Перейти до змісту

Офицер..Граната и Быдло!!!


кноп

Recommended Posts

1.По мнению жителей Донбасса нет никакой войны, они выходят отстаивать свои интересы - русский язык, референдум, федерализация.

2. Для них нет никакой агрессии, для них РФ не враг, а скорее пособник, поэтому там так преспокойно и вешаются её флаги.

3. Это шутка, я просто длительное время читал ЦУГ, тяжко было смотреть на противостояние русских и украинцев, в соотношении 10-1.

Link to comment
Share on other sites

 

 


имхо, потрібно перекрити всі шляхи в даунецьку область, закрити банки, припинити фінансувати всі державні установи і хай це тупориле бидло поживе хоча б місяць під керівництвом своїх баньдюків без будь-якої влади.

 

Та ви шо? Зараз, в  каламутній воді, самі жирні оборудки крутяться. Як з крімскімскімі пенсіями, наприклад.

Тай, до донбасу, напевно, зараз пішли такi бюджетні гроші, котрі туди б ніколи мабуть й не потрапили. Не для того "нова" влада залишила більшість злодюг на посадах, щоб вони просто так собi штани просиджували. Мають вже працювати на благо БЮТу.

Link to comment
Share on other sites

Почему не снабдить идущих на полицейскую операцию полицейским оружием? Выдать светошумовые гранаты - экипаж спрятался в БМП/танке, гранаты выбросил и поехали. В такой ситуации и дробовики с резиновыми пулями кстати. Или все запасы на майдане кончились?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.По мнению жителей Донбасса нет никакой войны, они выходят отстаивать свои интересы - русский язык, референдум, федерализация.

2. Для них нет никакой агрессии, для них РФ не враг, а скорее пособник, поэтому там так преспокойно и вешаются её флаги.

3. Это шутка, я просто длительное время читал ЦУГ, тяжко было смотреть на противостояние русских и украинцев, в соотношении 10-1.

Бляха!!! З цим ускім язиком просто як курка з яйцем возяться. А про федералізацію я взагалі мовчу. Один дятел з ПР ляпнув, а далі по ящику показали і враз весь Донбас розумним став. Во... Ми знаемо слово нове - Хведералізацйа. І ніхто вже не чуе, що куля в лоб безперестанку просто кричить, що конституція буде змінена, повноваження в регіони передадуть. Але де там. Нада уже і бистро. Так, Ви праві для них нема агресіі, бо вони раби ( чесно, не хочу так думати, проте вчинки іх показують інше). При тому армія не іде розстрілювати, як на Майдані, в Донбасі мирних жителів, а воювати з іншою арміею.

Link to comment
Share on other sites

Françoise Предлагаете своих же давить танками и стрелять, если они прикрывают сепаратистов ? 

да!

в данной ситуации да...

и не надо сравнивать с майданом ...

Link to comment
Share on other sites

В общем, пока вырисовывается два метода повышения эффективности действий наших сил:

1) Сигнальное оповещение-предупреждение по-хорватски (вероятно, требует юридического обеспечения в виде ЧП или военного положения?);

2) Применение спецсредств против "мирных" (вплоть до боевых ОВ);

Link to comment
Share on other sites

Донбасс безнадежен, мое ИМХО.

Насильно мил не будешь.

Референдум - и раздел.

Спасать здоровую часть.

На Донбассе тоже есть здоровая часть. И не такая уж и маленькая: даже Царев признает, что около 50%.

Проблема в том, что организована она гораздо хуже, чем террористы-сепаратисты, а власть ничего для их поддержки не делает

Link to comment
Share on other sites

1.По мнению жителей Донбасса нет никакой войны, они выходят отстаивать свои интересы - русский язык, референдум, федерализация.

2. Для них нет никакой агрессии, для них РФ не враг, а скорее пособник, поэтому там так преспокойно и вешаются её флаги.

3. Это шутка, я просто длительное время читал ЦУГ, тяжко было смотреть на противостояние русских и украинцев, в соотношении 10-1.

 

 

але ми трималися, навіть у цьому співвідношенні

 

до речі, в нас таки з хорватами багато спільного, в мене трішечки інсайдерська інфа

 

і не дивно, що в нас на теренах з'явилися четники, серби нас ненавидять

Link to comment
Share on other sites

але ми трималися, навіть у цьому співвідношенні

 

до речі, в нас таки з хорватами багато спільного, в мене трішечки інсайдерська інфа

 

і не дивно, що в нас на теренах з'явилися четники, серби нас ненавидять

Знімаю перед Вами капелюха, але Ви нікого там не перевиховали та не змусили поважати Україну, тому що всі ваші аргументи не мали для них ніякого значення. Така сама ситуація наразі з жителями Сходу. Що ви їм не кажіть, а їх позиція та вимоги не змінятся, тому що дуже важко змінити світогляд у дорослих людей, які до того ж самі не бажають його змінювати. А приклад с сербами дуже влучний, на скільки частин розпалась колишня Югославія нам всім відомо, і нас це б чекало рано чи пізно. Тому, що не можна існувати в мирі та злагоді, коли одна частина хоче на Захід, а друга на Схід. Тому тут є два варіанти вирішення проблеми - перший це по доброму розійтись, а другий виконати всі вимоги сепаратистів, намагатися зберегти кордони держави, але у вигляді федерації та з другою державною мовою. Вибирайте, який варіант вам більш подобається.  

Link to comment
Share on other sites

Ну я особисто не претендую на лаври Дзіпа чи Стіві, вони бійці а я "підтанцьоввую"

Ми й не ставили на меті когось переконати. Люди дорослі, марна то справа. Тим більш, що кожен все одно зі своєї "дзвінниці" судить.

 

Втім, певною мірою сдалося втовкмачити росіянам, що ми все ж таки різні, і що далеко не вся Україна їх з квітами зустрічатиме. А це усього лиш форум зі співвідношенням 10 до 1

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...