Перейти до змісту

Як жив Ондрійович на Держдачі ("Межигір’я" справжнього патріота)


Урфин

Recommended Posts

Чого ви такі дрібні: В соцмережах з'явилися фото колишньої дачі Ющенка

Четвер, 17 квітня 2014, 17:56

 

У соцмережі Facebook з'явилися фото та відео державної дачі у Конче-Заспі, де жив третій президент України Вітора Ющенка.

Фото виклав на своїй сторінці журналіст Михайло Ткач.

"Ця резеденція Ющенка коштувала державі 30 млн на рік", - нагадав він.

http://img.pravda.com/images/doc/c/5/c597311--------------------------.jpg   http://img.pravda.com/images/doc/d/4/d419d19--------------------------2.jpg  Ванна Ющенко http://img.pravda.com/images/doc/d/b/dbe3b3f--------------------------3.jpg  Вітальна http://img.pravda.com/images/doc/e/4/e485263--------------------------4.jpg  За світло для Ющенка ми платники податків сплачували 400 тис. грн на рік - Ткач

 

Як відомо, переїзд Ющенка з державної дачі на приватну його дружина Катерина анонсувала ще 1 вересня 2011 року. Однак у листопаді 2013 року Ющенко все ще там жив.

В кінці березня 2014-го Ющенко повідомив, що "місяць-півтора тому" все-таки з’їхав звідти.

Тоді на запитання журналіста hromadske.tv про те, чи з’їхав він з держдачі, Ющенко відповів: "Чого ви такі дрібні?".

"Я вже починаю забувати дорогу до Конча-Заспи. Я покинув дачу. Я там не живу. І дуже щасливий. Я думаю, що це сталося десь місяць-півтора тому", - повідомив третій президент.

"Ми збудували у Безрадичах будинок, де я і мешкаю сьогодні з родиною", - додав Ющенко.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/17/7022848/

 

Link to comment
Share on other sites

 

Після закінчення президентських повноважень пан Ющенко вирішив не залишати державний палац. Янукович щороку продовжував солодке життя для Ющенка за наш рахунок. Корупція? Ні!

 

- Чотири садівника

 

- Дві покоївки

 

- 400 тис грн на рік з наших кишень лише на світло для екс-президента

 

- 30 млн грн на рік на утримання усіх приміщень і навколишньої оази.

 

(Це інформація Державного управління справами)

 

Віктор Андрійович, а чи знаєте Ви скільки на місяць отримувала жінка, яка слідкувала за тим щоби листячко не плуталося у Вас під ногами (які нічого не крали)? Аж трохи більше двох тисяч гривень!

 

Ющенко "добровільно" наважився залишити державну резиденцію лише після "президентського самогубства" Януковича. І тепер посміхаючись, презентує книжечки.

 

Пане Ющенко, як у Вас зараз з грошима? Може, відшкодуєте державі за користування палацом? Ви авжеж нічого не крали, але і не відмовлялись від подарунків "не зовсім чистого на руку" Януковича.

:tu:

Link to comment
Share on other sites

Очень похоже на Хонку Януковича. Не удивлюсь, если дизайн-проект им делали одни и теже специалисты. Стиль жлоббарокко as it is.

 

Та да, только сельский жлоб Миздобул гордицца своей типа духовностью и связями с народом, а жлоб из рабочих предместий гордицца типа стальным характером.

И то и другое оказалось туфтой в применении к двум упырям презам.

Link to comment
Share on other sites

Чого ви такі дрібні: В соцмережах з'явилися фото колишньої дачі Ющенка

 

 

Урфін, це називається відволікати громадян від теми кацапської окупації.

Агентурна робота.

Link to comment
Share on other sites

Урфін, це називається відволікати громадян від теми кацапської окупації.

Агентурна робота.

Конечно это агентурная работа. Агенты влияния насильно вселили в эти хоромы семейку Ющенко и шантажом и угрозами заставляли там жить за госсчет все это время. Какие страшные муки терпело это святое семейство даже страшно себе представить!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Урфін, це називається відволікати громадян від теми кацапської окупації.

Агентурна робота.

 

Не смішіть. А пива попити на війні та про дівок помріяти - то вже зрада і здача у полон ворогові.

Гадаю, судові справи проти Міздобула та його Катрусі за зраду України ще попереду.

Link to comment
Share on other sites

Не смішіть. А пива попити на війні та про дівок помріяти - то вже зрада і здача у полон ворогові.

Гадаю, судові справи проти Міздобула та його Катрусі за зраду України ще попереду.

:lol2:

Ага, Крим Ющенко віддав...

І Музичка він наказав убити...

І патріотів біля Харкова лупцювати він наказав, а не юльки...

І 2 місяці лише мирний спротив проти агресора, який вторгся на нашу землю, теж не лисувату-косаті мохатми пропагандонили...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Президент России Владимир Путин в ходе прямой линии заявил, что Москва поддерживала с экс-премьером Украины Юлией Тимошенко теплые отношения.

Вместе с тем он предположил, что ее высказывания по поводу уничтожения русскоязычного населения на Востоке Украины, вероятно, связаны с нервным срывом.

 

«Госпожа Тимошенко, я знаю лично ее хорошо, хоть и призывает расстреливать русских из атомного оружия, я думаю, что это сделано, скорее всего, в ходе какого-то эмоционального срыва», - отметил он. 

http://www.segodnya.ua/politics/pnews/putin-obyasnil-prizyvy-timoshenko-k-unichtozheniyu-russkih-nervnym-sryvom-513742.html

 

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Ага, Крим Ющенко віддав...

І Музичка він наказав убити...

І патріотів біля Харкова лупцювати він наказав, а не юльки...

І 2 місяці лише мирний спротив проти агресора, який вторгся на нашу землю, теж не лисувату-косаті мохатми пропагандонили...

Юльков бывших не бывает(ц)

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Ага, Крим Ющенко віддав...

І Музичка він наказав убити...

І патріотів біля Харкова лупцювати він наказав, а не юльки...

І 2 місяці лише мирний спротив проти агресора, який вторгся на нашу землю, теж не лисувату-косаті мохатми пропагандонили...

 

 

5 ноября 2013

 

Виктор Янукович, пришедший к власти на критике политики Виктора Ющенко, сегодня следует курсом своего предшественника.

Об этом в интервью журналу «Фокус» заявил сам Ющенко.

«Я глубоко убежден, что предложил нации правильный политический курс… Сегодня мы видим, что политические силы, которые пришли с другими взглядами, следуют курсу, предложенному мной в 2005 году. Тогда его поддерживало 40% украинцев. Сегодня, говорят, более 50% к нему склоняются. Так кто был прав?» – сказал экс-президент.

«Уверен, то же будет и в других аспектах. Мы придем к согласию и в языковом вопросе, и историческом», – прогнозирует Ющенко.

:K

Link to comment
Share on other sites

Мбугога, я ніколи юльком і не був.

Ще не зустрічав юлька, який би не сказав коронну фразу: "Я звичайно не юльок, але..." :lol2:

 

Зазвичай те, що пахне як юльок, виглядає як юльок, говорить як юльок, таки насправді юльком і є.

 

Проте це хороший знак, що юльки соромляться свого юльківства. :shuffle:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тема вроде как про маеток Ющенко, а допысувачам юльки пекут. Прячьтесь на СУПе. Там аскольдушка с эгоркой вас в обиду юлькам не дадут!

Тут взагалі то не про маєток Юща, а про одну з кількох сотень державних дач. На яких живе купа юльків, на утримання котрих витрачається значна сума бюджету не залежно від того, живе на дачі один з відставних президентів чи ні.

А проте тварюкам-юлькам така система на загал подобається, заперечення є лише по одній-єдиній дачі і лише по одному мешканцю.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ющенко з родиною 10 років жив на державній дачі із винним льохом, кінозалом та 15-метровим басейном

 

 

Журналістів впустили до державної дачі, в якій останні 10 років жив Віктор Ющенко з родиною. З триповерхової будівлі екс-президент виїхав вимушено. Будинок одним із перших стоїть у переліку на продаж, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Під спів птахІв із левами на вході - в таких умовах ще донедавна жив колишній президент України Віктор Ющенко. В державну дачу він вселився 10 років тому, а виїхав лишень минулого місяця. А теперішня влада хату планує продати. Задля реклами й впустили журналістів. Жити на державній дачі екс-президентові було комфортно та вигідно, бо комунальні послуги та все обслуговування теж були за державний кошт. Утримання державної дачі обходилося державі в 30 млн грн. 
 Державна дача – це основний будинок та три гектари довкола. На території - хатина для гостей та чайний будиночок. Господарський дім - це 2 з половиною тисячі квадратних метрів, 4 спальні з мармуровими туалетами, власний кінозал, більярдна кімната та винний льох. На три поверхи - сучасний ліфт. На стінах - чимало забитих цвяхів, бо господарі дуже любили художнє мистецтво. Картини забрали з собою. На державній дачі був 15-метровий басайн, масажний кабінет, дві сауни, вертикальний солярій та джакузі. Директор будинку відпочинку Конча-Заспа каже, що Ющенко не вивіз нічого зайвого і за свої слова він відповідає головою. Керівник державного управління справами зачитує прізвища сусідів, але не дозволяє там знімати, бо немає дозволу господарів. У державних будинках державні діячі також живуть за державний кошт. Хоча, окремі виявили бажання платити 30%. Таке триватиме не надовго, бо усі державні будинки продадуть нинішнім власникам за ринковими цінами.
 

 

Є відео, в яких умовах бідний плямкотунчик з родиною мучився :X

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/yuschenko-10-rokiv-zhiv-na-derzhavniy-dachi-iz-vinnim-lohom-kinozalom-ta-15-metrovim-baseynom-345961.html

Link to comment
Share on other sites

 

Віктор Ющенко викупити будинок, у якому жив останні 10 років, поки що бажання не виявив. По собі, окрім державного майна, родина Ющенків залишила облуплені стіни в басейні, відклеєні шпалери у більярдній та тріснуті двері. Всі 10 років, скільки тут жила родина Ющенків, ремонт не проводився. Господарі, каже, не хотіли, щоб ремонтники бачили, як вони живуть.

 

 

Йобані жлоби! :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...