Перейти до змісту

Бесславным убюткам


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Остання відповідь

Дражайший Стиви, понимаю твое беспокойство.

Ты живешь очень близко от этого всего.

Я знаю, что Кривбасс будет следующим.

Поэтому мой брат идет сегодня на митинг за единство Украины под горисполкомом.

Батя - не пойдет, он уже не в том возрасте.

В Кривбассе тоже есть Евромайдан, он тоже организовался.

 

Теперь по сути статьи статьи и твоих постов.

Милицию ни в Запорожской, ни в Донецкой, ни в Луганской областей из глины не вылепишь.

Внешне они были лояльны до последней недели-полутора.

А потом присягнули кладбищенскому вору, который оказался-таки ГРУшгиком.

И мэры казались лояльными.

Хотя-бы внешне.

Странно и грустно слышать от человека из zoda.gov.ua сентенции про раздать оружие.

Добровольческие батальоны формируются? Да! В нацгвардию записаться можно? Да! В армию призваться? Да!

Купить охотничье себе? Да!

Вот представь, Стиви, мы с тобой договорились воевать бок-о-бок.

Умеем стрелять. Я даже в тир катаюсь время от времени.

И? Какова наша боевая ценность?

БТР или танк я водить не умею.

Максимум - сесть в машину с еще двумя такими челами, как мы, да пострелять колорадов из местных.

И неизвестно, если их завалить, у всех ли будет оружие, или у одного только.

Что до диверсантов, то они с легкостью завалят нас.

Кстати, поинтересуйся, как погиб Геннадий Биличенко:

 

 

«Биличенко получил три пулевых ранения, каждое из которых было смертельным»

— Я остался жив, потому что погиб офицер Биличенко, — рассказывает заместитель председателя Службы безопасности Украины Виктор Ягун, присутствовавший на похоронах. — В тот трагический день 13 апреля около девяти часов утра мы, сотрудники центрального аппарата совместно с руководством донецкой областной милиции, проводили рекогносцировку (изучение местности перед боем. — Авт.), готовились к антитеррористической операции. В восьми километрах от Славянска остановились пообщаться с жителями села Семеновка. В том месте стояло много машин — и гражданских, и боевых. Люди уверяли нас, что в Славянске оружия нет, что тут, дескать, только мирные демонстранты. В это время подъехала группа мужчин в гражданской одежде, которые, как стало понятно позже, доложили террористам о вип-машинах. Через несколько минут раздались выстрелы.

— Вы видели стрелявших?

— Да, их было около десятка. Они попросту расстреливали нас — без предупреждения, со спины, с расстояния семи—десяти метров. Все в одинаковой форме российского производства, в такой же одинаковой обуви и специальных очках. Стреляли из автоматов Калашникова (АК-100), которые только недавно были взяты на вооружение российскими спецподразделениями. Так что рассказы о том, что стреляли свои, украинцы, из числа самообороны, это неправда. Спустя два дня мы уже точно знали, что руководил диверсионной группой Игорь Стрелков, офицер 45-го полка специального назначения, который базируется в Подмосковье.

Наши ребята были рассредоточены на месте и приняли бой. Но потом под прикрытием «альфовцев» вынуждены были отойти, оставив две изу­веченные машины. В мой служебный автомобиль тоже попало шесть или семь пуль, у него были прострелены колеса. Ехали на дисках…

Геннадий, находившийся ближе всех к диверсантам, получил три пулевых ранения, каждое из которых было несовместимо с жизнью — в голову, шею и сердце. Впервые в истории независимой Украины сотрудник спецподразделения «Альфа» погиб не от рук криминальных элементов, а в бою с представителями спецслужб иностранного государства. Это настоящий герой, отдавший свою жизнь за Украину.

Еще четверо наших людей были ранены, двое из них полтавчане. Один офицер попал в реанимацию. К счастью, здоровью пострадавших уже ничего не угрожает.

 

http://fakty.ua/180361-rossijskie-specnazovcy-rasstrelivali-nas-iz-avtomatov-kalashnikova-prakticheski-v-upor

 

Конечно же, Факты имеет репутацию газеты желтой, но не уверен, что в этом случае они исказили информацию.

К чему я это все привел - там масса тварей из местных, предателей, в погонах и без.

Местные ячейки КПУ - предатели с почти 100% уверенностью.

Здесь успех может иметь только антитеррористическая операция, с лояльными спецслужбистами, подкрепленная лояльными и сплоченными войсковыми подразделениями, а не ополченцами.

Лично я не знаю, как порешить зеленых человечков, не порешив сумасшедших старух и безоружных дегенератов с колорадскими дентами.

Вооруженный колорад - уже мишень, как и зеленый человечек.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тада

Путен просувается все дальше и дальше и ссытся все больше и больше. И чем больше ссытся, тем еще больше просувается.

Чисто как "ебу и плАчу".

 

Путена может сейчас стопануть только конкретное уничтожение всех чилавечкаф и т.п. Шо людям делать? С вилами на автоматы идти? Фаза майданов закончилось, практически начался вооруженный конфликт. И разрулить его сейчас может только Киев. Но его походу все и так устраивает ("хi-хi").

Ну почєму подкацапнікі такіє тупиє? :weep:

 

Та відірвіть свої дупи від компів, вийдіть на вулиці, покажіть путєнду, наскільки вас багато не згодних пливти як гівно в підарасію, щоб він хоч зрозумів, скількох потім доведеться запугувать, вбивать, сажать.... Там може бути що і шкура вичинки не стОятиме. Якщо ви сидите як приклеєні, то шо ви можете знати, якою може бути його реакція? Відірвіть свою дупу, вийдіть на мітинг МИРНОГО спротиву, підніміть своїх сусідів, а потім розповісте. Спочатку робити, а потім пи*діти. Домовились?

 

Не треба брати в руки нічого окрім плакатів. І плакати повинні бути без жорстких рамок. :D  Будь-яка зброя у руках мирного жителя, по-перше, змінює його статус у публічному міжнародному праві, по-друге, наражає його на ризики для життя. Тому для початку вийдіть без нічого окрім антипутінських плакатів, а потім побачимо. Але виходити треба тисячами. І буде вам щястє. А в інтернеті верещять, що влада і бЄндєровци  вас не захищяють - великого ума не треба. Але ж, я думаю, ви не настільки дурні?

Link to comment
Share on other sites

Цей геннадий нехай іде лісом.Ніхто не зобов"язаний  комусь "відкривати віки".Які вони бідні і нещасні.А сука.коли 25 років гівно твиводили у владу,а тепер чекаючи.коли їм щось зробить,бо вони САМІ не можуть.та ще і права качають.бо їм не так і то не підходить.а не даш то вони підуть.та ідіть і не вертацйтеся.бля.Всі їм винні розумієш.шантажисти кляті.Звичайно це не відноситься до тих,хто не чекає а сам щось робить для України .Але таких там мало.решта чекають подачки.

Плюсую. Не можу зрозуміти, чому Дамбас сидить звісивши ноги і чекає, коли його визволять? Ну, прям як на печі Ванька-дурачок.

Link to comment
Share on other sites

Це Каровка, вона ж Букашка з Дурки.

 

Пікантний момент. Зараз це чудо клеймить усіх підряд, хто не поспішає під кулі російських диверсантів підставлятись. А років 2-3 тому на питання "Чому ти сама не піднімеш задницю та не поїдеш за ВОНУ під Качанівку мітингувати?"  відповідала: "В мене грошей нема! Оплатіть мені проїзд та проживання - поїду." :laugh:

Ну, шо ти неравнодушне до мене - я це завжди знала. :gigi:  Отака сама гавнисто-позорна і вся твоя брехня, бо я ніколи на брак грошей не жалілася. То ти мене із кимось переплутало, убоге дристунятко. Юрист ніколи не піде майданить під колонію, бо знає, що при міцно укоріненій владі, якою на той момент була влада янека, боротися із самосудами треба не на вулиці, а у судах, в тому числі і ЄСПЛ. Але що такому дрислі доказувадь? Дрищи і далі.

Link to comment
Share on other sites

это ДД-шное чюдо. :fp1:

редкий ыкзэмпляр:

отгавкаеццо от всех и вся стопяццотбуквами   :weep:

 

 

зы. феерическое ведко!  :gigi:

сюся-пуся, ти починаєш допускадь проколи. :gigi:  ти так можеш безславно просрадь високе звання Члєнкині Клюба ФУП за свій бредовий флуд. Пакайсо!! Бо станеш ще рідкішим (в смислі жидєє - не від слова жид кацапською) екземпляром в плані обдристування опонента, який тебе взагалі не чіпає. :weep:  Заспокойся, жидінька дристушка, ти ж вже обіцяла мене не чіпати.

Link to comment
Share on other sites

Ну не тільки буквами. Вона здається на Ганса писала донос в прокуратуру. За разжіганіє хвошизма. Ганс взяв собі за аватарку Штірліца в есесівській формі.

Бля!!! Ти таки тупе, як срака, та ще й брехливе. То Гавнянц пейсав донос у прокуратуру на мою дитину  по лінії ГУОНО за те, що після мого підглядання на його сторінку в Одноблядніках залишився від мого акаунта слід дитини - син потім на себе перевів мій акаунт, а те придуркувате писало донос, щоб мене лишили батьківських прав, бо 15-річна дитина спробувала завести собі акаунт в однотрахниках.

 

Ну звідки таке брехливе взялося? Я ніяких доносів ніколи ні на кого не писала, і не суди усіх по собі.  Це усі на цуцундері такі довбонуті, що носять із форума на форум старі чужі розбірки, чи тільки оці 3 екземпляри, шо скачуть за мною по всіх гільках, де я пишу?

 

Це вам не цУГундер, дєтачькі - тут вас і нафу послать можуть (майже ци). :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Скорей наоборот. Из федерализованных областей создаст дружественное государство и поставит царювать старую подрушку ;) 

да куда угодно

возможно, он им оставит половину страны- будут там царювать, а Юго-Восток он себе заберет

Link to comment
Share on other sites

Скорей наоборот. Из федерализованных областей создаст дружественное государство и поставит царювать старую подрушку ;)

Ви ще надієтеся, що Йулька буде президентом? Ну ви і мрійник. :D

Link to comment
Share on other sites

Ну почєму подкацапнікі такіє тупиє? :weep:

 

Та відірвіть свої дупи від компів, вийдіть на вулиці, покажіть путєнду, наскільки вас багато не згодних пливти як гівно в підарасію, щоб він хоч зрозумів, скількох потім доведеться запугувать, вбивать, сажать.... Там може бути що і шкура вичинки не стОятиме. Якщо ви сидите як приклеєні, то шо ви можете знати, якою може бути його реакція? Відірвіть свою дупу, вийдіть на мітинг МИРНОГО спротиву, підніміть своїх сусідів, а потім розповісте. Спочатку робити, а потім пи*діти. Домовились?

 

С какого куя я вдруг стал подкацапником? Потому что считаю, что убютовская банда во главе с Юличкой планомерно сдает Украине паРаше? Ну так это так выглядит. Здесь уже справедливо сказали - если бы сейчас были бы другие люди у власти, делающее то же самое, юльки бы уже на говно изошлись, что Киев ничего не делает.

 

Насчет "відірвіть свої дупи від компів, вийдіть на вулиці" - в данный момент это уже до сраки. имхо.

Посмотри, кроме того, где я живу.

Link to comment
Share on other sites

С какого куя я вдруг стал подкацапником? Потому что считаю, что убютовская банда во главе с Юличкой планомерно сдает Украине паРаше? Ну так это так выглядит. Здесь уже справедливо сказали - если бы сейчас были бы другие люди у власти, делающее то же самое, юльки бы уже на говно изошлись, что Киев ничего не делает.

 

Насчет "відірвіть свої дупи від компів, вийдіть на вулиці" - в данный момент это уже до сраки. имхо.

Посмотри, кроме того, где я живу.

на це можу тільки сказати: де живе, а куди срать ходить.

 

ПиСи. Під час війни свою владу не критикують, але вам все можна. Де ви,а де повага країни, з якої ви втекли (якщо колись тут жили).

Link to comment
Share on other sites

Стіві, ось саме ЦЕ я мала на увазі своєю позицією у цій гілці. Невже це так погано?

 

У Кривому Розі мітинг за єдність України зібрав 10 тисяч

Субота, 19 квітня 2014, 20:03 
фото, відео, доповнено від 16.55

 

 

Більше 10 тисяч жителів Кривого Рогу в суботу зібралися біля будівлі міськвиконкому, де проводили мітинг "За єдину Україну".

Мітинг розпочався з виконання гімну України. Його учасники тримали державні прапори України, прапори міста Кривий Ріг, були також прапори кримських татар. Серед плакатів, які тримали мітингувальники, були "Кривий Ріг - це Україна", "Криворіжці - за мир і єдину Україну", повідомляє Інтерфакс-Україна.

Присутні співали українські пісні, слухали вірші. Перед учасниками мітингу виступали священнослужителі, а також представники Майдану з Дніпропетровська, громадські діячі з Кривого Рогу. Досить багато з тих, хто прийшов на мітинг, були в національних костюмах.

http://img.pravda.com/images/doc/5/6/566fdc3-----------v.jpg Мітинг у Кривому Розі

Як повідомив виконуючий обов'язки заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник, обстановка на мітингу в Кривому Розі була досить спокійна.

"Люди вийшли на мітинг для того, щоб показати, що ніякої сепаратизм в Кривому Розі і Дніпропетровській області не пройде", - сказав він.

За словами організаторів мітингу, їхня акція - це протиставлення проросійського мітингу, який був заявлений у соцмережах і листівках на підтримку так званої Донецької народної республіки.

Він планувався на полудень суботи біля будівлі міськради. На думку Олійника, анонсований проросійський мітинг, який так і не відбувся, - це певна інтернет-провокація.

"Вкотре спробували перевірити, наскільки можна розхитати ситуацію в Дніпропетровській області, і це не пройшло", - сказав він.

За словами місцевих жителів, містом ширились чутки про те, що сепаратисти хочуть захопити міськвиконком. Саме це спонукало людей вийти на вулицю, передає Громадське ТБ.

Біля будівлі на проукраїнських активістів вже чекали тітушки, які, за словами активістів, збиралися штурмувати міськвиконком. В декого можна було помітити жовті стрічки (жовний скотч на руках) . Проте вони так і не наважилися на штурм.

 

 

ПиСи. Дяки усім серунам і серушкам, які намагалися заболтать тему. А тема таки була цікава.

Link to comment
Share on other sites

вона й залишається актуальною та цікавою!

[A]

:) Повернеться в неї конструктивна дискусія - буде. А зараз поки що в минулому, бо нитка дискусії загубилася в нікому не потрібних з*ясуваннях міжособистісних стосунків, нажаль. Qui prodest.

Link to comment
Share on other sites

Не надо путать уважение к стране с уважением к власти.

Може ви ще розділите "страну" на "народ", "територію", "атрибути"...? То тоді це вже буде держава. Різницю між країною і державою хоч розумієте? Адже це політичний форум, тому не варто розмежовувати країну і владу, бо в сукупності це дає державу, а без влади країна - це лише територія. І саме такі позиції як ваша і працюють на Пу, який взагалі вважає Україну недодержавою.

Link to comment
Share on other sites

Більше 10 тисяч жителів Кривого Рогу в суботу зібралися біля будівлі...

 

Это все замечательно, но без поддержки власти - все до жопи (с)

Навпаки, нехай влада бачить, що народ її підтримує і захищає, адже мерія - це ж таки влада?

 

Тоді запитання: А влада що, взяла та й розігнала той мітинг? Чи якої підтримки ви від неї чекали?

 

НАРОД, якщо це Народ, повинен висловити свою чітку позицію щодо анексії інших територій України, і цю чітку позицію населення планованих до анексації територій повинен почути не лише мер того міста, а й Путлер і увесь світ, щоб у Пу залишалося якомога менше козирів для вторгнення. Сам народ повинен сказати своє НІ загарбникам.

Link to comment
Share on other sites

Навпаки, нехай влада бачить, що народ її підтримує і захищає

 

да-да, это особенно важно :lol2:

учитывая то, что убюточная власть или тупо не знает, что ей делать, или целенаправленно сливает страну Хуйлу

отакэ

Link to comment
Share on other sites

:) Повернеться в неї конструктивна дискусія - буде. А зараз поки що в минулому, бо нитка дискусії загубилася в нікому не потрібних з*ясуваннях міжособистісних стосунків, нажаль. Qui prodest.

 

нє то слово!  :fp1:

 

тілько одне може згубно вплинути на гілку - юзєри забовтають, зведуть нанівець суть.

Link to comment
Share on other sites

Я так і не зрозуміла, яка мета цього форуму: зробить із нього клоаку а-ля Цуцундер-2, бо вирвати із СУПА і повернути назад на ФУП фупчегів у Притули вже не виходить (саме такою була мета створення цієї площадки), то вирішили її просто потопить у цуцундерівських фекаліях, чи просто тупо срать на Україну  і її владу, допомагаючи Путлеру знищувати її остаточно? Хоч одне, хоч інше - не на користь ні ФУПу, ні України.

 

Зараз я кажу: людям треба виходити на свої місцеві Майдани. Але люди розшатаються і почнуть масово виходити тільки через тиждень-два, якщо не три. Але у них цього часу вже немає - їм цього часу Путлер просто не дасть. Максимум дасть 5 днів. Влада людей захистити не зможе, бо вона слабка - ну немає їй де брати патріотично налаштованих кадрів із досвідом у будь-якій сфері суспільного життя. Тому Народ повинен все починати сам, а там і влада підтягнеться.

 

 

Зараз все в руках людей, пересічних громадян, але не в руках оцих цуцундерівських дристунів, які обдристують усіх, хто має думку відмінну від їхньої, а фактично потопляючи форум у своїх фекаліях, як це вже зробили із Цуцундером.

 

Досить срать на Україну. Якщо чимось незадоволені, висловлюйте свої пропозиції, але не сріть у коментах. Адже до цього часу жоден з вас нічого путнього не запропонував. Ніякого механізму дій. Чи ви окрім срання більше ні на що не здатні? Тади ой!!!

 

Те, що я кажу зараз про Майдани по містах, стане першочерговим завданням через 1-3 тижні, але то вже може бути пізно. 9 травня ягаржунчиками вже може відзначатися в зовсім іншій обстановці.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...