Перейти до змісту

Горлівська міліція готова, але НАКАЗУ немає!


ЦеDzip

Recommended Posts

Горлівська міліція готова звільнити захоплені сепаратистами будівлі, але відповідний наказ їм не надходив.


Про це заявив заступник начальника міліції Горлівки Герман Приступа в інтверв'ю сайту gorlovka.ua.


За його словами, Горлівський гарнізон міліції - це понад 800 осіб, більшість з яких не мають наміру зраджувати присязі на вірність Україні.


"Мені дзвонять знайомі працівники міліції у відставці. Вони кажуть, що готові звільнити будівлі від загарбників, що з'явилися з прапорами чужої держави. Був би лиш наказ", - сказав він.


Приступа повідомив, що в понеділок серед тих, хто прийшов захоплювати будівлю управління МВС, він впізнав раніше судимих.


"Серед тих, хто прийшов нас захоплювати, я упізнав раніше судимих. Багато було п'яних. Ми забарикадували ворота двома автозаками, але натовп їх змела", - сказав він.


Приступа повідомив, що всі міліціонери були озброєні.


"Тільки з автомата я розстріляв вісім магазинів. Чотири у мене ще залишилося. Хотів би вбити когось, міг би. Особливо в той момент, коли натовп заполонив хол. Але не зробив цього", - зазначив Приступа.


Він додав, що всього серед загарбників було двоє поранених у ноги, обох поранив він.


 


 


Link to comment
Share on other sites

а милиция готова проводить антитеррористические операции?

 

самі ж кажуть:

Горлівська міліція готова звільнити захоплені сепаратистами будівлі, але відповідний наказ їм не надходив.

Link to comment
Share on other sites

самі ж кажуть:

Горлівська міліція готова звільнити захоплені сепаратистами будівлі, але відповідний наказ їм не надходив.

просто готова и умеет и готова - две большие разницы...
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...