Перейти до змісту

До Києва їдуть три "голубі миру".


tom_cat

Recommended Posts

Особливо епічно це виглядає на фоні сьогоднішньої інформації про заборону поставок леопардів.

https://www.facebook.com/evgeny.istrebin/posts/pfbid02gShD3VbScrVZQYTLTUf7BZuXrDvxApPJVkUYKZZneZvcKpiZqWehcXHCv3FrMZ6sl

Evgeny Istrebin
22 хв  ·
Bild сообщает что с визитом в Украину собрались Шольц, Макрон и Драги.
Что эти селфи туристы намерены тут делать кроме фотосессии пока не ясно.
Притащить ещё и Драги за компанию, была идея Макрона.
Чего Шольц решил приперется это понятно. Рейтинг падает. Нужны красивые фото и громкие заявления.
Естественно первое что приходит на ум,  что эти голуби мира будут предлагать сдать территории и сохранить лицо хуйло, ну а в замен дадут каких-то денег что бы мы смогли протянуть некоторое время.
Нужен ли этот визит Украине ? - не знаю. Смотря с чем они решат пожаловать.
В любом случае было бы идеально "стулья утром - деньги днем" , перефразирую " сначала поставки тяжелого оружия - а только потом фотосессия "

Link to comment
Share on other sites

Ну, ось. Це ТГ канал радника міністра внутрішніх справ Віктора Андрусіва.

https://t.me/victor_andrusiv/371

За моєю інформацією Макрон, Шольц і Драгі везуть нам кандидатство в ЄС і... прохання повернутися в переговорний процес з путіним.
 
І, думаю, не спроста цей візит саме після Раммштайну та різкого зменьшення постачання ЄС газом, яке неможливо перекрити нічим.. Щоб ЗЕ оцінив епічний "масштаб" запропонованої допомоги і те, що воювати фактично буде нічим, а зиму на реверсі можна і не перезимувати....
 
Тут ще Інтрудер пише (Міха Чаплига). Я далеко не у всьому з ним погоджуюся, але по даній ситуації з більшістю згідна. 
Даю тільки посилання.
 
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Citizen UA said:

Чаплига гнойний тридварас на підсосі у мудачука йде нахуй зі старту. Рамштайн ніби то непогано для нас пройшов. Дають, що просимо. 

Арти мало дають.

Link to comment
Share on other sites

Ну, про що я і писала....

Тобто Захід активно роззброював Україну, згідно договорів про обмеження ракет великого і середнього радіусу дії ми їх мати не можемо, кацапи будуть планомірно руйнувати Україну, запускаючи ракети десь з Каспію, а в європідарів та і штатів бач обмеження...

https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/16/7352944/

Макрон визнав існування обмежень на постачання певної зброї Україні

ЧЕТВЕР, 16 ЧЕРВНЯ 2022, 20:00

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tom_cat said:

а от це піздьож. ті ж 777 - багато вже навчені.

То генерал Міллі бреше?

-----------------

Марк Міллі заявив, що робиться все, про що просить Україна, і навіть більше. 

 

"[Українці] просили 10 дивізіонів артилерії — було доставлено 12 дивізіонів артилерії. Просили 200 танків — вони отримали 237 танків. Просили 100 БМП — отримали 300. Ми поставили, грубо кажучи, близько 1600 систем протиповітряної оборони та близько 60 000 снарядів протиповітряної оборони. Коли я кажу "ми", я маю на увазі міжнародну спільноту… Підсумок — і я можу перерахувати весь список — це все, про що просив генерал Залужний" — підкреслив Міллі. 

 

Link to comment
Share on other sites

Я більше вірю Рєзнікову. Пошукайте в гуглі - він не раз публічно озвучував потреби. І не тільки він. Пошукайте про яку кратність переваги кацапської арти пишуть наші (10-20 разів). 

0 тис снарядів - то на скільки днів війни. 237 танків і 300 БМП проти тисяч кацапських? Ріаллі?

Амери для свого електорату мцсять розказувати, що вони ахуєнні.

Link to comment
Share on other sites

Маячня зелепнів про 300 хаймарсів? Їх всього 500 у світі є. Наразі, навчено 60 військових для роботи на хаймарсах. Екіпаж 3 чол. 10 дали. Очвидно, що дадуть ще 10 найближчим часом  

Link to comment
Share on other sites

Рєзніков після Рамштайну-3

Quote

Україна отримає якісне постачання зброї в результаті третьої зустрічі у форматі "Рамштайн", але всі їх озвучувати не можна. Про це написав у Facebook міністр оборони Олексій Резніков.

"Ключове: постачання будуть. Якісні постачання. Але не все можна озвучувати вже зараз. Все буде пізніше", – написав він.

Резніков також подякував партнерам України, зокрема голові Пентагона Ллойду Остіну, міністру оборони Великої Британії Бену Воллесу, міністру оборони Польщі Маріушу Блащаку та іншим.

 

Link to comment
Share on other sites

Внєзапна!

До києва приїхав Борис Джонсон. Певно проконтролювати, щоб ЗЕ часом не прогнувся перед шайзе педерастен і не пішов заглядати в очі хуйлу! :dance3:

Картинка епічна! 

image.png.0cef184b79093a10330498b1cc75c46d.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...