Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Як жив Ондрійович на Держдачі ("Межигір’я" справжнього патріота)

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 29

#1   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець
Чого ви такі дрібні: В соцмережах з'явилися фото колишньої дачі Ющенка

Четвер, 17 квітня 2014, 17:56

У соцмережі Facebook з'явилися фото та відео державної дачі у Конче-Заспі, де жив третій президент України Вітора Ющенка.

Фото виклав на своїй сторінці журналіст Михайло Ткач.

"Ця резеденція Ющенка коштувала державі 30 млн на рік", - нагадав він.

c597311--------------------------.jpg   d419d19--------------------------2.jpg  Ванна Ющенко dbe3b3f--------------------------3.jpg  Вітальна e485263--------------------------4.jpg  За світло для Ющенка ми платники податків сплачували 400 тис. грн на рік - Ткач

Як відомо, переїзд Ющенка з державної дачі на приватну його дружина Катерина анонсувала ще 1 вересня 2011 року. Однак у листопаді 2013 року Ющенко все ще там жив.

В кінці березня 2014-го Ющенко повідомив, що "місяць-півтора тому" все-таки з’їхав звідти.

Тоді на запитання журналіста hromadske.tv про те, чи з’їхав він з держдачі, Ющенко відповів: "Чого ви такі дрібні?".

"Я вже починаю забувати дорогу до Конча-Заспи. Я покинув дачу. Я там не живу. І дуже щасливий. Я думаю, що це сталося десь місяць-півтора тому", - повідомив третій президент.

"Ми збудували у Безрадичах будинок, де я і мешкаю сьогодні з родиною", - додав Ющенко.

http://www.pravda.co.../04/17/7022848/

• 0

Хай лани широкополі, і Дніпро, і кручі, стануть вам в поперек горла, москалі їбучі!

#2   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець
Re: Як жив Ондрійович на Держдачі ("Межигір’я" справжнього патріота)

За світло для Ющенка ми платники податків сплачували 400 тис. грн на рік - Ткач

:X

• 0

Хай лани широкополі, і Дніпро, і кручі, стануть вам в поперек горла, москалі їбучі!

#3   Mrs_W  :

Mrs_W

Ветеран

• Клуб
  • 39854
  • Country Flag

:tu:

кристальной честности человек!

:weep:

• 0

#4   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

кристальной честности человек!

:weep:

Еге ж! Ось ще, повніша версія:

"Жлобство" Ющенка!

http://blogs.pravda..../534ff11db6e87/

• 0

#5   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

Після закінчення президентських повноважень пан Ющенко вирішив не залишати державний палац. Янукович щороку продовжував солодке життя для Ющенка за наш рахунок. Корупція? Ні!

- Чотири садівника

- Дві покоївки

- 400 тис грн на рік з наших кишень лише на світло для екс-президента

- 30 млн грн на рік на утримання усіх приміщень і навколишньої оази.

(Це інформація Державного управління справами)

Віктор Андрійович, а чи знаєте Ви скільки на місяць отримувала жінка, яка слідкувала за тим щоби листячко не плуталося у Вас під ногами (які нічого не крали)? Аж трохи більше двох тисяч гривень!

Ющенко "добровільно" наважився залишити державну резиденцію лише після "президентського самогубства" Януковича. І тепер посміхаючись, презентує книжечки.

Пане Ющенко, як у Вас зараз з грошима? Може, відшкодуєте державі за користування палацом? Ви авжеж нічого не крали, але і не відмовлялись від подарунків "не зовсім чистого на руку" Януковича.

• 0

#6   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

Он обещал нам массу перемен,
Потом – лишь издавал невнятно звуки.
А вёл себя, как неспособный член,
Безногий, безголовый и безрукий. :K

• 1

#7   wtf  :

wtf

Серйозний

• Клуб
  • 8281
  • Country Flag
Очень похоже на Хонку Януковича. Не удивлюсь, если дизайн-проект им делали одни и теже специалисты. Стиль жлоббарокко as it is.
  • 0

#8   wtf  :

wtf

Серйозний

• Клуб
  • 8281
  • Country Flag

Он обещал нам массу перемен,
Потом – лишь издавал невнятно звуки.
А вёл себя, как неспособный член,
Безногий, безголовый и Безруков. :K

)))))
  • 0

#9   ЦеDzip  :

ЦеDzip

Ветеран

• Клуб
  • 30549
  • Country Flag

если б не написал подумал бы шо то межигирья  :fp1:  :gigi:

• 1
Всі підуть, закриємо форум і цілуйте йожа у тухес (ц)

#10   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

Очень похоже на Хонку Януковича. Не удивлюсь, если дизайн-проект им делали одни и теже специалисты. Стиль жлоббарокко as it is.

Та да, только сельский жлоб Миздобул гордицца своей типа духовностью и связями с народом, а жлоб из рабочих предместий гордицца типа стальным характером.

И то и другое оказалось туфтой в применении к двум упырям презам.

• 0

#11   Mrs_W  :

Mrs_W

Ветеран

• Клуб
  • 39854
  • Country Flag

Вы злые!

Это - ликарня майбутнього!

• 0

#12   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

Вы злые!

Это - ликарня майбутнього!

Та ні, лікареньку у Безрадичах зробимо, а філію для тих, хто одужує - у Карпатах

[ua]

• 0

#13   Бартка  :

Бартка

Юзер

• Клуб
  • 4041
  • Country Flag

Чого ви такі дрібні: В соцмережах з'явилися фото колишньої дачі Ющенка

Урфін, це називається відволікати громадян від теми кацапської окупації.

Агентурна робота.

• 0

#14   wtf  :

wtf

Серйозний

• Клуб
  • 8281
  • Country Flag

Агентурна робота.

Конечно это агентурная работа. Агенты влияния насильно вселили в эти хоромы семейку Ющенко и шантажом и угрозами заставляли там жить за госсчет все это время. Какие страшные муки терпело это святое семейство даже страшно себе представить!
  • 0

#15   fgvm  :

fgvm

status

• Клуб
  • 37559
  • Country Flag

што вы тут обсуждаете?

чого ви такі дрібні? (с)  to_pick_ones_nose3.gif

• 0

#16   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

Агентурна робота.

Не смішіть. А пива попити на війні та про дівок помріяти - то вже зрада і здача у полон ворогові.

Гадаю, судові справи проти Міздобула та його Катрусі за зраду України ще попереду.

• 0

#17   borderlander  :

borderlander

Юзер

• Клуб
  • 3514
  • Львів

Не смішіть. А пива попити на війні та про дівок помріяти - то вже зрада і здача у полон ворогові.

Гадаю, судові справи проти Міздобула та його Катрусі за зраду України ще попереду.

:lol2:

Ага, Крим Ющенко віддав...

І Музичка він наказав убити...

І патріотів біля Харкова лупцювати він наказав, а не юльки...

І 2 місяці лише мирний спротив проти агресора, який вторгся на нашу землю, теж не лисувату-косаті мохатми пропагандонили...

• 0

#18   Бодя  :

Бодя

Юзер

• Форумчанин
  • 2028
  • Country Flag

Электричество огласили,а *Вонючего газа* сколько израсходовал?

• 0

#19   DiM  :

DiM

Серйозний

• Клуб
  • 5909
  • Country Flag

Президент России Владимир Путин в ходе прямой линии заявил, что Москва поддерживала с экс-премьером Украины Юлией Тимошенко теплые отношения.

Вместе с тем он предположил, что ее высказывания по поводу уничтожения русскоязычного населения на Востоке Украины, вероятно, связаны с нервным срывом.

«Госпожа Тимошенко, я знаю лично ее хорошо, хоть и призывает расстреливать русских из атомного оружия, я думаю, что это сделано, скорее всего, в ходе какого-то эмоционального срыва», - отметил он. 

http://www.segodnya....vom-513742.html

• 0

Если вы спорите с идиотом, то, вероятно, то же самое делает и он.

#20   DiM  :

DiM

Серйозний

• Клуб
  • 5909
  • Country Flag

І 2 місяці лише мирний спротив проти агресора, який вторгся на нашу землю, теж не лисувату-косаті мохатми пропагандонили...

Юльков бывших не бывает(ц)

• 0

#21   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

Юльков бывших не бывает(ц)

Мбугога, я ніколи юльком і не був.

Потрапили пальцем в... собі

• 0

#22   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

5 ноября 2013

Виктор Янукович, пришедший к власти на критике политики Виктора Ющенко, сегодня следует курсом своего предшественника.
Об этом в интервью журналу «Фокус» заявил сам Ющенко.
«Я глубоко убежден, что предложил нации правильный политический курс… Сегодня мы видим, что политические силы, которые пришли с другими взглядами, следуют курсу, предложенному мной в 2005 году. Тогда его поддерживало 40% украинцев. Сегодня, говорят, более 50% к нему склоняются. Так кто был прав?» – сказал экс-президент.
«Уверен, то же будет и в других аспектах. Мы придем к согласию и в языковом вопросе, и историческом», – прогнозирует Ющенко.

:K

• 0

#23   straight-pin  :

straight-pin

Постійний

• Клуб
  • 15621
  • Country Flag

тварюка звичайна той ющенко

:(

• 0
Отчаяние есть величайшее из наших заблуждений.

#24   borderlander  :

borderlander

Юзер

• Клуб
  • 3514
  • Львів

Мбугога, я ніколи юльком і не був.

Ще не зустрічав юлька, який би не сказав коронну фразу: "Я звичайно не юльок, але..." :lol2:

Зазвичай те, що пахне як юльок, виглядає як юльок, говорить як юльок, таки насправді юльком і є.

Проте це хороший знак, що юльки соромляться свого юльківства. :shuffle:

• -1

#25   DiM  :

DiM

Серйозний

• Клуб
  • 5909
  • Country Flag

тварюка звичайна той ющенко

:(

Час минає, а ідіоти лише старіють(ц) :(

• 1

#26   wtf  :

wtf

Серйозний

• Клуб
  • 8281
  • Country Flag
Тема вроде как про маеток Ющенко, а допысувачам юльки пекут. Прячьтесь на СУПе. Там аскольдушка с эгоркой вас в обиду юлькам не дадут!
  • 0

#27   borderlander  :

borderlander

Юзер

• Клуб
  • 3514
  • Львів

Тема вроде как про маеток Ющенко, а допысувачам юльки пекут. Прячьтесь на СУПе. Там аскольдушка с эгоркой вас в обиду юлькам не дадут!

Тут взагалі то не про маєток Юща, а про одну з кількох сотень державних дач. На яких живе купа юльків, на утримання котрих витрачається значна сума бюджету не залежно від того, живе на дачі один з відставних президентів чи ні.

А проте тварюкам-юлькам така система на загал подобається, заперечення є лише по одній-єдиній дачі і лише по одному мешканцю.

• 0

#28   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

І Дрищ - хуйло!

Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла!

:super:

• 0

#29   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

Ющенко з родиною 10 років жив на державній дачі із винним льохом, кінозалом та 15-метровим басейном

Журналістів впустили до державної дачі, в якій останні 10 років жив Віктор Ющенко з родиною. З триповерхової будівлі екс-президент виїхав вимушено. Будинок одним із перших стоїть у переліку на продаж, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Під спів птахІв із левами на вході - в таких умовах ще донедавна жив колишній президент України Віктор Ющенко. В державну дачу він вселився 10 років тому, а виїхав лишень минулого місяця. А теперішня влада хату планує продати. Задля реклами й впустили журналістів. Жити на державній дачі екс-президентові було комфортно та вигідно, бо комунальні послуги та все обслуговування теж були за державний кошт. Утримання державної дачі обходилося державі в 30 млн грн. 
 Державна дача – це основний будинок та три гектари довкола. На території - хатина для гостей та чайний будиночок. Господарський дім - це 2 з половиною тисячі квадратних метрів, 4 спальні з мармуровими туалетами, власний кінозал, більярдна кімната та винний льох. На три поверхи - сучасний ліфт. На стінах - чимало забитих цвяхів, бо господарі дуже любили художнє мистецтво. Картини забрали з собою. На державній дачі був 15-метровий басайн, масажний кабінет, дві сауни, вертикальний солярій та джакузі. Директор будинку відпочинку Конча-Заспа каже, що Ющенко не вивіз нічого зайвого і за свої слова він відповідає головою. Керівник державного управління справами зачитує прізвища сусідів, але не дозволяє там знімати, бо немає дозволу господарів. У державних будинках державні діячі також живуть за державний кошт. Хоча, окремі виявили бажання платити 30%. Таке триватиме не надовго, бо усі державні будинки продадуть нинішнім власникам за ринковими цінами.

Є відео, в яких умовах бідний плямкотунчик з родиною мучився :X

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politi...nom-345961.html

• 0

#30   Урфин  :

Урфин

Бувалий

• Клуб
  • 23420
  • Єгупець

Віктор Ющенко викупити будинок, у якому жив останні 10 років, поки що бажання не виявив. По собі, окрім державного майна, родина Ющенків залишила облуплені стіни в басейні, відклеєні шпалери у більярдній та тріснуті двері. Всі 10 років, скільки тут жила родина Ющенків, ремонт не проводився. Господарі, каже, не хотіли, щоб ремонтники бачили, як вони живуть.

Йобані жлоби! :fp1:

• 0