Перейти до змісту

ЮЛЯ ЗНАЙШЛАСЯ?


ЦеDzip

Recommended Posts

"И я надеюсь, что я подключу все свои связи, и я подниму весь мир, как только смогу, для того, чтобы, блин, просто, от этой России не осталось даже выжженного поля", - ответила  Юлия Тимошенко.

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Шуфрич сказал, что незаконные действия против Украины следует рассматривать в "каком-то юридическом международном институте",

Юлия Тимошенко ответила, что "мы идем в Гаагский трибунал".

 

 

так она в Гааге щяс  :fp1:  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Шуфрич сказал, что незаконные действия против Украины следует рассматривать в "каком-то юридическом международном институте",

Юлия Тимошенко ответила, что "мы идем в Гаагский трибунал".

 

 

так она в Гааге щяс  :fp1:  :gigi:

Нет, еще идет.

Путь до Гааги неблизкий.

Link to comment
Share on other sites

Навіщо так писати заголовки? Можна було хоча б поставити знак питання в заголовку, щоб було зрозуміло, що це питання, а не твердження.

Мене теж непокоїть, де Юля, бо від неї нічого не чути, а Порошенко зібрався про щось домовлятися.

Змінено користувачем Мешканець дороги
Link to comment
Share on other sites

Ці війни між політиканами дуже шкодять країні. Замість того щоб пинати пецю жде коли він обісриться щоб на виборах взяти на пару відсотків більше. Але як можна не розуміти що через таку поведінку нашої влади та опозициї наступних виборів може не бути, а Україна перетвориться на якийсь бандустан. Нажаль, з усього стада політиканів не знайшлося жодного державного діяча.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...