Перейти до змісту

Ющенко привітав свого кума Порошенка з перемогою на виборах


ЦеDzip

Recommended Posts

:fp1:  :gigi:  :tu:


Третій президент України Віктор Ющенко привітав свого кума Петра Порошенка з перемогою на виборах президента.


Про це йдеться у його заяві, розміщеній на сайті Ющенка.


В ній Ющенко зазначив, що вибори були законними і демократичними та завершилися чистою перемогою.


"Домігшись демократичних виборів Президента, українці проголосували насамперед за Україну і мир на своїй землі. Новий Глава держави отримує надзвичайну відповідальність за здійснення цих прагнень людей і має небагато часу для досягнення перших здобутків", - написав Ющенко.


Він зазначив, що вперше всі області України підтримали одного політика.


"Це безпрецедентний успіх і величезний кредит довіри людей. Це мандат на фундаментальні зміни у всіх сферах, на які очікує вся нація, це ресурс для політичної консолідації, це основа для найширшої міжнародної підтримки", - заявив Ющенко.


Він наголосив, що реформи мають розпочатися негайно.


"Провівши багато років в одній політичній команді, знаючи про Ваш патріотизм, енергійність, професійні якості, справжню відданість європейському курсу розвитку, переконаний, що гасла не залишатимуться словами, а перейдуть у справи", - наголосив третій президент України.


Він побажав Порошенку витримки, сил, енергії для досягнення на найвищій державній посаді усіх поставлених цілей.


"Вірю, що разом з Вами Україна вийде з усіх випробувань сильною, незалежною, цілісною суверенною державою і посяде гідне місце у Європі та світі", - резюмував Ющенко.


Як відомо, Віктор Ющенко хрестив доньок Петра Порошенка.


За часів президенства Ющенка Петро Порошенко був секретарем РНБО та міністром закордонних справ. 


 


Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

""Провівши багато років в одній політичній команді"

 

от нахуя Петю подставлять сомнительнми воспоминаниями :fp1:  :gigi:

 

http://img.tabloid.pravda.com.ua/images/doc/6/2/62c65c8-10257652-889649261049735-2011166209194367513-o.jpg

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Я вже навіть ВЕЛИКИМИ літерами написав про КОМУ між ТЕГАМИ  :fp1:

 

 

отйпт! а я как последний тупой кацап леплю пробелы плть....

:gigi:

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

побажав наакцептувати наскільки тільки можливо :D


а теперь вопрос: 

 

1. будет ли Петя тащить любых друзив и кумив на должности?

2. даже страшно писать: даст ли должность Ющенку?

думаю що так.

Link to comment
Share on other sites

Еще бы старых друзяк по Универсалу Национального Единства собрать... Эх!

Ющ сохранил страну - пусть даже с универсалом, Юля продала Крым без всяких универсалов и с её подачи начался бардак на востоке Украины. Хто из них мудаг? :S

Змінено користувачем Ливси
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ливси, не мелите ерунду. Путин забрал бы Крым не взирая на ФИО. Он искал свой шанс.

Да хоть два шанса. Если бы ему четко заявили что Украина будет обороняться - хрен бы он так нагло влез.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да хоть два шанса. Если бы ему четко заявили что Украина будет обороняться - хрен бы он так нагло влез.

Заявлять можно что угодно, но если армия партнером по Универсалу была полностью в разваленом состоянии, то много не наобороняешься.

Link to comment
Share on other sites

но если армия партнером по Универсалу была полностью в разваленом состоянии, то много не наобороняешься.

А почему тогда Киев ещё не Российский - если его можно взять голыми руками?  :S Товарищ Путин - срочно прошу исправить данное упущение. :-)o

Link to comment
Share on other sites

А почему тогда Киев ещё не Российский - если его можно взять голыми руками?  :S Товарищ Путин - срочно прошу исправить данное упущение. :-)o

Сцыканул Путин, решил начать с чего полегче.

Link to comment
Share on other sites

Не ..Порох ни какой  должности ющенко не даст

я что та так думаю..

Порошенко отстаивал свободу тимошенко, и выражал эту позицию публично

его соратники в удара так само..

ну этот картины на ватмане рисовал да творческие опусы..типа янукович идет мои путем писал

 

ну вот и нах он нужен?

мелкий сраколизик..  тем более должностей не так уж много, лучче успешного авторитетного..

а ющенку петя ни чего не должен вообще..

хотя нет..чуть чуть всё таки должен..

ющенко за него не агитировал--за это стоит что та и дать

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ющ сохранил страну - пусть даже с универсалом, Юля продала Крым без всяких универсалов и с её подачи начался бардак на востоке Украины. Хто из них мудаг? :S

+ 100500 :tu::super:

Link to comment
Share on other sites

Strangeways

ющенко за него не агитировал--за это стоит что та и дать

 

Ющенко не агітував відкрито, але коли його спитали  в інтерв"ю на Громадському, десь приблизно за місяць до виборів, хто на його думку міг би стати достойним президентом (це не дослівно, моя інтерпрет), він відповів що Петро Олексійович порядна  людина і міг би стати презом і так само про Кличко, що він чесний і теж міг би очолити країну у цей важкий час.

Ще раз повторюю, що це не дослівно.

 

Думаю, що Ющенко може отримати якусь посаду. Це буде не погано. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

(с)

 

-Шановний Петро Олексійовичу, пане президент, маєте хвилинку? - Я дуже задоволений, що нарешті імплементовано волю нації. Вашу б амбіцію та до дорожної карти, то можна було б і лікарню майбутнього... Бо трипільська культура на дорозі не валяється... А ці руки нічого не крали вже три года, жить все важче і важче... Ну то нічого, саме главне, що ота сучка...
 
-Пошол нахуй, - устало процідив крізь зуби Петро Олексійович, поклав трубку і ліг спать...
Link to comment
Share on other sites

Головой Нацбанка думаю самое то, ну и Пинзеника вернуть на министра экономики.

 

Туши свет. После этого сельского жлобства, налоговое законодательство наверное проще спалить и написать заново, чем реформировать. 

Змінено користувачем pozitiff
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...