Перейти до змісту

Как только начинает утрясаться появляется Тарион


ЦеDzip

Recommended Posts

кри відділився, хай зараз проводять референдум за другу державну мову

голосів в них фіг вистачить без криму

 

раз і назавжди закрити питання російської мови

 

а фаріон звісно смалить  [ua]

особисто вона мене не дратує

Link to comment
Share on other sites

кри відділився, хай зараз проводять референдум за другу державну мову

голосів в них фіг вистачить без криму

 

раз і назавжди закрити питання російської мови

 

а фаріон звісно смалить  [ua]

особисто вона мене не дратує

Если б эта *поскипано* не лезла бы куда её не просят, то народу (в смысле - людЯм), которому хоцца устроить беспредел, пришлось бы напрягасть мосх в поисках обоснования их действа. А так - не.

Link to comment
Share on other sites

Если б эта *поскипано* не лезла бы куда её не просят, то народу (в смысле - людЯм), которому хоцца устроить беспредел, пришлось бы напрягасть мосх в поисках обоснования их действа. А так - не.

у нас вільна країна  [ua]

за фаріон стоять її виборці

 

хоча тітка таки пересмалює  B-)

потрібно ще розуміти що у всього є свій час та місце ...

Link to comment
Share on other sites

я здесь, конечно, человек новый но смею высказать подозрение, что у пани Ирыны хде-то там в шухлядке коммунистический партбилет припрятан.  А возможно и какая-нить ее расписочка в фсб имеется

Link to comment
Share on other sites

я здесь, конечно, человек новый но смею высказать подозрение, что у пани Ирыны хде-то там в шухлядке коммунистический партбилет припрятан.  А возможно и какая-нить ее расписочка в фсб имеется

 

к гадалке не ходи

больно уж вовремя она гавкает

вовремя для Путина, конечно

Link to comment
Share on other sites

для чого підозри

був і партійний квиток і заява на вступ

 

але я щось слухаю її і є в мене сумніви щодо її любові до комуністів сьогодні 

Этта, а сумнивов относительно нелюбови к коммунистам Драча у вас нету? А Яворивський тож их щаз нелюбит. Навэрна пресытился лизингом шопинга в недалёком прошлом... А по поводу самых моральных моралисток чё нарот говорит? Из кого они лучче всего получаюцца? Та отож...

Link to comment
Share on other sites

Из под пера Фарион видится явное непонимание сегодняших украинских реалий, как и у других наших политиков, и это печально... Ну не взрастили вы еще достаточное колличество патриотов на Востоке страны, на которых можно оперется для защиты языка. Пока уже это понять и признать, что не на часи, щас компромис нужен, а не это "кацапы", "Рассія", "окупували" ...

Link to comment
Share on other sites

Що Фаріон сказала не так?

справа не в тому так чи не так, зараз питання: вчасно чи ні вона піднімає теми.

 

Ти бачив які їбанати на донеччині? ганаються на жигулях за БМП, кидаються на танки і т.і.

 

невчасно вона піднімає питання.

Link to comment
Share on other sites

та розумна вона тітка

 

я б їй поставив діагноз недо.об звичайний, хлопака їй гарного потрібно поруч мати, дивись і подобрішає

Гарна фраза. З Соловків. 

Ми це вже проходили.

Link to comment
Share on other sites

справа не в тому так чи не так, зараз питання: вчасно чи ні вона піднімає теми.

 

Ти бачив які їбанати на донеччині? ганаються на жигулях за БМП, кидаються на танки і т.і.

 

невчасно вона піднімає питання.

Ну, по твоєму зараз вчасно стати перед кацапами на коліна. 

Це буде політично грамотний хід.

Link to comment
Share on other sites

Гарна фраза. З Соловків. 

Ми це вже проходили.

складними події та речі робить людина, в природі все просто

якщо я скажу, що їй потрібно до психоаналітика сходити (в гарному розумінні) так буде краще ?

там э цілий комплекс накопичених психологічних проблем, головна її помилка вона занадто спішить, бо боїться не встигнути, у всього є час та місце

Link to comment
Share on other sites

складними події та речі робить людина, в природі все просто

якщо я скажу, що їй потрібно до психоаналітика сходити (в гарному розумінні) так буде краще ?

там э цілий комплекс накопичених психологічних проблем, головна її помилка вона занадто спішить, бо боїться не встигнути, у всього є час та місце

Ти так все ускладнюєш...

Просто вона не плазує.

Вона у себе вдома, в Україні. 

Вона не є окупантом.

Link to comment
Share on other sites

складними події та речі робить людина, в природі все просто

якщо я скажу, що їй потрібно до психоаналітика сходити (в гарному розумінні) так буде краще ?

там э цілий комплекс накопичених психологічних проблем, головна її помилка вона занадто спішить, бо боїться не встигнути, у всього є час та місце

Та да, та да. Со вступлением в КПСС таки припиздала, успеть бы побороть послеццтвия наличия КПСС. Желательно - в первых рядах бойцов. Иначе низьдя. Бо очень кушать хоцца.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...