Перейти до змісту

Съезд


LAR

Recommended Posts

.. корче все х/ня - пока это бандитское кодло не будет уничтожено толку не будет никогда .. если не могут уничтожить - то только расходится и пусть пистуют хоть в крым, хоть в рашу  

 

 от! антитерористичну операцію потрібно проводити по знищенню керівників сепаратистів,

 а данбас було б просто достатньо заблокувати на деякий час.

Link to comment
Share on other sites

.. то что на улицах - результат того что нет децентрализации (от дыбили) .. короче подводят весь свой галимый пистежь под педерализацию  

Ніякої федералізації! Це буде вічне гніздо кацапського нацизму.

Нах в Росію.

З них вже користі не буде. Це гангрена. Нормальні хай переїжджають західніше.

З часом до молодших поколінь дійде, що наробили. 

 

Мене дуже смішить питання узкого ізика. 

Там зараз за українське слово можуть убити.

Воно там вмерло, а їм ізик подавай.

Link to comment
Share on other sites

Ніякої федералізації! Це буде вічне гніздо кацапського нацизму.

Нах в Росію.

З них вже користі не буде. Це гангрена. Нормальні хай переїжджають західніше.

З часом до молодших поколінь дійде, що наробили. 

 

Мене дуже смішить питання узкого ізика. 

Там зараз за українське слово можуть убити.

Воно там вмерло, а їм ізик подавай.

 

.. так - отрезать нахер .. но сделать это честно/прозоро - пригласить международных наблюдателей (не СНГ) - по 100 на каждый участок и в КАЖДОЙ области вынести на референдум два вопроса - а) остаться в Украине б) валить нахер .. после этого провести границу и опечатать .. все равно власть нихера не сделает только армией/ментами, народу оружие не дают, силы ООН тоже врядли придут .. остается только вариант сделать опрос и цивилизованно разойтись - иначе жизни не будет никогда .. 

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе, говорив сьогодні з русскімі, чи не хочуть мінятися квартирами з українцями Донбасу. 

Там Росія під боком, узкій ізиг, нема бандерівців, русскій дух і т.д.

Так образилися, так образилися...

Казали щоб я, сука, сам їхав до зеків, а вони законопослушні люди і діти у них в українських школах. 

Коротше, так у кінці вийшло, що я остатна луганська зволоч, а вони - українські націоналісти.

Отаке фіаско...

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе, говорив сьогодні з русскімі, чи не хочуть мінятися квартирами з українцями Донбасу. 

Там Росія під боком, узкій ізиг, нема бандерівців, русскій дух і т.д.

Так образилися, так образилися...

Казали щоб я, сука, сам їхав до зеків, а вони законопослушні люди і діти у них в українських школах. 

Коротше, так у кінці вийшло, що я остатна луганська зволоч, а вони - українські націоналісти.

Отаке фіаско...

 

 та багато росіян в Україні більші патріоти України ніж деякі ураїнці.

 наприклад, мій чоловік. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...