Перейти до змісту

Ну що - розмін?


tom_cat

Recommended Posts

"Зима замедлит всякую активность на поле боя для всех сторон… Это выгодно для всех сторон", - заявил Резников....

Бу-га-га! Ми потім цю "вигоду" кров'ю відкашлювати будемо....

 

The New York Times: "Председатель Комитета начальников штабов ВС США генерал Марк Милли призвал к дипломатическому урегулированию конфликта, в то время как советники Джо Байдена утверждают, что говорить о переговорах пока рано"...

ЕС: Решение о прекращении огня в Украине должен принимать Киев, если решение будет принято, ЕС готов оказать содействие, сообщил журналистам в Брюсселе высокопоставленный европейский источник...

Politico сообщает, что на октябрьской закрытой встрече НАТО в Брюсселе глава Пентагона Ллойд Остин сказал, что не видит вариантов присоединения Украины к Альянсу в краткосрочной перспективе.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Тут Інтрудер теж питання задає.

 

Сообщение РФ: «Срок вывода — трое суток. Количество выведенного личного состава — 20 тысяч. Это филигранный маневр»...

Сообщения РФ и УА ранее - от 20 до 40 тыс.

1. КАК вы визуально и практически представляете себе "эвакуацию" 20-40 тыс живой силы... с обозом и техникой? Не стесняйтесь... рисуйте... ))))))))))))))))))))))))))))))))))) С учетом логистики на сегодняшний день...

2. Сколько ракет мы пускали по мостам при переправе по ним 100-200 чел с 3-4 транспортерами.... ЧТО БЫЛО В ЭТИ 3 дня? ))))))))))))))))))))))

3. Что было бы с отступающими под натиском войсками РФ? А что есть? ))))))))))))))

Ах да... вы сохраняете тишину? Это же не договорняк под заморозку и переговоры!!!!!!!!? ))))

Link to comment
Share on other sites

Тут і Подоляк не витримав і погано пише...

"Еще раз о "компромиссах"… Что такое "мирное решение"? Это когда Украине предлагают рассчитаться своими территориями за тысячи уже убитых украинцев и уничтоженную инфраструктуру. То есть за все платит Украина, а Россия вообще не отвечает за военные преступления. "Суперсправедливость", - написал Подоляк.

Link to comment
Share on other sites

Ну і ще трохи Чаплиги...

 

Просто спросите себя:
1) Что с Крымом? Сухопутный пояс? Континентальный путь... Вода... логистика...
2) Что с ОРДЛО и даже больше...
3) ЧТО С ДОЛГАМИ УКРАИНЫ?????????????????????????????????????
4) ЧТО С ГОССОБСТВЕННОСТЬЮ УКРАИНЫ??????????????????????
5) Что в аграрном секторе?
6) Что с портами и доступом к морю?
7) Свет попробуйте включить и слить воду в туалете...
8) ЧТО СО СВЕРХДОХОДАМИ РФ благодаря "санкциям"?
9) Что с инфраструктурой и экономикой...

РФ тоже не стоит сильно радоваться... там ЖОППА... но все геополитические цели они достигли... Украина же лишь повод...

Простите за холодный душ... Но в победы можете записать:

1) Долг страны ПАРТНЕРАМ - 104% ВВП...
2) Изгнание врага с 4х регионов... (ложные цели)...
3) Укрепление КНДР в стране )))

 

1) Что там с дефолтом в РФ? Вам напомнить ЭЙФОРИЮ весны? И как на меня вызверялись, когда я шел против "струи" в ВАШИ МОЗГИ?
2) Что там с беседами про РЕПАРАЦИИ? Тихо... бля... А напомнить, как на меня вызверялись, когда я шел против "струи" в ВАШИ МОЗГИ?
3) Что там с беседами про КОНТИРУЦИИ? Тихо... бля... А напомнить, как на меня вызверялись, когда я шел против "струи" в ВАШИ МОЗГИ?
4) Что там с беседами про ГААГИ? Тихо... бля... А напомнить, как на меня вызверялись, когда я шел против "струи" в ВАШИ МОЗГИ?

ВАМ ТУПО ЕБУТ ХУЙНЕЙ МОЗГИ... а когда вы проснетесь вы ахуеете... особенно когда узнаете, что вы в долгах и вас нихуя нет даже из того, что было государственным и общественным ДО войны... и это был не Пу...
 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tom_cat said:

. Де гори трупів і поля побитої техніки.

Як мені ще в липні доповідали джерела, Київ розраховував отримати всю техніку з правого берега цілою і неушкодженою, а живу силу забрати в полон.... Це було  тоді умовою незнищення ВСУ херсонського угрупування.

Тоді, правда, Бідон ще вагався давати Україні F-16 та Атакамси, чи ні. Тепер, коли Вашингтон остаточно відмовив і в тому, і в іншому та у будь-якій зброї, що "може призвести до ескалації" вже апетити істотно зменшилися... Доводиться задовольнятися лише українським прапором над розтрощеним і пограбованим Херсоном, який тепер кацапи будуть постійно обстрілювати, просуваючись одночасно посиленим виведеними з херсонського котла добірними кацапськими вівйськами на Донабасі. Думаю, Залужний аж підстрибує від таких "радісних" перспектив...

Взагалі, те що зробили тепер амери, то як то кажуть не просто злочин, то ПОМИЛКА...причмоу фатальна, яка може істостно вплинути на подальший перебіг війни... Багатозіркові амеркианські генерали, які пророкували і небезпідставно визволення Криму до кінця літа 2023 року плюються від огиди щодо офісу Бідона. Думаю, що їх українські колеги роблять те саме...

А Зелю мені реально шкода. На його долю випало імхо вже більшо того, що звичайна людина може витримати, аби не впасити у відчай чи не поїхати дахом... Бо тягар відповідальності, який він несе величезний...І все ж таки я ще трохи сподіваюсь на ту його унікальну впретість, яка допомогла 24 лютого не сісти в люб"язно запропономаний Бідоном літак, а почати спротив.

Та ще більше Зелі мені жаль тих своїх земляків, яким ще треба буде пережити реально чи не найстрашнішу в їх житті зиму. Чи мо хто повірив Хуйлу, що в наслідок заморозки конфлікту і обіцянки Києва не вражати цілі в Криму та на Расії, він перестане острілювати вузли елегтрогенерації???

Там, до речі, вже не так багато і залишилось. Два три ракетних удари таких як у жовтні і Київ та інші мільйонники в повному блекауті...На невизначений термін.... Імхо саме це стало тим основним чинником, який змусив Банкову піти на "пом"ягшення перегворних позицій"...і що підло викорстали наші любі стратегічні партнери замість того, аби надати ракети великої дальності для унеможливлення кацапських ракетних ударів.

Link to comment
Share on other sites

Коли вилазить їбло Саллівана - жди біди...

До речі, де Сітізен? Тут у укрІПСОшників методичка змінилася. Вже нема тотального розгрому....

https://www.facebook.com/alexey.arestovich/posts/pfbid0ZjzYBp4w1fyMSV8CAsdqw2W5CWg4p7B4yQ14g3awvRaWLCTKfrhhdEb54z7MnxnCl?__cft__[0]=AZWHTQ20RsjfmrgrGPUuFsph2hk3Xa6qMBF90Ex3ughiTGAeB0Y1USrfUxbCcUr55ZI7PD_w54-6W4FxLTwELRlFdTDEINo36lLkFb98mYrODjKINwm-F-wZgyJ8dntRZ8Y&__tn__=%2CO%2CP-R

Олексій Арестович 

2 год  · 

- Успели выскочить, заразы.

Пленных немного, потеряшки в основном.

Но трофеев хватает.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, tom_cat said:

Коли вилазить їбло Саллівана - жди біди...

До речі, де Сітізен? Тут у укрІПСОшників методичка змінилася. Вже нема тотального розгрому....

Просто вирішив не втручатися у Ваш діалог із самою собою. Я щось писав про тотальний розгром? Арестовича не дивлюся, маячню ватного алкаша Чаплиги не читаю, висери кацапських телеграм-каналів не обговорюю. То що мені тут робити у черговому зрадойобському топіку? Краще я порадію перемозі ЗСУ над руснею і звільненню Херсону

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2022 at 7:50 AM, Citizen UA said:

Чергова сочна онолітега, тхне Тьомним Рицарєм, на пару з Легітимним. А так да - черговий "жест доброї волі", гуманізм і чєловєколюбіє змусили кацапів накивати п'ятами з Херсона. :D

То не Ваше? :wacko3:

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2022 at 12:09 PM, Citizen UA said:

До речі, Міллі сьогодні сказав, що Україна може використати зиму, коли стабілізується лінія фронту, для перемовин з кацапами. Як я розумію, він мав на увазі якийсь варіант "збереження їпла хуйла" при умові, щоб вони добровільно уїпали з України і не було подальших жертв і руйнувань. Дослівно:"скористайтеся цим шансом".  Але, він також сказав, що якщо Україна відмовиться від перемовин, то Штати і надалі будуть нас підтримувати. Як на мене, то Міллі занадто вірить у притомність і адекватність хуйла

Ця інформація зараз заграла новими барвами, чи не так? Типу, беріть те, що дають, бо і цього скоро не запропонують.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, tom_cat said:

Ця інформація зараз заграла новими барвами, чи не так? Типу, беріть те, що дають, бо і цього скоро не запропонують.

Я хз, що там у Вас грає барвами. Тим часом США схвалили чергове постачання зброї на 400 лямів

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tom_cat said:

Пишуть, що таки по Херсону був договорняк, який привіз Салліван. Тому дали вийти. Всі ці байки про обстріли переправ - то укр ІПСО дл я укр же народу, запущене владою, коли по мережі понеслася зрада, що кацапам дають вийти.

Ну і 700+ дохлих кацапів за вчора в зведенні генштабу ніяк не корелюються з "обстрілами переправ".

Та й спливаючих вниз за течією Дніпра дохлих кацапів також не спостерігається.

Так що договорняк і далі заморозка по Дніпру.

 

Link to comment
Share on other sites

До речі. Про те, що "розгром" то укрІПСО Картель писав ще вчора опівночі...

Легитимный верно отписал, что Офис Президента начал нагнетать и вбрасывать о боях, перемогах и тд. Только их задумка быстро вскрыли. Направлена она на внутреннего потребителя, чтобы никто Зе не обвинил в зраде.
Ну шум этой ночи и завтрашнего дня уляжется, а вот если реально Зеленский что-то обещал, то будем посмотреть, как он это выполнит.
Тогда и будет понятно, кинул или нет.
 
Link to comment
Share on other sites

Ну і від Картелю про договорняк:

по кулуарным договорнякам, Зеленский обещал США/Кремлю.
1. Начать переговорный процесс
2. Заморозка конфликта
3. Обсуждения, признания Крыма и ЛДНР
4. Федерализация Украины
5. Инвестиции РФ в Украину (в ОП это называют репарации, а в Кремле инвестиции). Цифра 100-300 млрд. долларов.

 

Побачимо, що з цього правда...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tom_cat said:

ПЕ-РЕ-МО-ВИ-НИ!

Мбгг! 

-------------

Україна не припинятиме звільнення своїх територій від окупантів. Жодних планів заморозити конфлікт не існує. Про це в ефірs Національного телемарафону заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

«Ми не можемо нічого заморожувати. Ми не холодильна камера. Ми маємо звільняти наші території незалежно від погоди, незалежно від пори року. Жодної зупинки ми пропускати не можемо, бо там наші люди, ми бачимо, як вони страждають», — повідомив він.

За його словами, завдання ЗСУ не змінилось і воно виконуватиметься і надалі: це звільнення українських територій від окупантів.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Citizen UA said:

Я хз, що там у Вас грає барвами. Тим часом США схвалили чергове постачання зброї на 400 лямів

І що там? ППО малої дальності з набоями з перероблених Стінгерів :fp1:

Це замість зпрошенихї Україною Петріотів... Хай Бідон засуне його собі в дупу!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tom_cat said:

Коли вилазить їбло Саллівана - жди біди...

 

Звикайте! Це найвірогідніший кандидат від демів на виборах 24 року :D

На випадок коли старий козел коні двине.

Одна приємна новина: здається Обісцяний дружбан Хуйла вже всьо. І на наступних виборах я врешті знову матиму можливість голосувати за нормального кандидата від респів. Ба більше, двоє із людей, з якими я працював у 2012 і 2016 роках теж мають намір балотуватися і як Бог дасть буду їм знову допомагати. Сподіваюсь, тоді Україні не доведеться випрошувати  конче необхідні їй сучасні наступальні озброєння і слухати полову від різних саліванів про перемовини з Хуйлом, чи хто там буде після нього.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tom_cat said:

Ну і від Картелю про договорняк:

по кулуарным договорнякам, Зеленский обещал США/Кремлю.
1. Начать переговорный процесс
2. Заморозка конфликта
3. Обсуждения, признания Крыма и ЛДНР
4. Федерализация Украины
5. Инвестиции РФ в Украину (в ОП это называют репарации, а в Кремле инвестиции). Цифра 100-300 млрд. долларов.

 

Побачимо, що з цього правда...

Нічого. Ніхто нічого нікому не обіцяв. Просто саліванчик "попросив подумати" над помяшенням переговорної позиції України. А щоб Зєлє краще думалось наступного дня БІдон заявив, що ні грей іглів, ні Ф 16, ні Атакамсів Україна не отримає. Хай зимою "зализує рани" на пару з кацапами :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Silentio said:

І що там? ППО малої дальності з набоями з перероблених Стінгерів :fp1:

Це замість зпрошенихї Україною Петріотів... Хай Бідон засуне його собі в дупу!

Петріотами по іранським дронам?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tom_cat said:

Ну і від Картелю про договорняк:

по кулуарным договорнякам, Зеленский обещал США/Кремлю.
1. Начать переговорный процесс
2. Заморозка конфликта
3. Обсуждения, признания Крыма и ЛДНР
4. Федерализация Украины
5. Инвестиции РФ в Украину (в ОП это называют репарации, а в Кремле инвестиции). Цифра 100-300 млрд. долларов.

 

Побачимо, що з цього правда...

Ну от... Вже лізе з усіх щілин. Видно саме це Салліван погодив з Патрушевим...

Генерал СВР:

Вчера впервые с начала военных действий в Украине президент России Владимир Путин получил «предложения мира».
Оно исходит от страны-посредника, но канал, который использовали для передачи и лица, участвующие в процессе, не вызывают сомнений в серьёзных намерениях стороны.
Более того,  Путину были переданы настоятельные рекомендации не отмахиваться от предложения, а "зацепиться за шанс", который ему может быть представлен и обдумать свои пожелания «в деталях» не меняя концепцию основных пунктов предложения.

--Россия выводит войска с оккупированных территорий и дает возможность ВСУ выйти к государственной границе.
--Крым выносится за скобки на семь лет.
--Россия получает гарантии не вступления Украины в НАТО в течении семи лет.
--Крым демилитаризованная зона полностью (только стрелковое оружие)
--Черноморский флот ВМФ России покидает Крым.
--Сухопутная граница России и Республики Беларусь с Украиной  демилитаризованная зона 100 км (от российских тяжёлых вооружений).
--Гарантии взаимного ненападения готовы зафиксировать и контролировать шесть стран.

--Приднестровье переходит под контроль Молдовы.


Сегодня и ближайшие несколько дней Путин будет обсуждать предложение.

 

Про репарації - ні слова. Ну і думаю - в комплекті з не вступом в Нато йде заборона озброюватися наступальною зброєю. Дозволять тільки "калаші". Ну і я так розумію вода в Крим буде гарантована. Як і сухопутний проїзд навить у випадку виведення військ. Практично те, що вимагав хуйло перед початком війни. Вода, дорога в Крим, визнання Криму, демілітаризація і Нато - ні...

 

Отака фігня, малята.

До речі, сьогоднішня цитата Остіна дуже добре лягає в цю канву:

Politico сообщает, что на октябрьской закрытой встрече НАТО в Брюсселе глава Пентагона Ллойд Остин сказал, что не видит вариантов присоединения Украины к Альянсу в краткосрочной перспективе.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Silentio said:

Звикайте! Це найвірогідніший кандидат від демів на виборах 24 року :D

На випадок коли старий козел коні двине.

Одна приємна новина: здається Обісцяний дружбан Хуйла вже всьо. І на наступних виборах я врешті знову матиму можливість голосувати за нормального кандидата від респів. Ба більше, двоє із людей, з якими я працював у 2012 і 2016 роках теж мають намір балотуватися і як Бог дасть буду їм знову допомагати. Сподіваюсь, тоді Україні не доведеться випрошувати  конче необхідні їй сучасні наступальні озброєння і слухати полову від різних саліванів про перемовини з Хуйлом, чи хто там буде після нього.

Так вроді пишуть - Камала перша в списку?

ІМНО Де Сантіс - найкращий варіант би був....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Silentio said:

Нічого. Ніхто нічого нікому не обіцяв. Просто саліванчик "попросив подумати" над помяшенням переговорної позиції України. А щоб Зєлє краще думалось наступного дня БІдон заявив, що ні грей іглів, ні Ф 16, ні Атакамсів Україна не отримає. Хай зимою "зализує рани" на пару з кацапами :fp1:

Ну, так я вказала джерело... :crazy: Але ватні канали теж часто зливають правдиву інфу. Не зручну ОП, яку провладні не опублікують, аж поки з усіх боків шкварчати не почне.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tom_cat said:

Так вроді пишуть - Камала перша в списку?

ІМНО Де Сантіс - найкращий варіант би був....

Камала імхо тупувата та попри суперліберальний імідж досить скандально-контроверсійна фігура. На посту віце преза нічим видатним себе не проявила, хіба шо тим шо виконувала кільканадцять хвилин обов"язки глави держави поки старому пеньку видаляли поліпа. А Джекі типовий хлопчик-відмінник з амбіціями мамонта та цинізмом плачущого крокодила. Піде по трупах так далеко, поки не отримає по носу від когось більш брутального, а з таким в демів наразі велики проблеми: скрізь чи старі імпотенти, чи кольорові ліваки та екзоти з лгбт.

До того ж в Джекі є великий козир :weep:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №595/2022

За значні особисті заслуги у зміцненні міждержавного співробітництва, підтримку державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію Української держави у світі постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня

САЛЛІВАНА Джейкоба — помічника Президента Сполучених номінованим кагдиШтатів Америки з питань національної безпеки

Ді Сантіс звісно наробив шуму на довиборах і певно очолить антитрампівську опозицію в партії, втім мої симпатії на боці цих, кого я знаю особисто і з ким працював, хоча як номінованим кандидатом буде саме ді Сантіс я звісно за нього голосуватиму, бо будь-хто аби не Трамп.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ну Ali(UA) - ФУПчик і колишній дописувач УА Політікс зараз у Флориді живе і дуже Ді Сантесом задоволений. Мої судження на цьому грунтуються. А так - да, нап мотрібен през респ, тільки не Трамп і не з МАГА.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Silentio said:

Як мені ще в липні доповідали джерела, Київ розраховував отримати всю техніку з правого берега цілою і неушкодженою, а живу силу забрати в полон.... Це було  тоді умовою незнищення ВСУ херсонського угрупування.

Тоді, правда, Бідон ще вагався давати Україні F-16 та Атакамси, чи ні. Тепер, коли Вашингтон остаточно відмовив і в тому, і в іншому та у будь-якій зброї, що "може призвести до ескалації" вже апетити істотно зменшилися... Доводиться задовольнятися лише українським прапором над розтрощеним і пограбованим Херсоном, який тепер кацапи будуть постійно обстрілювати, просуваючись одночасно посиленим виведеними з херсонського котла добірними кацапськими вівйськами на Донабасі. Думаю, Залужний аж підстрибує від таких "радісних" перспектив...

Взагалі, те що зробили тепер амери, то як то кажуть не просто злочин, то ПОМИЛКА...причмоу фатальна, яка може істостно вплинути на подальший перебіг війни... Багатозіркові амеркианські генерали, які пророкували і небезпідставно визволення Криму до кінця літа 2023 року плюються від огиди щодо офісу Бідона. Думаю, що їх українські колеги роблять те саме...

А Зелю мені реально шкода. На його долю випало імхо вже більшо того, що звичайна людина може витримати, аби не впасити у відчай чи не поїхати дахом... Бо тягар відповідальності, який він несе величезний...І все ж таки я ще трохи сподіваюсь на ту його унікальну впретість, яка допомогла 24 лютого не сісти в люб"язно запропономаний Бідоном літак, а почати спротив.

Та ще більше Зелі мені жаль тих своїх земляків, яким ще треба буде пережити реально чи не найстрашнішу в їх житті зиму. Чи мо хто повірив Хуйлу, що в наслідок заморозки конфлікту і обіцянки Києва не вражати цілі в Криму та на Расії, він перестане острілювати вузли елегтрогенерації???

Там, до речі, вже не так багато і залишилось. Два три ракетних удари таких як у жовтні і Київ та інші мільйонники в повному блекауті...На невизначений термін.... Імхо саме це стало тим основним чинником, який змусив Банкову піти на "пом"ягшення перегворних позицій"...і що підло викорстали наші любі стратегічні партнери замість того, аби надати ракети великої дальності для унеможливлення кацапських ракетних ударів.

«унікальна впертість» Зеленського проростає з його унікального інфантилізму. Він тупо відмовляється вірити у те, що цому не подобається. Спочатку він не вірив у реальність загрози, потім няк не міг повірити, що це повномасштабна війна. А як тільки до всіх дійшло, що загроза для них особисто у Києві реальна, вони зразу ж зламались і почали «переговорний процес», який вилився у переговори в Стамбулі 29 березня, де Зеля устами Арахамїії був готовий задовольнити всі довоєнні вимоги кремля ( позаблоковий статус, Крим виносимо за дужки на 15 років і т.д.)

Але оскільки ЗСУ і український народ на той момент завдали північному угрупуванню москалів неприйнятних втрат, то Зеля і ко задурно гівна наїлись, не дочекавшись кілька днів до втечі з противника. 

Зате, як тільки відійшла вода від горла (тобто москалі від Києва) отут вони показали себе огого! Ні кроку назад! всіх на мобілізацію! не ховайтесь за спідницями!  Лисого з 95 кварталу нагородити, інвалідів з армії не списувати, волонтерів - на контроль СБУ (бо нєхрен лізти, якщо держава не справляється із забезпеченням), всім невосторженим ЗМІ закрити рот, бо у ж нас війна!

А ті, хто криком кричав про загрозу дронів і необхіднісь готуватись до зими ще влітку - це іпсошники і агенти кремля!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

щодо народу і важкої зими - народ буде вихаркувати кров‘ю свою безвідповідальність за 30 років, яка дозволила створити повністю уєбанськв систему влади в Україні, яка нездатна вирішити навіть елементарні проблеми, не те, що форс-маєори у часи війни. 

Здавалось всі знають, що є 2 варіанти виживання держави під час війни:

1. всі на війну, економіку на військові рейки, безробітних - на оборонку ну і т.д.

2. Максимально лібералізувати все, що можна, для тих, хто не в армії, кордони відкриті, щоб безробітні і біженці могли виїхати, коротше кажучи, щоб всі, хто не зайнятий на війні могли самі про себе подбати і не висіли економічний і гуманітарним тягарем на шиї в держави (ізраїльський варіант)

 

1 й варіант нереальний бо влада занадто тупа і організаційно неспроможна для таких масштабних перетворень. Та й як тут «всі на війну» коли першим ділом своїх родичів за кордон повивозили, щоб їх бува війна не зачепила. То ж не якісь срані британські принци, які по Афганах воюють, тут родина серйозних людей, розуміти треба!

2й варіант теж без шансів, бо ж як кордон відкрити, то «вільний народ» повтікає. А позитивну мотивацію спробуй створи, тут же треба власний приклад подавати і, як мінімум, припиняти з бюджету пиздити. 

Короче: кордони закрити, своїх від армії відмазати, зброю клянчити в союзників, а власні бабки дати фітнес-тренерці. І не забути влаштувати маски-шоу в Довженко-центрі, бо кріпаки вкрай охуїли - їм бачте не сподобалось. що головою кіноцентру призначили кінолога. Там кіно і тут кіно, яких вам блядь реформ не хватає?! Це до речі вчора СБУшні маски-шоу були.

А, і зброю всю в населення вилучити, бо влада, коли було сцикотно, роздала, а тепер у них все під контролем, а у кріпаків зброї дофіга, так знову сцикотно може стати. Нє, треба вилучити, а якщо кацапи зайдуть, згвалтують і вб‘ють, то потім скаргу напишете. В ООН…

 

і найстрашніше, що народ це все хаває. Коли я казав цивільним в липні про важку осінь і зиму, то вони ржали і переконували мене, що ми візьмем Херсон за 2-3 тижні, а восени вийдем до кордону і Кримського перешийку. 100%, так в телємарафоні балакали…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...