Перейти до змісту

Красівоє.... :)


tom_cat

Recommended Posts

По ідеї там мав бути мем на основі картини "Перехід Суворова через Альпи", якщо не помиляюся.

Зараз вже не знайду - не пам'ятаю, в кого я її бачила.

Чому двіжок форуму б'є вставлені зображення (не посилання) я х з.

 

Link to comment
Share on other sites

  • tom_cat changed the title to Красівоє.... :) Відновила картинку. Дивіться, поки знову не щезла.
10 hours ago, tom_cat said:

 

Чому двіжок форуму б'є вставлені зображення (не посилання) я х з.

 

Це не зображення, а якраз посилання на зображення.Судячи по адресі - фейсбук, що саме по собі супер нестабільно і може бути видалено в будь-який момент

Link to comment
Share on other sites

Ніт. Я вставляю через коаіювати картинку - вставити.

Копіюю не посилання, а саме зображення.

При чому в даному випадку картинка в джерелі, звідки я її взяла - на місці.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • tom_cat changed the title to Красівоє.... :) Відновила картинку за рекомендаціями Спартака, а вона знову щезла... Зробіть щось!

З самого початку в першому посты я картинку вставляла не через копыювання посилання на ФБ, а через копыювати ЗОБРАЖЕННя - вставити ЗОБРАЖЕННЯ.

Коли воно пропало за кылька дныв, я выдкрила тут дискусыю ы Ви порекомендували: "

Зантажити на комп'ютер/планшет/смартфон, а тоді скористатись кнопкою "додати файли"

Щоб додати прямо в тіло допису - там буде червоним insert". Я поредагувала стартовий пост ы вставила зображення згыдно Ваших рекомендацый. Через якийсь час зображення знову пропало.

Втретэ я всьавила його вже не в стартпост, а в кынцы треду, знову згыдно Ваших рекомендацый. Подивимося, скыльки воно проживе тепер.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...