Перейти до змісту

Є заарештовані офіцери російського ГРУ. Вони дають покази і щиро зливають своїх.


On_

Recommended Posts

 

Олександр Бригинець @bryhynets · 9m

 

Депутати вимагають СБУ обнародувати імена і фотографії затриманих російських військових. Обіцяли, тим паче, що ця інформація надається світу

 

 

нарешті...

Link to comment
Share on other sites

 

Олександр Бригинець @bryhynets · 54s

 

Як ви розумієте, я пишу дрібниці, які є, але іх й так усі знають, а про те, що реально відбувається, писати не маю права. Вибачайте!

 

 

Це закрите засідання ВР з силовиками. Японамать, там комуняки, які просто працюють на Кремль, сидять і їм знати можна.

А мені, громадянину, плять - нізя... сцуки !  :X

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Олександр Бригинець @bryhynets · 5m

 

Державна таємниця: депутатів, що сприяють сепаратистам, треба арештовувати прямо в залі. Думаю, цією таємницею володіє увесь народ

 

 

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

Там слив идёт с самого верха:

 

Представители ЦРУ и Белого дома отказались раскрывать подробности визита Бреннана в Киев. Однако собеседник The Daily Beast в разведсообществе сообщил, что целью визита было выказать поддержку политическому руководству Украины и проинформировать его о новой ограниченной практике обмена разведданными, говорится в статье.

Традиционно американская сторона предоставляла сведения главным образом украинской армии, однако новое руководство в Киеве добивается права первым получать информацию от американцев, сообщается в публикации. Одна из главных проблем украинцев заключается в том, что русские, как полагают, проникли в их зашифрованные каналы военной связи. В результате движущиеся на восток страны украинские дивизии держат связь по незащищенным каналам, сводя на нет элемент внезапности.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Олександр Бригинець @bryhynets · 1m

 

Росія готує профашистський марш у Львові. ГРУшники , що мають українське коріння і знають мову, виступлять провокатори сепаратизму.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...