Перейти до змісту

Правильне застереження.... Для тих, хто каже - після перемоги все буде по-іншому.


tom_cat

Recommended Posts

https://www.facebook.com/gennadiy.druzenko/posts/pfbid0VdmyGZrXJpS2RMP6VuCoAsygPHJqiEaiJKAAG5zh2Rvgtqe4pmHcMSgGEy9Dx2Stl?__cft__[0]=AZUyegEaubGwExBIEbhVXrij2Q8dcuBm6qCsz2_gSHQ1E3pEa6Lo3TRdI4uybPCjqScQpDU1nqT9l_ycgs4DYuBpU7hpOoiJu8va29scAwOQkYcpJ458rigsxJH0ynWTPF34KGOzSpi-FDgSoBDWPl9avOvuLMsrMibB0OKoLvrLEQ&__tn__=%2CO%2CP-R

ЧИМ МИ НАПОВНИМО НАШУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ?
Я абсолютно певен, що Україна покликана стати Америкою ХХІ століття – країною свободи та можливостей. Чи стане – питання відкрите. І відповідь на нього залежить від кожного з нас.
Те, що ми раніше чи пізніше переможемо росіян, для мене (як і для більшості українців) наразі зрозуміло. Незрозуміло, у що вилʼється наша перемога. Врешті-решт Ленін, Сталін, Мао, Фідель, Кім Ір Сен та й Путін врешті-решт ґрунтували свою легітимність саме на перемогах. Чим сильніший та підступніший був ворог, тим тривкішою та непохитнішою була легітимність. Переможців, мовляв, не судять. І саме тому, що "переможців не судять", переможці нацизму повертались у сталінські табори...
Тому вже сьогодні ми маємо думати, чим наповнити нашу незалежність, яку ми виборюємо такою дорогою ціною. Вже сьогодні ми маємо критикувати "переможців", коли віримо, що вони роблять дурниці чи розкрадають країну під жовто-блакитним прапором та патріотичними гаслами. Вже сьогодні ми маємо плекати наступних політичних лідерів, які напевно мають народитись у вирі цієї війни. Не тому, що Зеленський хороший чи поганий (його точно є за що поважати і сьогодні очевидно, що 2019-го українці зробили найкращий вибір з усіх тих, які були реалістичними на той час), а тому, що так працює демократія.
Саме про це моя довга Дмитро Тузовва з Дмитро Тузов, яку ми прGlory Grandмʼяті Glory Grand, нашої "Сімби", Ольги Сімонової...
 
 
Це ж на ютуб.
 
Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...