Перейти до змісту

Ну шо, усі сплять?


Гість Хома

Recommended Posts

I am going to pick up my parents in JFK tomorrow.. Hate driving into NYC, grrr.... UkrainianMan, any tips?

 

Тю, а що там їхать - сів за руль і преш собі!

А звідки саме їдеш?

Якщо через Веразано, то на Стетен Айленді буде трафік по-любому, в будь-який час, так що бери трішки більше часу. 

Якщо через Холланд чи Лінкольн тунелі, то… краще вже через Веразано.

Потім приїжджаєш у Кеннеді і на кільці перед терміналами є така ничка, називається "Cell Phone Parking" - якось так - там безкоштовно можна годину простояти, але я думаю, що і довше, якщо треба. Це щоб зекономити на парковці при терміналі. Стоїш там і чекаєш, доки твої задзвонять і дадуть знати, що вони вже пройшли кордон і чекають на багаж. Тоді почекаєш ще трошки і можна чухати під термінал і паркуватися, 15 хвилин - безкоштовно. 

Це якщо хочеться зекономити. 

Якщо пофіг економія - паркуйся під терміналом (краще в критому, якщо Аєрофлот зустрічаєш), то на 2 і 3 поверсі (level B and C) завжди біля першого терміналу є місця, а ще й інколи шарові возики багажні, за які інакше прийшлося би блатити трійку-п’ятірку. І йди зустрічати.

Коли відслідковуєш приліт літака за оголошеннями в аеропорту чи за флайт-радаром, то можна не чекати тупо там де всі чекають, а піднятися на 3й рівень (я зараз про Terminal 1, куди Аєрофлот, Люфти та КЛМ прилітають), і там сісти біля Старбаксу і на власні очі дивитися, коли до гейту прикотять літак. От тоді через годину після того, як прикотять, можна буде забирати знизу своїх. 

Link to comment
Share on other sites

Їду з Півночі Нью Джерсі. Я завжди через або Washington Bridge або Lincoln Tunnel, depends..

Ні, ми з України, раніше був Аеросвіт, тепер летять польським Льотом. Дякую за tips !!! about "Cell Phone Parking" ! 

Any tips about "LOT"? 

thnx!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Їду з Півночі Нью Джерсі. Я завжди через або Washington Bridge або Lincoln Tunnel, depends..
Ні, ми з України, раніше був Аеросвіт, тепер летять польським Льотом. Дякую за tips !!! about "Cell Phone Parking" ! 
Any tips about "LOT"? 
thnx!!!!

 

Нє, про ЛОТ нічого особливого не знаю. 

Якщо їхати з півночі, то краще вже через міст Вашінгтона, а потім хайвеями до Van Wyck expressway. Imho. 

 

От кажуть, скоро пустять прямий рейс із Києва, 25 квітня, Ukraine International. 

Link to comment
Share on other sites

Anyway, 

дуже дякую за детальну підтримку. Я завжди так нервуюся, коли треба їхати в JFK. 
Минулого разу мій  GPS протягнув мене через Times Square. Never again!
Мої хотіли приїхати святкувати тут Паску (яка у Католиків і Православних співпадає цього року) і їх річницю весілля. Плани зробили давно, а тут війна. I am clearly on edge. Such is life. 
 
Peace. 
Link to comment
Share on other sites

Нє, про ЛОТ нічого особливого не знаю. 

Якщо їхати з півночі, то краще вже через міст Вашінгтона, а потім хайвеями до Van Wyck expressway. Imho. 

 

От кажуть, скоро пустять прямий рейс із Києва, 25 квітня, Ukraine International. 

Too late for me  xe-xe 

Link to comment
Share on other sites

До речі, сама з NYC, Закінчила St. John's University in Queens, FYI 

Так що знаю місцевість, водійські права отримала в Queens, NY way back in 1990s...

Care to be my forum friend?

 Легко і невимушено!

Зараз знайду, де тут треба що клацати, щоб стати "форум френд")))

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...