змінено користувачем Silentio
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Uki said:

Такий він, західний світ зараз

У якийсь момент Західний світ звернув не туди. Десь у епоху хіппі оця ліберастія почалася, мабуть. Є слабкі сподівання, що хуйло їх приведе таки до тями,  а якщо ні, то китайози з муслімами таки порвуть порвуть усіх, як тузік грєлку

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Silentio said:

От одного словосочетания негр-консерватор меня охватывает истеричесий хохот :fp1:

 

Привіт громадянам міжнародних вод :smiley15:

На ту фразу я зафейспалмив бо майже відразу згадав оце чмо

:fp1:

 

gettyimages-1176041042_custom-4d6da43db2a34e84a1c5633987b25770011bb495.jpg

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Citizen UA said:

Та да. А у Конгресі США є такі? :D

Серед конгресменів може і є, а от серед сенаторів-респів, здається, зараз нема жодного. А от років 5 тому був один. Так страждав. Так старждав :D

https://www.youtube.com/watch?v=24dK172lmmE

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Привіт! :smiley15: Чому міжнародних? Я вже давно дрейфую в територільних. Навіть подумую тут третє громадянство узяти. А шо! Мене тут не зобіжають, а свободи стільки, скільки вже давно нема в Гамериці

А головне людей майже не зустрінеш, як для того не зробиш надсузиль :D

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Uki said:

Де це така краса? Десь в джунглях південної америки?

Нє, зовсім в іншому напрямку. Micronesia - Федеративні острови, тобто штати :D

Аж 607 штук, це без тих які безлюдні в які час від часу затплюються океаном.

ТІки до клімату тре звикати - цілий рік 27-30 плюс та вологість шалена. Хоча через постійний океанський бриз цього майже не відчуваєш. Я вночі часто сплю на вулиці в гамаку B-)

Link to comment
Share on other sites

А Зельц, як трохи має розуму повинен восени взяти Бору на добрий гонорар до себе радником, бо його ці сколопєндри афро-індуїстські навіть з партіі вигнати хочуть :fp1: О темпора, о морес! БІдолашна Британія...

Я вчора угорав від парлельного опитування від ТВ голосу Америки щодо відставки Борі в Лондоні і Києві. Це прсото пісець! Я не кажу про різну оцінку, навіть зовнішній вигляд сучасних бритів і киян! В Лондоні наприклад одна немита, нечосана бабіща а ля Мізері, чи то лесбійка, чи то прєсталєлая феміністка аж плювалася в камеру: скіки можна терпіти цього клоуна, він такий-сякий, таке верзе, така тварюка. І тут же модна, молода красива киянка - щирі слова подяки за його позицію по УКраїні, і жіноче захоплення - "він такий Буся" :D

Блять, всі брити злі, похмурі, на пиках напис - за що я люблю це життя :weep:, і - різкий контраст - приязні, охайні, розумні кияни  - і це при тому, що в УКраїні триває страшна війна, а ці люди щодня ризикують отримати кацапські ракети на свої голови....

Нажаль того матеріалу не побачили брити.... Імхо їм було б корисно...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Silentio said:

Нє, зовсім в іншому напрямку. Micronesia - Федеративні острови, тобто штати :D

Аж 607 штук, це без тих які безлюдні в які час від часу затплюються океаном.

ТІки до клімату тре звикати - цілий рік 27-30 плюс та вологість шалена. Хоча через постійний океанський бриз цього майже не відчуваєш. Я вночі часто сплю на вулиці в гамаку B-)

Та да, трохи спекотно. Я б з океану не вилазив би..... А живеш, дрейфуючи, чи знайшос там собі місце на березі де пристати?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Uki said:

Та да, трохи спекотно. Я б з океану не вилазив би..... А живеш, дрейфуючи, чи знайшос там собі місце на березі де пристати?

Так і я не вилажу. Хоча останні місяці часу мало, просять допомагати в старій конторі, з огляду на те чим вони тепер займаються - не міг відмовити. А дім вже давно, із самого початку тут. Орендую. Бо купляти стрьомно. Острів під час приливу на четверту частину затоплює. А як рівень океану реально підніметься із цим глобальним потеплінням - то жити доведьтся під водою :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Silentio said:

Нє, зовсім в іншому напрямку. Micronesia - Федеративні острови, тобто штати :D

Аж 607 штук, це без тих які безлюдні в які час від часу затплюються океаном.

ТІки до клімату тре звикати - цілий рік 27-30 плюс та вологість шалена. Хоча через постійний океанський бриз цього майже не відчуваєш. Я вночі часто сплю на вулиці в гамаку B-)

Павуки є?

Link to comment
Share on other sites

  • tom_cat changed the title to Ну що, відпралять Бору у відставку? UPD: Трасс відправлять у відставку до Різдва? UPD:Так виглядає, що відставка буде скоріше....
×
×
  • Створити...