Перейти до змісту

Проголосуйте в клубі, будь-ласка


ЦеDzip

Recommended Posts

а зачем вообще запускать - не запускать? зачем этот клуб фуп?

я думала что на переходный период чтобы тут не сорить в полит. темах, а это опять начинается как на старом - песочница

Link to comment
Share on other sites

 

А шо там у тому клюбі таке вже є, що усі туди так лізуть? 
Є якісь таємні кімнати, де обрані обраним сiсьге показують та хi-хi роблять?

 

 

та нічого, от як буде навала кацапів на форум (а це вірогідно, нажаль) будемо там тримати  оборону

Link to comment
Share on other sites

та нічого, от як буде навала кацапів на форум (а це вірогідно, нажаль) будемо там тримати  оборону

То спочатку всіх українців прийміть у Клюб, бо потім як набіжать сепаратизди, а ви ссикливо закриєте туди у свій Клюб ворота, то тим Українцям, які залишаться зовні, доведеться битися не на життя, а на смерть і за ваші ссикливі душі в тому числі. То ви ТАКЕ хочете майбутнє для свого Клюба, для України?

Link to comment
Share on other sites

То спочатку всіх українців прийміть у Клюб, бо потім як набіжать сепаратизди, а ви ссикливо закриєте туди у свій Клюб ворота, то тим Українцям, які залишаться зовні, доведеться битися не на життя, а на смерть і за ваші ссикливі душі в тому числі. То ви ТАКЕ хочете майбутнє для свого Клюба, для України?

 

ну ебать-копать (ц, зильоній человечек добкендт)

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

То спочатку всіх українців прийміть у Клюб, бо потім як набіжать сепаратизди, а ви ссикливо закриєте туди у свій Клюб ворота, то тим Українцям, які залишаться зовні, доведеться битися не на життя, а на смерть і за ваші ссикливі душі в тому числі. То ви ТАКЕ хочете майбутнє для свого Клюба, для України?

 

Хоч я і не в клюбі, але не можу погодитись з цим радикальним дописувачем :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

ну ебать-копать (ц, зильоній человечек добкендт)

:fp1:

Та да!! Щось мені це вже нагадує... Триголовастіка також свого часу себе вважали елітою Майдану, весь час відмежовувалися від нього сценою. Але де були б ті елітарники Клюбівці, якби не пересічні Майданівці. Таки да, потрібен Клюб, інакше еліті по головах пересічних юзерів не пропхатися до кори-, пардон, до влади.

 

Карочь, не відмежовуйтеся ніякими клюбами від пересічних Українців, підкацапників і на десятому постові видно, хто воно і шо воно. То від кого ви хочете відмежуватися? Просто, треба не байдикувати, як теперішня влада, а відстрілювати на злеті кацапню - так більше користі буде. А закриті спільноти ні до чого хорошого не доведуть - вони просто вбивають форуми.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...